Ustup o dva kroky doleva, nebo po tobě hodím granát z mýdlové bubliny.

22. june 2009 at 17:28 | Killi
Ten titulek článku je možná trošku zavádějící, ale ve skutečnosti mám vynikájící náladu! :)
malé vniknutí do mého pokoje :D

Dnes mám za sebou poslední letošní písemku a poslední písemku z biologického semináře vůbec. Je mi jedno, jak jsem to napsala. Třeťák házím za hlavu. Už můžu rituálně spálit sešity, udělat z nich lodičky a poslat je po řece nebo roztrhat na malinké kousky a hodit do vzduchu s výkřikem "Pršííí!". Dobrá, bude stačit odnést je do sklepa nebo narvat do další krabice pod postel. Jsem šťastná a s klidným pocitem, že už to mám za sabeou, vám můžu prozradit, že třeťák byl nejodpornější rok na gymplu, co jsem zatím měla tu čest zažít. Tím myslím co se učení týče. Ale bojím se, že státní maturity ještě všechno trumfnou xD. Dnes jsme odevzdali přihlášky na maturitní generálku.

Taky mám za sebou poslední hodinu fyziky v životě vůbec. To zní hezky. A taky jsme si tu hodinu náležitě vychutnali- profesor nás nutil probírat. Je to idiot, nemám slov xD. Stejně ten zápis psali asi 2 lidi ve třídě, jinak na něj všichni kašlali :D. S Pájou jsme vyhlásily turnaj v "město, jméno, zvíře, věc, rostlina, body" xD. Moře smíchu :D. Prohrála jsem, úplně poslední jsem byla, a to jsem i podváděla :D. Ale prostě oni moc rychle píšou a já nikdy nevím tu rostlinu :D :D. Ne ale opravdu, napíšu jedno slovo a Venďa už řve stop xD. Nikdy víc s nima nehraju, sráží moje nezměrné sebevědomí! xD Ale nemělo to chybu.
Prof.: "Děvčata! Uklidněte se tam vzadu! Ať vás nemusím poslední hodinu posílat za dveře!" :D
Měla jsem pocit, že jsou mi tři roky a štípla jsem souseda pod stolem do nohy, během svačinky. xD
No prostě on nám to chtěl znepříjemnit a my se nedali xD.

Na oslavu uzavření známek jsem si zašla na cheeseburgera a dala jsem si dvojtý sýr. Mňam :). A taky jsem si koupila "Crocsky" od Vietnamců- ty dokonalé fialové, které mám vyhlídnuté od té doby, co jsme s NKS byly v Rožnově, ale já si místo nich koupila poslední díl ságy Stmívání :D. A taky mám úžasné pákistánské tričko ze sekáče za 19Kč :D. Radost :).

Venku je hnusně. Těšila jsem se, že když budu mít uzavřené známky a nebudu rešit učení, konečně si vychutnám pozdní večerní procházky s hafanama kolem Bečvy. Ráno můžu zaspat, můžu si ještě napsat rodinné důvody, taky jsem letos ještě nebyla na alergologii nebo tak :D. Andílek :P.
Ale tak ať jde ten déšť do pryč, jako!
Normálně máme zítra ještě devět hodin xD. Vedení školy se zbláznilo xD.

Jo a mám nové konkrétnější představy o mém nastávajícím. Bude vysoký a vysoký a vysoký, trošku delší tmavé vlasy, čokoládově hnědé oči (modrá brava je druhá varianta). Bude nosit manšestráky, conversky a tašku přes rameno. Bude studovat práva nebo nějakou prestižní vysokou školu a všechny zkoušky bude vždy mít na první pokus. Bude bohatý, bude mi kupovat drahé dárky a zvát mě na večere, výstavy, do kina a do divadla.Bude hrozně chytrý, bude milovat knížky, bude mi citovat dlouhé pasáže z Shakespeara a recitovat básničky od Saiferta a Nezvala. A bude mi básničky psát. Bude mi ráno volat jen proto, aby mi řekl, že se mu o mě zdálo a přijede za mnou, ikdyž mu řeknu, že nejsem doma ale budu, jen ve špatné náladě. Bude mě brát na krásná romantická místa a ukazovat mi hvězdy a učit mě poznávat souhvězdí. Bude mít dvě auta a bude mě nutit řídit, bude mít velkou luxusní jachtu a bude jí umět sám řídit. Pozve mě do domu rodičů na večeři a oni mě budou mít moc rádi. A ten dům bude plný personálu a já budu muset mít krásné večerní šaty a boty na jehlách. Bude mít mladší sourozence, ale nebude mít psa, ikdyž je bude milovat. Samozřejmě bude nejkrásněji na světě líbat a bude nejúžasnější milenec.
Nevíte náhodou, jestli už se narodil? :) xD

