Never let me go

25. may 2011 at 23:52 | Killi
I'd always wanna be there!

Tom s mou mamkou vybírá televizi pro taťku k narozeninám, a já si tak připadám úplně odstrčená! Na víkend jedeme k nám, ale budeme se učit. Jestli tomu nevěříte, tak si nás klidně přijeďte zkontrolovat, ale radši klepejte, než vstoupíte. Už jenom dvě zkoušky!!! Protože jsem skvělá a nějakym šíleným zázrakem jsem v úterý zvládla Organickou chemii. Asi nejtěžší zkouška? asi jo, asi jo, asi jo!!! Bylo to dlouhý, únavný a vůbec. A nakonec i stresy z toho, jestli nemám moc velký výstřih a jestli se tam u ústního zkoušení nesesypu a nerozbrečim, protože pan profesor to nemá rád. Ale nakonec to bylo strašně super, chrlila jsem na něho informace, které jsem ani nevěděla, že vím, odpověděla jsem na všechny otázky až nakonec ani on neměl slov a ještě mi o stupeň zlepšil známku. Chichichi! Potřebuju k životu dvě věci- dělat lidi kolem sebe šťastný a mít pocit, že na mě oni můžou být kvůli něčemu pyšní. Mám nový boty, džínový kraťásky a šaty, za odměnu a za peníze, které dostanu až v červnu. Byli jsme v kině na nových Pirátech a bylo to skvělý! Sice jsem houby fanoušek, protože jsem viděla jenom jedničku a trojku, ale líbilo se mi to moc a bylo to tak srovnatelně dobré jako jednička a Jack Sparrow je pořád stejně sexy, ach ach ach. Akorát jsem seděla za pánem s velkou hlavou. Všichni normální lidé zapadnou do těch pohodlných cinestar sedaček a je to, jenže on musel celou dobu sedět jako by měl v páteři pravítko. A samozřejmě takhle nevydržel sedět pořád, takže kdykoliv jsem se nějak uvelebila, do 30 sekund jsem místo titulek viděla jeho hlavu. Ke konci už jsem si představovala, jaký by to byl skvělý pocit zadostiučinění, kdybych mu tu hlavu ukopla, a pořád by to bylo menší zlo, než jakýkoliv stěhování. :D Je jedenáct večer a já se cpu rohlíkem, dvojbarevnou milkou a vanilkovym jogurtem a nemám nejmenší výčitky. Ale jestli bych ještě někdy v životě měla být tak tlustá jako loňský léto, tak se někam zavřu a nikdo už mě nikdy neuvidí. Doufejte, že nikdy neuvidíte fotku, co mám na isicu. A nejen tu. Stále jsem se nerozhodla, jestli je Jonáš hezký jméno, takže uvidíme, co se o něm ještě zítra v práci dozvim. Máme totiž stoly naproti sobě, víte? :D Teprve první týden zkouškového a já už mám za sebou 4 ze 6. Prázdniny budou! A kraťásky a výstřihy jsou super, auta zastavují na přechodech, kluci pouštějí ve frontě v menze (dnešní omáčka z modrého sýra byla k poblití hnusná :D) a pánové v metru úplně klidně čumí a ani trochu se nestydí. Seděla jsem na sluníčku před právnickou fakultou, čekala jsem na svého nejchytřejšího muže, opalovala se, snědla u toho jednu vaničku čerstvých jahod jen tak a smála se holkám, co hystericky listovaly občanskym zákoníkem, kouřily, pily kafe z automatu a měly conversky. Příjemně opilá Prahou.
Je supr, že na zemi nic nevrže, akorát mám tak odřený záda, že se nikde nemůžu opřít. :D
Ať už je pátek a my s-e-d-í-m-e ve vlaku, prosím prosím! Zajímalo by mě, jak dlouho v kuse bych s nim musela být, abych ho měla dost, aby mě přestal bavit, abych se ho nabažila. Stačilo by asi tak 100 let? Víc? Miluju ho k zbláznění.
A neumim a nechci si to představit jinak. Vznáším se a chybí mi, i když jsou to teprv dvě hodiny, co jsme se rozloučili.

pražačka Killi*
 

2 people judged this article.

Comments

1 kaczka kaczka | 26. may 2011 at 8:10 | React

my byli na piratech ve VM :D no joo, stydim se :D ale byli sme v 3D a bylo to taky dost dobryy, ani ten dabing nebyl nejak strasnyyy... :)

2 Floralin Floralin | Web | 28. may 2011 at 12:13 | React

Blahopřeju s tou organickou chemií :) A ten chlap v kině, to znam :D Jednou přede mnou seděla ženská, co měla účes snad jako Marge ze Simpsonových, hrůza :D A ať vám to s přítelem dlouho vydrží ;)

3 Slečna barevná Slečna barevná | Web | 28. may 2011 at 20:57 | React

gratuluji:)

4 Barča Barča | 29. may 2011 at 8:14 | React

eating day se blížííííííííííííííííííííí

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.