'Cause it's a bittersweet symphony**

11. april 2010 at 20:38 | Killi
Přestávám se okamžitě stresovat svými pseudo-problémy, protože to klasicky nikam nevede. Můžu být třeba šťastná, že jsem neseděla v letadle s polským prezidentem a že nemusí být prováděny DNA testy, aby bylo identifikováno mé tělo. Tak.


Mám už jen tak pár hodin na to, abych vybrala fotku na tablo plus čtyři další k vytisknutí, což máme v ceně (která byla mimochodem opravdu přehnaná vzhledem k celkové kvalitě fotek; můžeme být ale rádi, že nás vůbec někdo nafotil). Vůbec nevím. Jdu zalovit v paměti a vyhrabat nějaké super rozpočitadlo z dětství ("Šel med-ví-dek do ko-pe-čka-, uviděl tam ce-du-li-čku..." a směju se).

Můj superpes měl nedávno desáté narozeniny. Teď tu sedí, pokládá mi hlavu na kolena a dožaduje se pozornosti s pohledem jak několik let týraný útulkář, kterému samozřejmě neodolám a on to ví. Je sladký. 

Zítra se jde do divadla. Nemůžu se dočkat, opravdu. Už předem vím, o čem budu celou dobu přemýšlet. Protože městské KZtko je neuvěřitelně inspirativní. S NKS máme některé kázetkové představy rozvedené do naprostých detailů, smích. Jsem prasátka, no! A kdo není.

Zjistila jsem, že čeština na zítřek se nejde naučit. Taky jsem hodinu zkoušela dát dohromady rozcvičku a šlo to těžko, protože jsem ztratila svůj zápis z Kosova desatera, co nám třídní diktovala. Stejně budu mít nejlíp za tři už proto, že v tělocviku nikdy nic nedělám. Akorát se směju. Všechno sabotuju. A řvu bolestí po každém náhodně odbitém míči ve volejbale. Doslova. 
Kluci chodí v tělocviku na bowling a vůbec celkově nic nedělají, zatímco my, dámy, musíme vymýšlet a předcvičovat (!!!) na známky a ještě se stresovat s absencí, protože třídní se vyžívá v procentuálních počtech (a pak proč má tolik lidí ze třídy Nko z těláku na třičtvrtěletí).

Baník je od včerejška na prvním místě v tabulce, juch. A pokud zítra Sparta nevyhraje, tak se tam udržíme. Modrobílá vášeň!!!

Vyhecovala jsem se a vyhodila jsem všechny suché kytky z pokoje. Teda kaktusům jsem ještě dala šanci, ale všechny stoleté a plesnivějící růže, karafiáty a tulipány (pozůstatek z narozenin) jsem odstranila a cítím se tu možná líp. Já nevím. Bordel mě stimuluje a inspiruje.

Jdu se najíst, najíst, najíst (dál hubnu a nevím, jak to zastavit!! je to kvůli stresům, ale těch do maturity ubývat nebude, takže?). Pak sprcha, poslední zoufalý pohled do češtiny, pak už MUSÍM napsat seznam těch fotek a spím. Jsem otevřená všem smskám na dobrou noc. Nic nemám radši, než když jsem zavrtaná v posteli a na displeji se objeví ta malá žlutá obálka. Dobře, pár věcí mám radši, ale tohle mám taky hodně ráda.

Vím, že tyhle moje každodenní články se stávají čím dál více splaškovými, ale já se potřebuju ventilovat a když jsem bez facebooku, tohle je jediná možnost. Ono to zas přejde, tenhle týden zas nebudu nic stíhat, nebojte.

"...and the magic is lost ."

Kills /s milionem hvězdiček v očích a butterflies všude kolem/.

Zmrzlinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa není v mrazáku.

