Jak to tak vidím, asi těžko projdu uchem jehly.

5. september 2010 at 4:43 | Killi
Doufám, že ťukání do klávesníce a záře displeje neprobudí mého nejskvělejšího přítele, který vedle mě zabíjí naši poslední slovenskou noc spánkem. Jak zvrhlé. Každopádně celou dobu spal docela klidně a najednou provozuje podivně prudké pohyby. No, tak uvidíme. Kdyžtak mě pošle spát na gauč a já ho neposlechnu, hehe. :)Takže hned na začátek- ano, stále jsem zadaná, baví mě to, užívám si to, bavím se, jsem šťastná a zamilovaná, dokonce snad čím dál víc nebo cože, všechno je supr a prostě jak jsme dneska vydedukovali v popradském tescu, když jsme kupovali pečivo k snídani,- je to hezké, když se mají lidi rádi, a je to ještě hezčí, když jde zrovna o nás dva.
Zítra se vracíme domů a nechce se nám, tak jsme se tu měli krásně. Tedy mně se nechce rozhodně a jemu prý taky ne, jestli nekecá nebo to neměla být nějaká milosrdná lež. Hehe. (Tak jsem ho právě probudila. Vstal a šel si vyčistit zuby. Nechápu. A končím s detaily nebo zítra nešťastnou náhodou umřu. A prý jsem v přechodu. xD Někdy bych ty naše rozhovory chtěla nahrávat.)
Jsem moc ráda, že jsme nejeli k moři (a bez ironie!) nebo na jižní Moravu nebo pod stan, protože Tatry jsou dokonalé (a ve stanu bych zmrzla). Válet se druhého září ve sněhu je dokonalé. A vůbec tahle dovolená je dokonalá, a proto jí bude věnován speciální ultrasuperluxusní a rozsáhlý  článek, v budoucnu.

Času na to budu mít spoustu, protože už znám svůj rozvrh, a poprvé v životě jsem z něj nadšená. Sledujte:
Pondělí: od osmi do jedné
Úterý: od osmi do desíti
Středa: od desíti do čtyř
Čtvrtek: od osmi do čtyř (kritický den xD)
Pátek: od jedenácti do dvou
A jinak mám volno, chachá. Takhle by mohla klapnout i ta poencionální skoroslíbená práce u Alianz a já budu bohatá zadaná vysokoškolačka v Praze a vy mi budete všechno závidět, smích. Jinak se ale Prahy samozřejmě těšobojim. Ale tak, bude to dobrý, tak jako všechno ostatní v téhle momentální životní etapě. Tělocvik jsem zabila fitballem a v úterý musím vykonat řádný nástup na koleje a vyzvednout ISIC. A o víkendu se stěhuju. A v pondělí jdu poprvé do školy. Uff.
Teď mám ale před sebou ještě osm dní prázdnin, takže tádydá! Osm dní nejkrásnějších prázdnin v životě.

Byla jsem zvědavá, co se dělo přesně před rokem, tak jsem četla staré články. Moje, jeho, její, tamté a tamtoho a tak. Škoda, že jsem nevěděla, co mě čeká a jak krásné to bude... Mohla jsem se na to těšit.

Tak, a jsou čtyři hodiny ráno a mně se stále nechce spát. A mám hlad. A to je dost smutný příběh vzhledem k tomu, že musíme vstát brzo, abychom se stihli sbalit, nasnídat, udělat jídlo na cestu, uklidit a do desíti vystěhovat. Ha- ha- ha- ha- ha!

Jdu se tulit a umřít hlady, snad ve spánku. Tak se smějte a uvidíme se později, aligátoři.

Killi*

Všechno je nádherné, když ho mám vedle sebe, když jsem s ním, když mě drží za ruku, když vaří, když plánuje, když zpívá u reklam, když je hodnej i zlej, když usíná u mého nejoblíbenějšího filmu, když nemůže najít tesco, když za mě vyplňuje formuláře, když v autě řadí levou rukou, aby mě pravou nemusel pustit, a když se spolu ráno probouzíme. /A milion dalších když./ -cukrová vata-

Lítám a nebojím se, že spadnu. Opilá tou ohromnou výškou, ve které se vznáším.*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 kaczka kaczka | 6. september 2010 at 15:30 | React

nemuzu z tvojich fitballu :D hej bude to mazeec :) strasne moc ti to prejuuu ;)

2 Miřek Miřek | 12. september 2010 at 17:33 | React

můj rozvrh:-):
Pondělí - volno

Út 9:10--9:55
Út 10:50--11:35
Út 15:00--16:35

St 9:10--9:55
St 10:50--11:35
St 15:00--16:35
St 11:40--13:15

Čt 8:20--9:05
Čt 12:30--13:15
Čt 16:40--18:15

Pá 8:20--9:55
Pá 11:40--12:25

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.