Pozor, tento pokoj je ohraničen zdí.

23. november 2010 at 23:16 | Killi
"Jak mám napsat do anglického CV roznašeč letáků?"
-"Spammer."


Od pátku do středy doma, odpoledne vlakem do Prahy, večer a noc na Palmovce, ráno do školy napsat si písemku z výpočtů, odvézt věci na kolej, vyzvednout Toma ve škole, koupit si ultraskvělou dvoubambulovou čepici,večer a noc na Palmovce, vstávání bez budíku, odopledne do Prachatic a do Prahy až dneska, v úterý.

Co z toho vyplývá?

1) Od zítřka se zase začínám učit.
2) Na Palmovce budu vidět maximálně jednou týdně (a už nikdo nikdy neuslyší žádné podezřelé zvuky).

Tak přísahám! :D

Další společný a extra prodloužený víkend. Pokračující a nezmenšující se zamilovanost. Jsem trvale postižená a už nikdy nechci být jiná.


Nedělali jsme vlastně zase nic. Pátek, vodka a whisky a boruvká a spousta(!) kofoly, kouření je selhání, pamatuju si všechno včetně cesty domů a nezvracela jsem, takže mi nikdo nemusel držet vlasy. Historie se tudíž neopakuje a morfova potřeba opíjet moravanky je již uspokojena, jupí.
Sobota, můj pracující muž a já sama doma, oficiální seznámení a oběd s jeho tátou- neuvěřitelné, Anděl je jeho úplná kopie, jen v mladším vydání, a už chápu, po kom je taaak straaašně vtipný.:D A když už jsme byli u toho seznamování, tak mi byl představen pan Husaberg a je skvělý, už teď ho mám ráda tak jako Suzuki, po příjezdu tep tak 300 a akutní potřeba kyslíkové masky. To nebyl strach, ale směs naprosto neuvěřitelných emocí. Uá!
Neděle. Tom se rozhodl, že jsem až moc zamilovaná a je na čase něco udělat s těmi růžovými brýlemi, co jsem si sekundovým lepidlem přilepila na nos, takže na mě byl asi týden vyvíjen nepřetržitý nátlak, že buď začnu vařit a péct nebo... nebo nezačnu, ale on se na mě bude už navždy uraženě dívat a co 30 sekund mi bude připomínat, že nevařím a nepeču.:D Takže romantický den strávený v kuchyni, vepřové nudličky a la Mexico a tvarohové Míša řezy a to vše bez účasti prachatických hasičů, ha!:) A protože to bylo nakonec fakt docela dobré a můj drahý mi to dva dny v kuse kadých pět minut neustále opakoval a taky to jak jsem skvělá a úžasná a nejlepší, tak mě to snad i bavilo a příště do toho jdu zas.:D
Pondělí a opravdu dlouhý spánek, snídaně, nicnedělání, procházka, naše oblíbená večeře a dlouuuhééé společné válení se v posteli, koukání střídavě na film a na klipy a na motorky a spánek až někdy pozdě.
Úterý a probuzení tři minuty před zazvoněním budíku, balení a zapisování předmětů pro letní semestr a meganem do Strakonic aneb tak na mě už taky došlo a byla jsem představena i babičkám. Na to, jaké jsem měla nervy, to asi dopadlo dobře, prý jsem milá a mám hezké vlasy a asi už nikdy nebudu jíst, protože dva úžasné obědy jsou fakt moc.:) A tak. Ale ono je to prostě logické, oba jsme skvělí, takže oba máme skvělé rodiny a všichni nás tak zákonitě musí mít rádi.
Cesta do Prahy autobusem, tak trochu šílený řidič a já spící a přitulená k němu.. achjo.:)

A tak. Fakt ho mám ráda, když mi zrovna v posteli nepředvádí kuře. A on mě snad taky, i když říká, že neví, co je eufemismus, já řeknu že taky ne, on pak řekne, že ví, ale jenom mě zkoušel a já si pak připadám jako dvojnásobný kretén. :D (Ale tak, umocním se na nultou a bude ze mě jednička?) A eufemismus je zjemnění jazykového výrazu označujícího nepříjemnou nebo drsnou skutečnost, kdyby se to někdy někomu v posteli taky hodilo. :)) A přes pět tisíc nepřečtených zpráv.:D

A teď něco, co tu dlouho nebylo... :)
Je tu zase podzim. Sice už dlouho, ale do teď to bylo spíš takové chladné babí léto. No, vzhledem k tomu, že dneska v jižních Čechách doopravdicky sněžilo, mám trochu pocit, že jsme ten podzim nějak propásli, ale tak- je podzim. Sice to letos poprvé není ten melancholický podzim, kdy se procházím sadem, užívám si šustící listí nebo přeskakuju kaluže a chodím v dešti bez deštníku, s psiskama, a sním o princi, ale stejně je to prostě podzim, i když jsem šťastně zadaná.
A já jsem na podzim protivná, potřebuju mnohem více spánku, moc přemýšlím nad nesmysly, jsem přepřepřecitlivělá a mám ještě přehnanější sklony k pláči než obvykle. Z čehož vyplývá, že na podzim jsem opravdu neuvěřitelně milé stvoření. A můj mozek už podzim pravděpodobně zaznamenal, takže se máme na co těšit.
A pravděpodobně mám sklony vymýšlet si problémy. Jako by toho štěstí už bylo na mou DNA moc a rozhodla se mě bránit. A tak. Představuju si věci, co by se mohly stát, a pak kvůli toho nespím. Přirovnala bych to třeba k tomu, jak jsem jako malá holka probrečela celou noc jen kvůli tomu, že jsem si zkusila představit, jak mi asi bude, až mi umře pes.
Jsem magor? Jsem.
A taky dělám kraviny a tak.
No, vítej, podzime!

