Vánoce!!!

21. december 2012 at 13:56 | Killi
Konečně! Tohle je spolu s letníma prázdninama moje nejoblíbenější období v roce.Takže kdyby vás náhodou (ale pevně doufám, že to tak není!) vánoční nálada letos nějak nezasáhla, tady máte playlist, který ve mě letos vzbuzuje tu nejlepší vánoční euforii.
Uznávám, že je to poněkud rozmanitější výběr, nicméně můj hudební vkus bude asi už navždy jednou velkou záhadou, nejen pro mě.

Miluju Vánoce!

1) Let it snow - v jakékoliv verzi, tohle je letošní novinka od The Baseballs a mě se líbí!


2) Štědrý večer nastal - další letošní novinka, existuje verze, kterou zpívá jenom Xindl, ale mě se víc líbí tahle verze, protože ano, miluju český rap, protože mu rozumím! :D A ano, ještě někdy na gymplu jsem ujížděla na CDčku leoše Mareše! :D Takže Xindl X s Kazmou a Brunem!

3) Tohle žádná novinka není, spíš naopak. Co by to bylo za Vánoce bez Last Christmas od Wham!? Písničku, kterou mám každé Vánoce ohranou až to bolí, ale nemůžu bez ní být. Tell me baby do you recognize me?

4) Gilmorkyyyy! Aneb Where you lead I will follow od Carole King a Louise Goffin. Ta písnička pro mě nikdy nebyla vánoční, až jsem jednou někde zjistila, že vánoční prý je, tak ji mám od té doby zařazenou ve vánoční složce a už to bez ní taky nejde.

5) Nemám tu písničku ráda, nelíbí se mi a jejich "Vianocééééé, Vianocéééé!!!" dostanu z hlavy nejdřív v únoru! Iné Kafé - Vianoce.

6) Train a Shake Up Christmas! Coca-cola písničky patří k vánocům stejně jako stromeček a kapr se salátem. A mě to vůbec nevadí.

7) Další letošní novinka! Tak skvělá, tak euforická a tak nabuzující, až je mi líto, že je slovenská! Nedá se nic dělat tohle se povedlo. Vianoce sú zas - Rádio Expres feat Ego & Robert Burian. Zima je to moje milované obdobie, som v pohode, si tu so mnou že!

8) A když tu mám Expres rádio, musím tady mít i Evropu 2 a jejich Vánoční hymnu. Sice je už z loňska, ale je výborná a kdykoliv ji slyším, vybavím si náš loňský nepřekonatelný a neuvěřitelný Silvestr!

9) A další klasika! Protože je to boží! Ten začátek a počkeeej, počkeeej a pak se to rozjede! Mariah Carey a moje třetí Vánoce s jedinou myšlenkou - All I want for Christmas is you.

10) Bez téhle by to už u nás doma nešlo. Vím, že už se doma všichni těší, až přijedu a asi tak týden nám v hlavě nebude hrát nic jiného! Boooože, jak to letí! :D :D :D Lubomír Lipský & Jiří Malát a sbor - Těšíme se na Ježíška. Neuvěřitelný song! Mí rodiče, tajně kují pikle, a tak obdržím zas to co obvykle! :D!!!

11) Protože tohle je nejlepší verze ze všech milionu verzí! Coca - Cola - Vánoce jsou tady (2006). Cítíš to kouzlo, Vánoce kolem nás? Sen a lesky krásné, být spolu zas!

12) Budou pohádky! A bude Iveta Bartošová a Tři oříšky pro popelku. A všechno bude v největším pořádku. Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není, jasný pane!

13) Sice jsem vlastenec jako Praha, ale stejně mám ráda i tuhle verzi. Shaun Baker - Could you, would you, should you.

14) A moje nejoblíbenější verze Jingle Bells! Basshunter.

15) A protože bez božského Karla Gotta by Vánoce nebyly pravé Vánoce, nesmím vynechat jeho Bílé Vánoce.

A jestli ještě pořád necítíte Vánoce a nemáte uvnitř takové divné chvění a neusmíváte se a netěšíte se a nemáte chuť na sálat a kapra a netěšíte se na trhání balícího papíru ať už dárků rozdaných nebo obdžených, tak jste asi moc staří a je mi vás fakt líto.

Protože já mám chuť křičet venku na cizí lidi "Veselé Vánoce!" a jít na náměstí na punč s NKS a mít na hlavě sobí rohy s rolničkama a jít bobovat na Vrchovinu. Tak prosím, ať ještě nasněží!

Protože Vánoce jsou tady!

Protože bagr(!!! :-* ), protože tohle budou šťastné Vánoce pro všechny lidi, na kterých mi nejvíc záleží. Budou, budou, budou!

A já se jdu dobalit a udělat na cestu toasty, protože už za chvilku vyrážíme s Tomem autem z Prahy k nám. Ne, nebude u nás na Štedrý den, odjede v neděli. Ale už je to skoro! :-))) Sobeček ho chce mít jenom pro sebe.

Jsem zamilovaná a jediné, co si přeju, Ježíšku, je, abych byla pořád, každý den, jeho první a poslední myšlenka, ať už se probouzíme a usínáme spolu nebo ne.

Vánoce!!!

Klii - sob :-)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 blažena blažena | Web | 21. december 2012 at 14:03 | React

Tak si Vánoce krásně užij. :-)

2 kaczka kaczka | 21. december 2012 at 16:44 | React

Nevím proč, ale nějak jsem si vzpomněla na to, jak jsme chodili po chodbach na gymplu , ať už v létě nebo v zimě, řvaly jsme veselé vánoce a v ruce jsme držely karton s nápisem SNĚŽÍÍÍÍ :D  a Honza z nás byl na vývrat :D jinak hezké vánoce, killi! :)

3 wwwholka wwwholka | 21. december 2012 at 22:52 | React

My Leoše s kámoškou poslouchaly ještě ve čtvrťáku na střední, když jsme jezdívaly vlakem. Myslím, že to museli všichni slyšet! :DD "Lži jsou jako déšť a už zase prší.." xD Teď pro změnu poslouchám One Direction, takže jsem si moc nepolepšila.:D
Těším se z toho, jak se těšíš na Vánoce. Jsi v tomhle ohledu ještě takové dítě a je to hrozně milý! :) Pro mě Vánoce jsou asi vyloženě jenom svátky klidu a už se hrozně těším na zítřek, až se spolu s Lukášem budeme dívat na Popelku. Mimochodem moje nejoblíbenější česká pohádka je Anděl páně, kterou nikdo nemá rád, ale já ji zbožňuju. Stejně tak tu hudbu! :)
Tobě i Tomovi přeji kouzelné Vánoce, plné pohody a lásky. Mějte se kráááásně. Ještě líp než krásně! :D :)

4 Jenny Jenny | Web | 28. december 2012 at 19:12 | React

Achjo, proč jsem si tohle nepřečetla před Vánocema? :D Ne, letos se mi opravdu vánoční nálada vyhnula obloukem a ano, jsem stará a ano, lituj mě :D :D Ale teď jsem si pustila ty songy a jdu si tu v Brně aspoň zapálit svíčku :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.