Zhasni si a sni si

1. october 2011 at 1:12 | Killi
Tak mám zase jednou skvělý den. Ráno sbalená běžím na osm do školy, ze školy do práce, z práce na vlak. Nemám čas koupit si jídlo, takže jsem za celý den snědla dva rohlíky, banán a jeden švestkový perník, který mi k obědu koupil Jonáš. Umírám hlady a doufám, že aspoň hubnu, když už nic.Mezi školou a prací jsem ještě musela do lékárny, což se protáhlo, protože 10 minut paní magistry zkoumaly, jestli jsem si ten recept někde neokopírovala, protože přece by ho paní doktorka nevyplnila černou propiskou. :D Připadala jsem si jako největší zločinec, když jsem je tam ujišťovala, že je to fakt originál.

V práci to bylo dneska na milion facek a vrcholem byl poslední telefonát, kdy jsem musela obvolat půlku pojišťovny, než se zjistilo, že je všechno špatně a musím klientovi zavolat, že mu nezaplatíme nic. Ten měl samozřejmě obrovskou radost, řval po mně do telefonu, parodoval můj hlas a tak. A to jsem se mu fakt asi 200x omluvila, i když jsem za to nemohla.
Prý si to moc beru, ale nejsem robot! A nesnáším, když po mě lidi křičí. Zvlášť neoprávněně. A už tak dost nesnáším svůj hlas, fakt nepotřebuju, aby mi ho nasraní motorkáři předváděli do telefonu. A vůbec, ani za ty peníze mi to asi nestojí.

Nesnáším České dráhy, jejich vlaky, nádraží a bordel, který mají ve všem. Momentálně už 60 minut stojíme před Pardubicemi, protože se jim tam na nádraží pokazil nějaký bezpečnostní systém něčeho, a vlaky tudy nemůžou projíždět. Vzhledem k tomu, že lidi vystupují z vlaku, procházejí se venku, kouří a společně nadávají, asi jen tak nevyjedeme. Zajímají mě dvě věci- jednak nestíhám přípoj v Hranicích, takže doufám, že mi něco pojede a nebudu trčet třeba další hodinu tam, a pak bych ráda věděla, jak velké musíme mít zpoždění, aby mi vrátili peníze za jízdenku. (I když bych je určitě zpátky nedostala, protože bych se kvůli toho musela hádat nebo vztekat nebo zvyšovat hlas nebo být nepříjemná na cizí lidi a ani jedno z toho neumím. A přesně proto mi musí chodit oblečení reklamovat Tom. :D)
Ale ano, správně, můžu být ráda, že jsem si sedla (tím myslím plnohodnotně na sedadlo a ne někde u smrdících nechutných záchodků v chodbičce), a že se neopakuje situace z minulého týdne, kdy jsem jela s gigantickou stotunovou taškou a bylo tak narváno, že jsem si nesedla a stála jsem z Prahy až do Hranic (to znamená, že jsem si nesedla ani v uličce, že bylo tak plno, že někde prý ani nenastoupili lidé z nástupiště, protože se prostě nevlezli). Ach jo.
Plechovka pepsi zdarma to vážně nezachrání.

Prostě bych řekla NASRAT, kdybych uměla mluvit sprostě. (:D) Aspoň že to fňukání mi moooc jde.

ZA CO, PANE BOŽE, ZA CO?!