(Po tomto odstavci už slovo podzim zase rok nepoužiju, limit byl vyčerpán.:D)

Nemáte ze mě tak trochu schizofrenní pocit? :)

A strašně moc chci zkusit opravdické sushi.
Přehodnotila jsem situaci ohledně mých kozaček.
Od pěti hodin se válím v posteli. A jsem medvěd.
Milostný život holek z vedlejšího pokoje je lepší než všechny venezuelské telenovely.
Brunetky jsou vážně o moc krásnější a lepší a víc sexy než blondýnky.
Barva mých vlasů je momentálně opět nějaká myší. :D
Chci ještěěě svézt na motorce.
A máme s Tomem skvělý dárek pro taťku k Vánocům.

Zamilovaná, postižená, závislá.

Killinková*

A koupím energii a temperament a akčnost v tabletkách. Připadám si trochu nudně. Už asi tak 19 let.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H H | Web | 24. november 2010 at 15:01 | React

já myslim, že blondýnky jsou určitě přitažlivější. proto jim všechny brunetky závidí. :D

2 wwwholka wwwholka | Web | 24. november 2010 at 15:31 | React

Souhlasím s Tebou, že brunetky jsou přitažlivější.:) Nevím, přijdou mi takové více smyslné a výrazné. Ale neříkám, že blondýnky jsou ošklivé... Jen už těch peroxidů a žlutých hlav bylo dost.:D
Asi jsem stejně postižená jak ty. A to nemluvím o té naší zamilovanosti.:D Prostě ten podzim má fakt nějaký depresivní účinky i na mě. Občas ležím v posteli a představuju si, co bych dělala kdyby se se mnou Lukáš rozešel nebo kdyby mě srazilo na přechodu auto.xD
Ten eufeminismus určitě v nejbližší době použiju.:P
A teď z trochu jiného soudku, ale mě to fakt hrozně zajímá! :D Na jakou že to chodíš vůbec školu? Myslím, že VŠCHT? Ale na jaký obor? A vy nemáte zkouškové? :)
Tak se měj, Killinková* ;)))

3 Killi Killi | 24. november 2010 at 19:10 | React

Helča: Brunetky blondýnkám nemají co závidět. Bohužel. :D

Linda: Přesně tak. Přitažlivější, smyslnější, výraznější, krásnější a nejsou o nich trapné vtipy.:D A rozhodně je o hodně víc ošklivých blondýnek než ošklivých brunetek.:D
Hej, k rozchodu jsem zatím ještě nedošla, ale to příjde.:D Zatím se moje představy zasekly v bodě, kdy se jenom líbá s jinou (brunetkou, samozřejmě :D) a stačilo.:D Proč to děláme?:D
Jsem na VŠCHT, fakulta chemické technologie, obor syntéza a výroba léčiv. A zatím jsem si na 110% jistá, že jsem si nemohla vybrat líp.:)
Zkouškové máme, začíná nám v lednu. Ale už snad od konce září pořád píšeme nějaké zápočtové písemky a tak.:D A když neuděláš zápočet, nemůžeš ke zkoušce...;)
Směj se!:))

4 fallen fallen | 24. november 2010 at 21:23 | React

Takže s blondýnkama se líbat můžu? :-D

Nejvíc je bruneta s modrejma očima, to je fakt. Ale co když neumí vařit, péct, prát, nemá ráda psy, má malý... smysl pro humor, nemá ráda motorky a je úplně blbá? :-)

5 Pavča Pavča | 24. november 2010 at 21:50 | React

:D No Klárčo ... nevím nevím...já to mám zase naopak :D Já si taky někdy představuju jak je Domča s jinou, ale s blondýnou a proto jsem taková apatická vůči nim :D Ale tebe mám samozřejmě ráda, nemysli si. :-*Jo a taky mám někdy takové stavy, že si říkám,co budu dělat když umře Tobey a tak...Hej ale u mně to není lpodzimem...protože já už mám jaksi zimu :D Jééj a o tom postižení *pomlčím*

Jinak brunetku s modrýma očima jsem ještě nepotkala ... docela zvláštní kombinace, ale určitě to musí vypadat pěkně :)

6 H H | Web | 25. november 2010 at 18:46 | React

fallen: tak pokud bude mít dostatečně velká prsa, tak to stejně bude mužský ideál xD

7 kaczka kaczka | 25. november 2010 at 22:42 | React

kaaamo, z tebe jeste bude kucharka :D loni si umela jen parky a caj :D co te ta praha vsecko nenauci :DD ...zkuste neco z lilku :P

8 Stanííčček Stanííčček | Email | Web | 8. november 2011 at 13:54 | React

Pěkný....

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.