But when you touch me like THIS!

12. july 2012 at 20:23 | Killi
Jo, kašlu na Vás, ale jsou prázdniny! Takže jenom velice rychle, co je u nás nového.
Začnu tou nejmenší novinkou ze všech; tentokrát vás nebudu napínat až do konce článku...
Já jsem TAK!!! zamilovaná! Pořád, chápete? Chápete to někdo? Já ne. Už dva roky! A nejkrásnější prstýnek na světě na mé ... wait for it... levé ruce, který jsem dostala (ne, není zásnubní) k výdvouročí, budiž tomu důkazem. Ztratili jste se v té větě? Bože, jak mě to psaní chybělo, asi! (Zase ti zvyšuju návštěvnost, co za to?) Miluju ho. Ten prstýnek a ho přece taky, achjo! A jsem přecitlivělá (další novinka roku, wow), protože po měsíci v kuse, kdy jsme opravdu, opravdu, opravdu celý dloouhý měsíc každý den usínali a budili se vedle sebe, jedem na víkend každý jinam. Já po měsícic do Valmezu, Anděl po 5 dnech domů. Ale mě tam aspoň čeká spousta lidí, kteří ještě neviděli můj nejbožejší prstýnek, chachá!
A už mi někdo dejte facku. Ale nečekejte, že to pomůže.

Takže zkusím psát trošku konstruktivně a třeba budou mít věty i podmět a přísudek.

Máme za sebou dovolenou v Itálii ve složení já+ Tom+ brácha+ ségra+ mamča+ taťka a ve vší skromnosti a objektivnosti řadím tuhle dovču mezi TOP 3. Mít tam ještě NKS, asi se už fakt totálně rozbrečím štěstím, jak to bylo neskutečně skvělé!
Tuna přečtených knížek, smíchu (Dostal jsem takový plánek... Ale trošku jsem ho vzal do vody.), válení se u bazénu a u moře, krásné bydlení i když bez dveří, písek na pláži, slané moře, Coco! Coco Bello!, večerní procházky, pizza, croissanty s nutelou, zmrzka a sex on the beach if you know what i mean. Dovolená totálně se vším všudy, dala bych si to celé znova. (Fenis-penis.) Chňa chňa chňa, chci ještě. A vůbec jsme se nepohádali, vlastní otec mě porazil v pokeru a přežili jsme i výlet do Benátek. A jsem ráda, že Italové nevyhráli Euro. Ale měli nádherný ohňostroj, to jo! I když o půl hodiny pozdějc.

V sobotu jsme přijeli z Itošky do Prachatic, nechali si vyprat a vyžehlit, Tom hned zmizel na tradiční klučičí slavnostní Tour de beer a já s paní fallenovou jsme na prachatické slavnosti zamířily o chvilku později, aby jsme se vzájemně zvaly na vinné střiky, kriticky hodnotily vystopení kapel, pomluvily všechny obyvatele Prachatic a za hudebního doprovodu Dědy Mládka se ke mně na lavičce v první řadě tulila malá Klárka, která mi hodinu seděla na klíně, probraly jsme spoustu věcí a byla strašně úžasňoučká a roztomiloučká a říkala, že mám vlasy jako princezna, a pila pivo. Tak proto mi asi nechutná, nebyla jsem k tomu od mala vedena! A v neděli jsme na naší ťuťuňuňu Hondě vyrazili do PRahy, abychom pondělí, úterý, středa mohli vydělávat a ve středu odpoledne zpátky do PT, příjezd 15:50 a odjezd s půlkou Prachatic ve 3 autech směr jižní Morava, kde jsme si užívali skvělý prodloužený ovíňěný víkend v nádherném penzionu v Hnanicích u Znojma. Bylo báječně, miluju Pálavu, ale tak měsíc víno nechci vidět. Za zapsání do paměti stojí i zakázané koupání v Dyji, která měla teplotu tak 5°C, nebo cestou zpátky v zatopené suchdolské pískárně, nebo nejlepší těstoviny všech dob ve Znojmě a tak, skvělé 4 dny ve skvělé společnosti inteligentních lidí. :D

Z Moravy jsme v sobotu přijeli zpátky do PT a v neděli zase do Prahy, pracovat až do čtvrtka. A čtcrtek je dneska a my jedeme každý jinam a mě je už teď smutno jako nikdy.
Ale těším se domů! Na maminčino jídlo, na mou chlupatou bestii, kterou jsem měsíc neviděla a kterou musím nějak propašovat do Prahy. Na NKS!!!! kterou jsem neviděla tisíc let musím ji říct milion věcí a vůbec, která mi chybí nepopsatelně moc. Na pana usínače u Transformers (au).Na sraz se spolužáky ze ZŠ, který jsem loni propásla. Na svou milovanou postel, na hluk z probíhajícího gulášfestu, na páteční trénink! No, vůbec toho nemám v plánu málo. A to je dobře, protože tím míň času mi zbyde na smutnění a ani nemrknu, bude neděle a Killi bude zase s Tomáškem, jupí.

Miluju ho, hrozně moc. Protože mi všechno odpustí. I to, že nejsem tak úžasná, jak mi pořád tvrdí. Protože mu věřím, protože si vybral mě, protože je kecka a opakuje stokrát za den, že mi to sluší a že jsem krásná. Protože ho mají rádi všichni lidé, které mám ráda. Protože je nejvíc sexy, když řídí megana nebo Hondu, protože zařídí, že křičím na Husabergovi, i když se mi to líbí, protože mi dává prstýnky a má mě rád a píše mi přes den smsky. Protože se ke mě v noci tulí, když nemůžu usnout. A hladí mě. A protože jsem s ním v bezpečí. Protože s ním chci být pořád a fňukám, když to tak není. Protože je to nejlepší, co mě v životě mohlo potkat a dobře vím, že to není vůbec žádná samozřejmost a já mám neskutečně obrovské štěstí. To, že jsme spolu, je náhoda, ze které mám pořád husí kůži. Uvědomuju si to pořád a pořád a strašně si vážím toho, že jsme tam, kde jsme teď. Zamilovaní a umazlení a bydlíme spolu. :)))

Achjo, ať už jsem doma a obleču si aspoň jeho tričko.

Snad se příště ozvu dřív, ale kdyby to nevyšlo,m tak nebojte, určitě jsem šťastná a spokojená. :)

A oblibte si můj design tak jako já! Děkuju Kamm za upozornění na chybu v textu, sama bych si toho nevšimla. Ale asi ji neopravím. :D

Běžte ji hledat, odcházím.

Killinkovitá s milionem srdíčkem a pusinkových smajlíků, k zbláznění zamilovaně uvzdychaná!
 

3 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.