Výberové ticho so zárukou!

18. april 2010 at 11:53 | Killi
Jako neděle a šest lidí online? O co se tu snažíte?


Včera/dneska jsem usnula až kolem čtvrté. A to je hodně za mým limitem, že. Dokonce jsem uvažovala, že bych třeba ani nešla spát. Ale neměla jsem se už jaksi čím zabavit a učit se mi nechtělo. To se mi nechce ani teď, tak čekám, kdy to přijde, abych mohla sáhnout po češtině.
Takže jsem se dívala na pořad Volejte Věštce s tím, že u toho usnu. Jenže u toho se, děti, nedá usnout. Uznávám, že jsem včera byla v neuvěřitelné náladě a smála jsem se všemu kromě kaprům, takže to možná nebude tak objektivní tvrzení, ale byla to neskutečná...chacha, hledám vhodné slovo... legrace (jedna z těch slabších vět, vím to). Určitě to souvisí s tím, jak jsem byla naladěná na nějaké úžasné frekvenci, ale kdybyste tu dámu s kartami v ruce slyšeli, jak ty klienty oslovuje miláčku, tak byste taky nevydrželi. -doufám-

"Vy máte dítě, že?"
-"Nemám."
"Tak ho mít budete!"

V životě nepochopím, co za existence tam telefonují. Nejlepší byli ti, kterým vážená věštkyně řekla něco nehezkého (tzn. "Aha, tady vidím osmičku, to vůbec nevypadá dobře. Vy máte problémy v manželství a rozvedete se. Ale nebojte, do cesty vám vstoupí nový muž!") a oni jí to položili.

Vstala jsem ve výborné náladě, což ale nikdo doma nepozná, protože mnou zmítají nějaké dozvuky (určitě jen dozvuky!!!) puberty a mám pocit, že cokoliv, co někdo z rodiny řekne, je příšerně trapné. Takže všechno doprovázím koulením očí, hlubokými nádechy a jsem prý protivná.
No a co.
Baví mě je provokovat.
Hey, witch doctor, what's wrong with me?

Klárkoooooooooooooooooooooooooo, bež se učit!!!

Myslela jsem, že se z toho báječného smíchu vyspím, ale vůbec ne. Potřebuju návod jak si ho udržet. Protože je mi jasné, že když se odpoledne budu toulat s obludami parkem se sluchátky na uších, básničkami v ruce a srdíčkovými brýlemi na očích, vrátí se ta melancholie a snění a ufňukanost.
Teď mě prostě baví dýchat.

V kostele byl pán, který vypadal jako přesná kopie Pusenského z Ordinace! Ale opravdu. Příště by mohl vzít s sebou Hanáka. V nějakém nedávném díle jsem si všimla, že má hrozně sexy nohy.

Mám místo hlavy disco kouli.
A postavím si dům z tvárnic Lidé zděte!
A vyhraju Edwarda Cullena ve sportce.
A zítra ráno jsem pozvána na snídani s milionářem.

Šestý smysl pro nesmysly.

Kill-YOU-inka

Čeština!!!

Slon v porcelánu a žirafa ve skle.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 K. Rumcostner K. Rumcostner | 18. april 2010 at 12:46 | React

nějaká plodná! :-)

2 StydícíSeStalker StydícíSeStalker | 18. april 2010 at 15:21 | React

příliš mnoho inspirace! :)

3 Jenny Jenny | Email | Web | 18. april 2010 at 17:37 | React

Obdivuju tvé surrealistické věty prohozené jako by jen tak mimochodem..Občas bych tě potřebovala vedle sebe když to čtu,abys mi vysvětlila jak tě to napadlo a co to znamená:D Proč se vůbec divím? Ne nedivím se. Celý víkend je mi vyčítáno že mi bude za necelý měsíc 18 a měla bych se sakra chovat přiměřeně svému věku. A že moje puberta zjevně neskončila.. A že jestli budu ještě chvíloki pokračovat,dostanu pár facek:D Miluju svého cholerického otce:D Ano. Oni JSOU trapní. Momentálně. Doufám, že je to přejde. Protože já z toho ROZHODNĚ nehodlám vyrůst:D

4 Killi Killi | 19. april 2010 at 14:36 | React

Ony často ten smysl ani nemají, nebo jen takový hodně lehký a v takové hloubce, že by to snad nepochopil nikdo než Freud uvnitř mě :). A někdy to jsou zase narážky, ve kterých se najdou lidi, kteří se v nich najít mají :). A někdy se ani nenajdou, ale to je fuk xD.
Přesně přesně přesně! My zůstanem, ať se přizpůsobí oni! :D

5 Jenny Jenny | Email | Web | 19. april 2010 at 20:25 | React

Revoluce! Druhá puberta! Spratcfi 4ever:D Jsme hrozné:D Ale miluju to:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.