Tvrdí se, že plavání podporuje držení těla a ladné pohyby, ale všimli jste si někdy, jak chodí kachna?

25. october 2010 at 22:49 | Killi
Myslím, že je na čase, abych vám opět připomněla, že mi máte závidět.:D


Už víc než tři hodiny se totiž opět topím v totálním euforickém štěstí a spokojenosti a nejlepší na tom je, že v následujících dnech se to bude jen a jen stupňovat. :)

První paralelkový test z matiky je totiž za mnou. Jestli úspěšně, to teprv uvidíme, protože můj dobrý pocit samozřejmě neznamená vůbec nic. Ale věděla jsem co mám dělat, co se po mě chce, jak to všechno spočítat.. Takže pokud jsem neudělala nějaké stupidní chyby z nedostatku pozornosti, jak je mým milým zvykem, tak by to mohlo dopadnout docela hezky. Tak třeba, snad! Jo, jo, jo!
Nepřišlo mi to nijak zvlášť těžké. Nebylo tam nic překvapivého, všechny typy příkladů jsem měla propočítané ze skript a vzhledem k tomu, jak zdrceně vypadali a popisovali své pocity po testu ostatní, tak mám skoro strach, jestli jsem psala stejnou písemku jako oni. Když jsem spolubydlící vesele oznámila, že mi to přišlo celkem v klidu, zbledla a šla spát zase někam pryč.:D Ano, dokud nemám výsledky, tak není mít z čeho radost, ale těch potřebných 50 bodů tam snad bude a to je důležité. Doufám. To celovíkendové počítátní prostě muselo k nečemu být, přece!

Po písemce na mě čekal před školou Anděl. V kabátu, aby se odlišil od těch našich techniků.:D Nejdokonalejší a jenom můj. A když jsme se loučili před fakultou, připadala jsem si nejhustěji.:D On pak pokračoval na přednášku autora nového občanského zákoníku (?) a já na kolej. Ale protože jsem měla skvělou náladu a vlastně mi začaly podzimní prázdniny, tak jsem nejela rovnou metrem, ale hezky jsem nabrala směr Staromák přes Pařížskou, tak, jak to mám ráda. (poznej citaci :D) Viděla jsem Orloj v šest, koupila jsem si teplý trdelník, stmívalo se, cítila jsem se úžasně a vůbec mi nevadilo, že jsem pak v metru celou cestu stála.:)

A už nic nemusím! Jen jít ve středu do tělocviku, ale to vlastně taky není tak úplně nutné, protože mám zatím absenci 0%.:D Když já si to šetřím, ať tam pak nemusím se spálovou angínou a morem. Takže do školy jdu tenhle týden už jenom ve středu. Zítra sice jsou na programu dvě přednášky, ale ono to tam jednou beze mě nespadne, takže si dělám generálku na prázdniny, budu vstávat bez budíku, a pak pojedu dělat Andělovi špagety k obědu (doufám, že to zase dopadne tak, že už hrnec k uvaření těstovin vyberu špatný :D).
A večer jdeme do divadla. Ještě před hodinou to bych to psala jako další pozitivní informaci, ale můj drahý to pojal nějak vážně a momentálně googluje, jak moc společensky oblečení musíme být, aby nebyl under ani over dressed, čímž na mě přenáší tu stresující atmosféru a začínám z toho být taky nervózní.:)  (Taak jsem si doma zapomněla sukni, no. Nemůžu být zas tak dokonalá. :D) Ale právě proto je přece tak skvělý.:)*
Ve středu se kromě školy ještě účastním andělské rodinné večeře, což je teda pro mě mnohem víc stresující událost než divadlo, ale třeba se to povede a já nerozliju pití a nebudu házet příbory po zemi a tak.:D
A pak se už jen jednou vyspíme na Palmovce a ve čtvrtek dopoledne odjíždíme do Valmezu. Na čtyři dny. Tralalalá! Program máme teda extra nabitý, ale nejdůležitějším bodem je chata. Jen my dva, psiska a klid.:) Nemůžu se dočkat! Nás.

A tak si žiju. Mám ráda Valmez a mám ráda Prahu. Na konci týdne se těším do Valmezu, na konci víkendu se těším do Prahy. A tak mi to funguje, pořád se na něco těším, pořád jsem spokojená, žádné dlouhodobější slabší chvilky... No a stejně za to všechno může ta stoprocentní zamilovanost, já vim.:) A je to krááásný!

"Aaaachjo."
-"Cítíš se svobodně?"
"Jo!"
-"Ale víš, že jsi zadaná, jo?" :D

Nechcete koupit motorku? :)
(Na tohle se teď koukám místo televize.:D Vr, vr, vrrrr.*)

Zjistily jsme, že nám na pokoji funguje pevná linka, zvonila. Ale bály jsme se jí zvednout, tak nevíme, kdo volal.:D
Příští víkend budu po třech týdnech asi opět zůstávat v Praze, nechcete někdo přijet?:D
Mám hlad jak debil, ale vydržím to do snídaně. :D

Tučná jídla a alkohol jsou nepřátelé našeho zdraví, avšak nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme... :D

Doslova kecy z hladu, ňuf.

Do-brou-čci.

Killinková*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 kolemjdouci znalec motorek kolemjdouci znalec motorek | Web | 25. october 2010 at 22:57 | React

Tu bych teda nechtěl, po takovym trapákovi..

2 Killi Killi | 26. october 2010 at 0:44 | React

kolemletici: Muj blog asi pritahuje motorkare! Nejsi z Prahy? Ze bych prijela na majales? :P**

3 kaczka kaczka | 27. october 2010 at 21:27 | React

kaaaamo, ja sem pristi vikend v praglu! ale az od soboty...i kdyz uvidim jak zkouska, ze bych dojela v patek :D a prespala treba na kolbenove! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.