ZMRZLINOVÁ SLEČNA,
CO POTICHU KŘIČÍ OČIMA,VE SVĚTĚ,
KDE SE MILIONYBUTTERFLIES NEUSTÁLE
MNOŽÍ NA NESNESITELNÉMNOŽSTVÍ A JE JIM V-Š-E-CH-N-O
ABSOLUTNĚ JEDNO,KDE SE MILIONY OTAZNÍKŮ SAMOVOLNĚ
MĚNÍ NA VYKŘIČNÍKYA NEČEKAJÍ NA JAKÝKOLIVNÁZNAK MÉHO NÁZORU,
A KDE JSOU BRUNETKY S DĚSIVOU PRAVIDELNOSTÍ VŽDY TY HEZČÍ,
CHYTŘEJŠÍ, ŽHAVĚJŠÍ A VŮBEC PROSTĚ
SEXY, NAVZDORY TVRDOHLAVÉMU
A ČASTÉMU POPÍRÁNÍ TÉTO
PRŮHLEDNÉ SKUTEČNOSTI
OPAČNÝM POHLAVÍM,
TOUŽÍ NAJÍT TU IRONII,
CO ZMIZELA NĚKDE
TAM, KDE ZAČÍNÁ
DUHA.
???
--->
TEČKA! 

/Poznámka autora: Kornoutek je příliš malý, že./
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 fallen fallen | 12. april 2010 at 20:21 | React

nápaditá změna designu, hezký..
ale proč mám pocit, že se tu po tvejch fotkách nějak zaprášilo? :-)

2 Killi Killi | 12. april 2010 at 20:38 | React

Náhlé procitnutí z narcismu? :D Zvedal se mi žaludek z toho nekonečného zoufání si nad mými fotkami.
Ale děkuju za levicový názor, vybrala jsem opravdu tu levou. :D vs. :)

3 Jenny Jenny | Email | Web | 12. april 2010 at 20:58 | React

Miluju to. Ten článek, ten kornout i tu změnu designu:D Tleskám:D A miluju ten sesterský dopis cos mi napsala na ICQ. Pomohl. Fakt. Díky, díky, DÍKY! Kosovo desatero by si Trčkins měla strčit ty-víš-kam... André dneska měla rozcvičku...pak jsme hráli přehazku asi 5 minut a ona má teď ruku v háji...další úraz v těláku...to si ještě nikdo nevšiml že ty miliony úrazů v těláku mají jenom holky? Proč asi, že....Potřebuju zmrzlinu a ona vážně v tom mrazáku není:D Což nevadí,protože žeru 2 večeře denně (jo,j sem děs) a navíc nestíhám cvičit (čti jsem zdechlá a tak rači celé dny spím) takže budu tlustá, tlustá TLUSTÁ :D Brunetky vážně takové jsou. A děsně mě to sere! To jak mají většinou boží pleť... Výrazné oči...husté vlasy:-/ A hlavně to brunetkovské NĚCO, z čeho kluci šílí...Grrrr.... Všem butterfliesům zdar... (Prosím, ať to není tak dlouhé jak myslím:D)

4 Killi Killi | 13. april 2010 at 22:04 | React

Jenn: Díky, žes tam našla ten kornout, možná jsi jediná :). Není vůbec zač, ségra. Vůbec, vůbec, VŮBEC! K Trčkins není už co dodat. Viděla jsem dneska André s obvázanou rukou, no... Takže si naše milovaná třídní může udělat další zářez. Zítra si jdu pro zmrzku, i kdyby mělo začít sněžit. Brunetky jsou pojem. Přesně to brunetkovské něco! To, co z nich dělá ta "HOT" stvoření. To, co přelivem nezískáme. Jsou naši butterflies taky v sourozeneckém vztahu? :D

5 Jenny Jenny | Email | Web | 13. april 2010 at 23:05 | React

Ale je! Fakt mě to dojalo, pomohlo, nakoplo, uklidnilo, rozesmálo, podpořilo;) Jo, ona má těch zářezů milion:D A miluju když mamka příde domů se slovy: "Obědvala jsem s Killinčinou mamkou a upa mrtě jsme pomlouvaly Trčkins!!" :D:D:D:D Brunetkovské něco je TAK nefér!!! Proč není blondýnkovské něco?:'( Chjo:D Naši butterflies jsou myslím přímo v jednovaječném vztahu:D:D:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.