poKLUSem

29. june 2010 at 1:16 | Killi
Do Prahy! :)


Já vím, že už to víte. Že tam jedu. Ale mám nezvladatelnou potřebu říkat všem kolem sebe, jak jsem asišťastná. Směju se nebo usmívám, těším se a operátor už není nejčastějším autorem mých přijatých zpráv. Taky jsem trošku míň troska než před tím a nemám depky z romantických filmů.

Co je největším problém, když mám někam jet na dýl než 24 hodin? Cestovní horečka jako Praha a Brno dohromady. Tradičně, musela přijít. Už ani nečekám, že z toho vyrostu. Takže chaos, věci roztahané po celém domě, moje nesmyslné pobíhání nahoru a dolů, nervy kvůli jednomu nevypranémmu tričku, malá taška, hloupý kufr, negativní vztah ke krosnám. Stres. Po dlouhém zvažování a přihlédnutí k faktu, že hlasí vedra a jsou si divně jistí, jsem vyřadila bundu, ale bohužel, jak se znám, do zítřka ji ještě minimálně třikrát sbalím a zase vytáhnu. Stres. Určitě něco nemám a mozek mi nechce říct co, protože se rád baví na můj účet. Navíc zkuste se nějak v klidu a pohodě balit, když vám už skoro ke konci vletí do tašky něco okřídleného, vy to s největším odporem a s přivřenýma očima pracně zabijete, ale pak musíte vyskládat všechny věci, "to" zvíře (pokémona) opatrně něčím nabrat a spláchnout do záchodu. A znova naskládat ty věci zpět.
Lidé jako já by měli mít cestování zakázáno. 
Klidná budu až ve vlaku s jízdenkou v ruce. Nejšťastnější budu, až vystoupím v Praze (zapamatovat si, že nemám jet až na hlavní nádraží!). A pak ať mě třeba přejede metro, je mi to fuk.

A mimochodem, ono už nejde jen o Prahu. Protože -fanfáry- mi budou představeny Prchatice. Ano, to slavné město motorkářů, zpívajících morfů, chodících sprchových koutů a krásných brunetek. Město, kde lidé naprosto běžně prodávají auta a kupují si motorky. Jsem poctěna, slavnostně přísahám, že budu náš kraj reprezentovat s hrdostí, a kroj už mám v tašce. 
A abych potěšila pana Freuda, tak se samozřejmě těším na velkou postel. Tečka.

A nutím ho už zase vymýšlet a organizovat a kombinovat, jet zítra do Prahy, vyzvednout, nakrmit, rozesmát, usnout, probudit, doprovodit, zařídit miliardu věcí, vyzvednout, nakrmit, odvést, převést z Prahy, rozesmát, nakrmit, uložit, uspat, a takdále.
Já mám takové štěstí, že je tak strašně hodnej, organizačně schopnej, zodpovědnej a můj! :)

(nemáte z těch našich blogů tak trochu reality show?)

Tak tedy odjíždím, zamávat mi můžete přijít zítra ve 13:11 na vlakové nádraží, ale radši nechoďte, nebudeme se zbytečně dojímat, žejo.
Takže už jsem se snad pochlubila dost, nic víc na srdci ani nemám, tak můžeme jít spát. Ještě si tu zabiju pár komárů a dobrou.
Už se mi zavírají oči a ve svém vlastním zájmu nechci být zítra unavená.

Mějte se tu fajn a uvidíme se na zašovské pouti, asi. Jestli ne, tak jsem se rozhodla zůstat v Čechách navždy nebo jsem byla zavražděna. 

A řekněte mi, co ještě nemám.

Trubka*

milujuuu :)


"A sny i za me!"
-"O tobe.."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Juđy. Juđy. | Web | 29. june 2010 at 1:36 | React

:-)-

2 Ušáček =P Ušáček =P | 29. june 2010 at 5:57 | React

Hlavně ten přejezd Praha-Prachatice uskutečněte na motorce a pak mi napiš, že jsi měla vítr ve vlasech a já budu tiše (v mém případě hlasitě závidět =P =D )

3 Jenny Jenny | Email | Web | 3. july 2010 at 14:08 | React

Potkáme se na Zašovské :D Neexistuje aby to nevyšlo :D;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.