And make the fireflies dance!

16. february 2011 at 0:55 | Killi
Protože všichni musí vědět, jak skvělého, úžasného, schopného, geniálního, pohotového, inteligentního, vtipného, krásného a dokonalého přítele mám. Všichni!!!
Achjo. Jsem tak strašlivě moc zamilovaná, až jsem z toho úplně neschopná. :D teda, to samozřejmě není tím. To je prostě tím, že jsem debil. Někdy se to projevuje víc, někdy o trošku míň, ale tento týden je to fakt extrém. Mám chuť si dát fakt už facku a začít být normální a použitelná v běžném životě. Začít být konečně trochu skvělá, abych si ho aspoň zasloužila. 

On je prostě supermuž a umí všechno vyřešit. A tak si můžu zapomínat mobil v autě jeho kamaráda, můžu zapomínat šaty u něj doma, když je potřebuju ve VM, můžu si večer před mými prvními laborkami vzpomenout, že nemám plášť, můžu si taky s jednodenním náskokem vzpomenout, že mi končí měsíční metro jízdenka a studentsská kartička, kterou potřebuju ke koupení nové, je ve Valmezu. Dokáže všechno. Kdybych potřebovala transplantaci kostní dřeně, sežene mi hodného dárce do dvaceti minut. A ještě mu chutná všechno, co mu uvařím, kouká se mnou na horor a dělá, že se mu to líbí, kupuje mi meruňkové kapsy, rozesmívá mě, říká, že jsem miláček a že mě miluje. No? Jo, achjo. Ani trochu si ho nezasloužím a stejně je můj. A není vůbec zlý, když mu všechno umaže kobliha, co byla mým včerejším obědem, nebo když mu už po milionté zapomenu vrátit jeho pepřák (Nestačí mi jeden, tak mám teď dva.. protože jsem ten svůj jednou výjimečně zapomněla, tak jsem dostala ještě jeho. Už jsem říkala, že je skvělý?!).

Můj. A když je něco jenom moje, tak jsem trochu sobec. Ano, brunetky? :P

Jsem čím dál postiženější. Vážně. Třeba ráno bych fakt brečela, když musím do školy a on tak krásně spí. Klidně bych vedle něj jen tak ležela a dívala se, jak je strašně krásně roztomilý. A ještě klidněji bych se k němu přitulila a spala si s ním, tím nejšťastnějším spánkem na světě. A nebo když jsem se dneska konečně stěhovala z Palmovky na kolej. Už jsem byla ve dveřích, když jsem se ještě naposled vrátila a vytáhla si z tašky jedno jeho extra vonící tričko a nechala mu ho tam. Protože mu přece nemůžu krást tričko, když se neuvidíme jenom jeden den. Jsem statečná. A taky sprintuju do schodů a házím konzervy s tuňákem po zemi, abych mu stihla udělat večeři, než se vrátí ze superdůležité pracovní schůzky. Achjo, achjo, achjo. Jsem zamilovaná, šíleně a neodvolatelně a prostě strašně moc. 

Každý den bez něj je jako za trest. Nevím, jak jsem to mohla někdy vydržet třeba týden. Nebo i dýl! Teď jsem ten nejzávislejší závislák ze všech. 

A Valentýn? Toho já jsem měla teď týden v kuse a mám ho každý den, kdy jsem s ním. Takže ne, nějaký jeden den v roce neslavíme. Ale na prvního máje dostanu dvě kytky! :D

A byli jsme na slavnostní státnicové...

Ne! Vy to nevíte! On udělal státnice!!! Nejgeniálnější ze všech, jediný ze skupiny to dal, lalalá! Samozřejmě to nebylo žádné štěstí ale to, že jsme se za něj s babičkou modlily! A byli jsme pak u Pohlreicha na dort a mají tam fakt luxusní záchody a teď jsem si způsobila chuť na maliny.
Tak už to víte.

A byli jsme na slavnostní státnicové večeři v mexické restauraci s paní fallenovou a Milanem. Jednak to bylo tak strašně dobré, že to bylo asi vůbec to nejlepší jídlo, co jsem kdy jedla. A jednak to bylo tak moc fajn a veselé a prostě sranda a skvěle jsem se bavila a pila jsem nejlepší cvrčkové víno a stejně jsem nebyla ani trošku opilá a mám na nástěnce třpytky ze zmrzliny a objímala se a měla obrovskou a upřímnou radost z toho, co mi řekla. Tralá. :)

A ve čtvrtek jedeme do Valmezu a budem 4 dny spolu. JO! Trochu se teda děsím toho, co bude potom, protože tam nějak zatím nemám naplánovaný žádný záchytný bod, ale co. Dokud ho mám, tak se pořád budu mít na co těšit. :)

Miluju ho. A asi mě to nikdy nepřestane fascinovat, jak je to krásné. 

(A je ze mě trošku Pražák, protože musím opravovat každou koncovku.)

Tak dobrou noc, děti. A jestli se mi to všechno zdá, tak mě rozhodně nebuďte.

Killinková

V březnu mi bude dvacet..
 

3 people judged this article.

Comments

1 Jenny Jenny | Email | Web | 17. february 2011 at 15:37 | React

No dobře dobře, já to přece VÍM :D :-* ach bože, měla bych si najít chlapa už jenom proto, že už šílím z toho jak se s Kamm předháníte, která je víc zamilovaná :D
Už 20 jo? Jsi starááááá :D Monent, to znamená, že mě bude v květnu 19... fuj :D

2 Elplee Elplee | Web | 20. february 2011 at 21:34 | React

:D miluju tyhle totálně vypatlané články :D (neber to jako urážku ale jako kompliment :)) Jak to řekl Arnošt Lustig: "Když je člověk zamilovaný, všechno ostatní se smrští do velikosti špendlíkové hlavičky."  :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.