I've been living with a shadow overhead

17. december 2010 at 17:11 | Killi

I've been sleeping with a cloud above my bed!

:)

Nevím, jak je to možné. Trvá to už měsíce a stejně mě to překvapí pokaždé, když si to uvědomím. Jsem šťastná.
A myslím, že šťastnější už být neumím. Že už to prostě není možné. Víc štěstí se už do mě jednoduše nevejde.
Kdysi jsem psala, že mám kolem sebe obrovskou bublinu z hmatatelného štěstí, a tak nemusím pít actimel, který mi stejně nechutná. To s tím actimelem je trapné, ale tu bublinu pořád mám. Jen už to není bublina, ale obří železobetonovošťastný bunkr. :)

Ve škole? Nádhera. Zápočty se teď tak nějak samy hrnou, všechno mi vychází, dokonce jsem zvládla první zkoušku (předtermín! ale nejsem šprt :D), takže už mi na leden zbývají "jen" tři, a taaak.
Od včerejška mám oficiálně Vánoce, naposled jsem letos spala v Praze, vracím se až 3. ledna. :) A mám z toho o to větší radost, že spolubydlící musí do školy ještě příští týden, protože píše souhrnný test z chemických výpočtů. :D Ne, nejsem škodolibá! Jen ji moc nemám ráda a nebudu mít trauma z toho, že ji vyhodí. nejsem škodolibá a nejsem ani zlá. Ani protivná! :)

Euforii ze sněhu mám od té chvíle, co napadl, a asi mě jen tak nepřejde. To nadšení z toho, když sněží a venku voní vánoce a můžete chytat vločky do pusy a rozpouští se vám ve vlasech a máte chuť odbočit z chodníku a brodit se závějemi a mít mokro v botách. To neznáte? Jak bez toho můžete žít? :)
Jen tak mě to asi nepustí, protože jsem si ještě vůbec neužila sníh s psiskama, nebyla jsem bobovat na Vrchovině a chci jet na lyže!

Jediná špatná vlastnost mého jinak bezchybného přítele je, že má deprese ze zimy a vánoc.

Vánoce! Letos mám dvoje, heč!:) Jedny proběhly minulý víkend s Tomem, v Praze. Jeden z nejkrásnějších, nebo možná úplně nejkrásnější víkend v životě.:) Teplý trdelník na Staromáku, živý stromeček, svíčky, bramborový salát, řízky, prskavky a dárky a jenom my dva. Bože, já se tak mám! A taky jsme se stihli učit a jít do kina a shazovat bariéry. :D
Nechtěla jsem vám říkat, co jsem dostala, protože já se přece nikdy nechlubím a vůbec nechci, abyste mi záviděli a tak.:) Ale já to, že mě má rád, poznám z toho, jak se na mě dívá, jak se usmívá, jak mě oslovuje, jak mě hladí, jak na mě čeká v metru s kalkulačkou, co jsem u něj zapomněla a jak mi na nádraží tahá stokilovou megakrosnu a dá mi ji až do vlaku. Jenže tohle všechno je jenom moje a vy to nevíte, tak vám musím říct, co jsem dostala.
Hyperluxusněvelkoúžasnolepý dakine batoh. Je dokonalý. Vlastně úplně nejdokonalejší a vleze se mi do něj i noťas. A hlavně má TU kapsu na brýle.
Nádherný cestovní Starbucks hrnek, takže už ráno nemrznu na zastávce, když čekám na bus, protože mám s sebou horký čaj/kafe. Limitovaná edice! A strašně mi sluší. :D
Pepřový sprej, který už mi závidí polovina přátel na facebooku, který nosím pořád v kapse bundy a díky kterému už se nebojím ani feťáků na Palmovce.:D A fakt to drsně daleko stříká, zkoušela jsem to na koleji, z okna. Skoro doufám, že ho budu muset co nejdřív použít.
Červený repre hokejový dres. Čajánek. Tralalalalalááá. Ten nejhezčí a hlavně červený! Který jsem vždycky chtěla! Protože mám nejradši, když hrajeme v červených dresech. Doufám, že vyhrajeme i MS 2011.:)
A jestli jsem na něco zapomněla, tak si dám fakt facku.:)
Chápete? On je prostě nejlepší. To, co dostal ode mě, se s tímhle vším vůbec nedá srovnávat. Achjo. Naštěstí mám asi tak plus mínus šedesát let na to, abych mu to vynahradila.:)

Jsem tak strašně zamilovaná, že by mě asi měli radši někam zavřít.:)
I když mi někdy jen tak samy od sebe začnou téct slzy, když jdu na Palmovce dolů ze schodů a vracím se na kolej, a dost dobře ani nevím proč. I když někdy nevím, jestli bych chtěla umět číst myšlenky, když se na mě dívá a nic neříká. I když mě někdy nebere vážně zrovna, když potřebuju, aby mě vážně bral, a jindy zase bere vážně věci, když je tak nemyslím. :)
Za 15 minut mě vyzvedne NKS a jedeme autem na jolku. Tak dospělé!:D Mohla bych se jít aspoň učesat. A pak doslova hororová noc u nás... Tolik mi to chybělo!
Byla jsem v obchodě pro rýži a vzala jsem s sebou obludy. Nechtělo se mi brát vodítka, takže jsme vyrazili jen tak. Moc hezká spontánní procházka. Až u obchodu jsem zjistila, že Ax nemá ani obojek. :D Zodpovědná majitelka dvou psů. Ale bylo to skvělé a free a oba poslouchají na sto procent. Protože jsou moji, přece. :))

Víte, co je nejlepší? Že to moje štěstí je absolutně přirozené. Narozdíl od mých spolužáků, kteří, aby byli šťastní, musí hulit trávu, spouštět v jednu ráno požární poplach na koleji, shánět o vánocích hašiš a onanovat u porna. :P

Váš štastný, zamilovaný, vánoční sob

terorismus:


fallen (17:26:12 14/12/2010)
mumuuu


fallen (17:26:18 14/12/2010)
mu!


fallen (17:26:19 14/12/2010)
!!


fallen (17:26:20 14/12/2010)
:


fallen (17:26:21 14/12/2010)
lasfrKIA


fallen (17:26:23 14/12/2010)
IRQIrkiffmasd


fallen (17:26:26 14/12/2010)
hehe kia :-D


fallen (17:26:27 14/12/2010)
kksaad


fallen (17:26:31 14/12/2010)
:-*


fallen (17:26:33 14/12/2010)
kde si!


fallen (17:26:37 14/12/2010)
jedinacek chce pozornost!


fallen (17:26:42 14/12/2010)
jedinacek se nechce ucit :-D

:D Miluju. :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Slečna barevná Slečna barevná | Web | 17. december 2010 at 20:11 | React

jsem ráda že jsi šťastná!:)

2 Pavča Pavča | 18. december 2010 at 15:22 | React

Jsem ráda, že se ti tak daří ve škole krásko:) A i že jsi s Tomem tak moc šťastná. At vám to vydrží nekonečně a ještě dáál :-* A s tím pepřákem mě to budeš muset naučit xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.