Jediné štěstí bylo, že je Tom geniální a vymyslel, že přijedu za ním do PT. Bez toho bychom se víc jak týden neviděli a celý ten týden by byl na hovno. (Taková jsem dneska hustá, víte!) Vyjížděla jsem z Prahy v sedm večer, hned po práci, a asi poprvé v životě jsem si v tom autobuse sedla. :D Zůstala jsem celou středu a ve čtvrtek ve 4:50 jsem odjížděla zpátky, abych mohla v osm už sedět ve škole. Ano, stálo mi to za to, byly to nejlepší protulené dvě noci a celý jeden den a kdybych tam nejela, tak je mi teď asi milionkrát hůř, než mi je. :D A zase ho miluju o moc víc. Nejen kvůli toho, že už mají psa. :) A o to víc mi taky samozřejmě taky chybí. A když je mi smutno tak moc, že to nejde vydržet, tak si představuju, jak spolu bydlíme, jak se každý večer vracím k němu, jak s ním každý večer usínám a jak mu dělám večeři a svačinu a tak. A přesně to mám v plánu, odstěhovat se z kolejí a být s ním a je mi opravdu jedno, co si o tom myslíte. Jsem tak moc buď ve škole nebo v práci (a Tom už brzo taky bude) že se nevracím na kolej dřív než v sedm večer, takže spolu nebudeme pořád, spíš spolu budeme aspoň trochu. Všechno bude hezčí, když budu vědět, že se večer vracím za ním. A fakt nevím, pod vlivem čeho jsem byla, když jsem s ním ještě před půl rokem nechtěla bydlet, protože jsme se báli, že se něco pokazí. Ale ta momentální zamilovanost se s tou před půl rokem taky srovnávat nedá… Nemám představu, jak moc se to ještě vůbec může stupňovat. Miluju až to bolí.
A on mi píše básničky, na dobrou noc. Rozesmívá mě, pořád. Šeptá, že mě miluje, když se ve dvě ráno probudí a kontroluje hodiny, jestli už nemusíme vstávat. Dívá se na mě úplně jinak, než všichni ostatní, a je ten nejlepší na světě. A já jsem jenom jeho.

A tak jsem zase jednou dokázala napsat vysoce kvalitní článek a neskutečně se těším, až kdovíkdy přijedu domů a zveřejním ho. Předtím se ale najím, protože hlady šilhám po svačině pána přede mnou. Prosím, ať máme doma něco k jídlu. :D

Tak, podle plánu jsme měla být doma 20:20, přijela jsem v deset. Čekání 50 minut na přípoj v Hranicích opravdu stál za to. Za trest jsem pak ve vlaku nechala v kupé rozsvíceno, otevřené okno a prázdný kelímek od kafe, ale stejně jsem se necítila líp.

Doma mě čekalo příjemné překvapení- holky, se kterýma jsem ve trojici na laborky z fyziky, pomalu rozpracovaly protokol, tak jsem se na ty jejich návrhy koukla a (prosím, že to tady nikdo nečte.. :D) chtělo se mi brečet a zvracet zároveň. :D Nejlepší byly poznámky "nejde mi pořádně vložit graf" a "tady bychom měly opsat něco ze skript asi?" :D Kdybychom něco takového odevzdaly, tak nás snad vyhodí ze školy. Takže jsem to celé předělala a poslala jim to. Nečekaně souhlasí, že takhle už by se to dalo vytisknout. Ach jo. :D

A teď už snad můžu jít konečně v klidu spát, když za 5 hodin vstávám, protože jsem trubka.

Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 wwwholka wwwholka | Web | 1. october 2011 at 16:15 | React

S těmi vlaky Tě lituju. Já jezdím vlakem buď 30 minut z Brna do Blanska nebo 8 minut z Brna za Lukášem.:D
Taky tak nesnášíš laborky z Fyziky? Kdybych řekla, že se mi z toho chce zvracet, tak lžu. Chce se mi z toho poblít (myslím, že je to horší slovo).:D Laborku musím udělat tenhle víkend, ale ještě nevím jak. Nejhorší na tom je, že jsem ve skupině ta nejchytřejší, i když jsem měla Fyziku naposledy v druháku.:/:D

2 Pája Pája | 2. october 2011 at 15:11 | React

Já můžu jen potvrdit, že bydlení s tím koho miluješ je prostě úžasnéé...naprosto souhlasím...Áchjo ty vlaky jsou děsné :// to se mám teda ve čtvrtek na co těšit :D
:-)*

3 Pája Pája | 3. october 2011 at 14:29 | React

jinak kámoška hledá 2 lidi na pdnájem :D tak kdyby jste chtěli :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.