Ty první stisky pout

22. may 2011 at 0:02 | Killi
Byla jsem u babičky, s mamkou ve městě a podívat se na cvičáku. Potřebuju na parkur, běhat, na chvilku, aspoň jednu krátkou sekvenci, mít pocit, že vyplivnu plíce, a z posledních sil nadšeně chválit psa. Telefonovala jsem s Tomem! Celé odpoledne jsem se válela na zahradě ve svých superkrásných nových plavkách a učila se orgánu, ze které dělám v úterý zkoušku, a už teď vím, že nemám šanci. Spálila jsem si kolena a lopatky, kousnul mě mravenec a píchla vosa, měla jsem zelený Twistr a voněla jsem opalovacím krémem. Příště se opravdu namažu dřív, než se spálím. Povídala jsem si s bráchou a se ségrou, s mamkou, smála jsem se a hrála si a mazlila se se psem. Šla jsem v converskách a se sluchátkama (které jsem tam buď nechala, nebo je ztratila..) v uších za NKS, seděly jsme na zahradě, kouřily melounovou vodnici a probraly všechno nejpodstatnější a nezavřely pusu ani na chvilku. Šla domů "kousek" se mnou, zkoumaly jsme strašidelné zkratky k nám domů, a nakonec nepřišly na nic. Bála jsem se tmy a zkoušela jsem volat Tomovi (začalo mě to docela bavit), ale už spal, takže to teď všechno píšu sem, když jsem to nemohla říct jemu.
A teď jdu do sprchy a taky spát, do postele se mi už nastěhovala ségra a asi si tam vezmu ještě psa a určitě mi tam nebude ani trošku smutno. Někdy mě ten velký prázdný prostor trochu rozesmutňuje a mačkám k sobě aspoň plyšáky, jako třeba včera večer.

Cítím se letně, šťastně, vyrovnaně, silně, všechno zvládnu a všechno je a bude skvělé.

A jsem zamilovaná snad tím nejnádhernějším možným způsobem. A tak moc, že to ani není možné a možný.

Smějte se! :)

K.


Neděle odpoledne- tak mě ta statečnost a vyrovnanost zase rychle přešla.

jako mravenec těsně před tím, než ho někdo zašlápne
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 slečna barevná slečna barevná | Web | 22. may 2011 at 14:51 | React

koukam,že jsme zamilované obě takhle:) moc ti to přeju je to krása:) jinak moc hezký článek:)) to s těma plyšákama taky dělávám.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.