K té výšce- nedávno jsem četla článek od slečny, která chodí s menším klukem a píše, že je to zvláštní, když spolu jdou po městě, kolik lidí se za nimi otočí. Každého to zarazí :). Strašné předsudky :). Líbila se mi věta "Až bude pršet, vezmu mu deštník, aby mi trochu povyrostl." :). Hezké...

Tak se mějte krásně, mizím na trénink.

Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Pája Pája | 22. june 2009 at 20:03 | React

Jééé to je hezkééé...a ten kluk mmm už ho vidím...dneska to byla nejvíc superní fyzika...xD
,,Děcka ty sešity si schovejte-nikdy nevíte,kdy se vám budou hodit!" xD:D
Jááj :o* překráásně napsané jako vždy!

2 wwwholka wwwholka | Web | 22. june 2009 at 20:20 | React

vysoký, trošku delší tmavé vlasy, čokoládově hnědé oči. Bude nosit manšestráky, conversky a tašku přes rameno. Anebo popis na "mého" Toma.xD Akorát ty zbylý 3/4 z Tvého odstavce musíš vymyzat.xD

3 Jenny Jenny | Email | Web | 22. june 2009 at 20:24 | React

To si děláte prdel ale už:D Každý rok to slyším... "Prvák jak prolezeš,tak seš OK" ... "Hey druhák je totální hnus, oproti těm ostatním ročníkům je to nejhorší"... a teď už mi 2 třeťáci oznámili, že "třeťák je totálně největší hnus, nikdy sem se nemusela tak učit..." Kurec tak se sakra rozmyslete co vlastně chcete:D Hey! Ten kluk... doufám že budou dvojčata:D A jako brala bych takového,že:D

4 *T.T.B.K* *T.T.B.K* | 22. june 2009 at 20:30 | React

Shakespear je borecc.."jedna ruka netleskaa"..xD..mnoo ten idelaal trochuu sci-fi ni??:Dalee ty si ho urcite najdes..:D=P:-*

5 Killi Killi | Web | 22. june 2009 at 21:13 | React

Pája: Byl to lukxus :D a Jak Venďa musela číst ten text :D :D chudák :D prý "Ale já chrblu!" :D děkuju :)

wwwholka: Zabal ho a pošli poštou! :D

Jenny: Hej ne, mě se druhák líbil nejvíc asi. Třeťák je humus :D :D.Ale jakože cože opravdu xD. Tak jasné že budou dvojčata, takových kluků běhají po světě stovky.. co stovky, tisíce určitě :D :D.

TTBK: Anoo, drzé floutky si od těla držím, neboj :D.

6 Terushka:) Terushka:) | Web | 23. june 2009 at 17:59 | React

Jméno, město jsme dneska s holkama hrály o výtvarce :D. Nemělo to chybu! =))
U nás taky zrovna leje jak z konve :/.  Tohle není počasí na poslední školní týden! :P Chci sluníčko, hroznej hic a chodit v šatech :D.
Mmmmm, popis ideálního kluka nemá chybu. Fakt, nemám jedinou námitku.. :) Taky bych brala! ;)
Věta s deštníkem je krásná. :)

7 slečna barevná slečna barevná | Web | 23. june 2009 at 20:55 | React

je fajn že se máš fajn;)

8 Jenny Jenny | Email | Web | 25. june 2009 at 11:15 | React

Killi: COŽE?? Já ve druháku umírááám:'(:'( No tak s těma dvojčatama si mě uklidnila:) Je to v cajku:D;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.