Want your bad romance**

9. april 2010 at 17:02 | Killi
Neuvěřitelně zoufalý pocit, že jsem nudná. Nebo si tak aspoň připadám.
Měla bych zůstat asociálem. Ale dneska si nebudu stěžovat jako obvykle (alespoň ne tak moc!). Měla jsem krásný den. V rámci možností, samozřejmě.

Teda to ráno, to byla trochu krizovka, uznávám (a už to začíná, že..). Vnitřní boj v posteli, když už jsem se konečně zvedla, tak jen do sedu a nepřítomně jsem zírala (ha, vždycky jsem to slovo chtěla použít, konečně je příležitost) z okna. Na ty spěchající rodiče, co vedou děti do školky. Lidi, co venčí psy. Jedno auto za druhým. A mimo jiné jsem jim záviděla, že už za sebou mají vstávací etapu, zatímco já ji mám naopak ještě před sebou. Další pohled na hodiny mě vystresoval a naspeedoval, tak jsem vstala. Nemohla jsem najít nějaké vhodné (čisté a v lepším případě i vyžehlené) tričko. Dalších deset minut ztráta. Pak pohled na moje vlasy a dalších deset minut. A pak jsem nestíhala, definitivně.
Do školy jsem dorazila chvilku po zvonění, matikářka naštěstí ještě nebyla ready. Udýchaná, unavená, ve stádiu předsmrt jsem si sedla na židli, vyndala jsem sluchátka z uší a snažila se rozdýchat to hektické ráno. Pak se přihnala profesorka, rozdala nám písemku, nevěděla jsem, jak cokoliv z toho vypočítat, takže dost ironický záchvat smíchu. Nakonec mám spočítané dva příklady ze šesti. Vlastně tři, ale ten jeden mi nevyšel. Hlavně, že jsem se tak snažila pochopit, jak na exponenciální funkci a pak nejsem schopná nakreslit ani kvadratickou. Nejsem hodna existence.
V angličtině nic. V češtině nic (pár myšlenek, pár ohledů z okna, pár nápadů na další nevhodnou povídku). Velká přestávka s mou milovanou slečnou. V ZSV nic. V dějepise totálně nic. Místo frániny nějaké pilotní testy od CERMATu z češtiny- vyšší úroveň. Zasmáli jsme se, celá třída skončila o 15 minut dřív než byl čas určený k vypracování testu. Jsme hvězdní? Aneb co je větší motivace- výsledek testu, který je vám ukradený, který vám není k ničemu dobrý, na kterém vám nezáleží nebo skončit v pátek o 15 minut dřív? Jak jednoduché!

Nemám oběd. Nevadí. Následovala Tour de Valmez, jestli to tak můžu nazvat? Nejdřív na nudle a moje FAKT BLBÉ experimenty s chilli omáčkou. Nikdy víc. Propálený žaludek mám ještě teď. Skoro slzy v očích, jak to pálilo a přemlouvání se ke každému soustu. Juuu, mňam. Ale tak, zasmáli jsme se. Inteligentní fotka v cécé mouchovských brýlích.

"Pálí to?"
-"Jo."
...
"Proč jsi mi neřekl, že to pálí?!"

Sakra, pořád mám chuť servat z pána obsluhovače to dokonalé Beatles tričko. 
A teď to nemělo vyznít sexisticky-  jde o to tričko, bylo dokonalé. Vietnamci mě nerajcujou.

 Nejlepší zmrzlina na světě na Křižné. Jahoda a ananas-čoko, mňaaaam a ještě víc. Škoda, že chuť jsem začala cítit až tak v polovině. Experimenty tentokrát na druhé straně, příchuť aloe vera už jenom zní skvěle, že ano? Chutnala jako citrón. Stav 1:1. Proč z nás dvou jsem zrovna já musela nést ty horší následky? 

Zpátky městem a cesta kolem automatu na čerstvé mléko.
"Pojďme si koupit mlíko z automatu!"

Skvělý pocit, jak tam stojíme a koumáme ten princip. Jsme z gymplu. Dokonalé retro flašky. Dvakrát jeden litr a moje neskutečná radost z ho, že mám mlíko z automatu. Všem ho ukazuju a na každého s ním mávám. Hlavně na lidi v autech. Na přechodu a na ty, co stojí na kruháči. Jsem jako malá.
"Připadám si důchodcovsky. Tak... dospěle."

Vůbec se se svým mlíkem nefotím na náměstí. Pohledy těch dětí. Nezapomenu. Strašně se směju.
Doprovod až domů, protože se dneska prostě mám.
A víkend.

A NKSka, co mi odjíždí zítra do Anglie.

A miliony pocitů. Protože víte, jak číslo milion zbožňuju.

A teď letím za ní.

A a a a?

Killinkovitá**

Dneska před půlnocí je na nově Noc filmových nadějí. Tralá! 

Aktualizejšn.
Naprosto propadám cestovní horečce. U mě klasika. A to ani nikam sama nejedu. Ale stejně. Ona je nechutně klidná, pochopíte to? Zbožňuju jí. Navzdory tomu, že teď za ní mám křeče v břiše, rozklepané ruce a ten pocit chaosu v mozku. Hlavně, ať se mi vrátí. **
Toužím jen po Starbuck coffee kelímek. Smích.

*ll*ll* --> dálnice

A celý den mi hraje v hlavě Lady Gaga. Fuj-fuj-fuj. Zbavte mě toho.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jenny Jenny | Email | Web | 10. april 2010 at 10:22 | React

Připadám si nudná pořád. Když porovnávám jak moc jsou oblíbení moji kamarádi, když mám mluvit s nějakým klukem, nebo prostě jen když se chci dojebat:D Doufám že existuje aspoň pár lidí, kterým nudná nepřipadám:D
Mlíko z automatu jsem si koupila když jsem šla minulou sobotu z Velikonoční v Krhové o půl 4 ráno, byla jsem totální šrot a měla jsem absolutního sušáka.¨Ještě cestou domů jsem vypila čtvrt litru... Nikdo mi neřekl, že se nejdřív to mlíko musí převařit, protože není pasterizované. Jinými slovy? Celou neděli jsem měla nejhorší sračku svojeho života:D Doufám žes nedopadla podobně. Ale na každého to prý působí jinak:D

2 Killi Killi | Web | 10. april 2010 at 22:45 | React

Presne tak jsem to myslela s tou nudnosti. Presne jako ty. Vcetne toho doufani :D.
Nastesti jsem si toho mlika jenom lokla :D a pak jsem ho mela jenom v kafi, tak snad v klidu :D :D. Ale neumim si te predstavit, jak si opul ctvrte rano kupujes mliko a jeste v takovem stavu :D :D :D to je uplne mile :D :D :D.

3 Jenny Jenny | Email | Web | 11. april 2010 at 1:50 | React

No to muselo být velice milé:D:D:D: A všichni měli po mém dramatickém líčení mojich dokonalých mega střevních problémů první otázku stejnou: "A bylo to mlíko aspoň dobré?" :D:D:D JO, BYLO!!! A než jsem si koupila flašku a nateklo tam to mliko, to byl zážitek, ještě v tom stavu:D:D:D Škoda že to nikdo nenatáčel:D Ale beze srandy...takovou sračku už nikdy nechci zažít:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.