Pozerám sa v očiach vidím jas :)

25. june 2009 at 22:17 | Killi

Jsem strašně šťastná. Strašně, strašně, strašně moc :).
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli se chci narodit, odpověděla bych, že klidně i dvakrát.

Kdybych měla okecávací náladu, byl by to dlouhý článek, ultramegahyperhafomoc. Ale tu nemám, takže to bude velice převelicé krátké, abych si toh za rok mohla přečíst a usmívat se u toho.

 • Úterý bylo hrozně vtipné. Chodily jsme s Pájou po škole s tykadlama a přály jsme známým i neznámým lidem Veselé Vánoce. Víte, je to dokonalý pocit, chodit v červnu po škole, řvát "Štastné a veselé!" a koukat na lidi, jak se usmívají nebo se tváří pohoršeně nebo vás ignorujou. A zpívat Rolničky a Vánoce jsou tady. Užívala jsem si to :D. Jsem introvert, ale v těchto šílených náladách mi nedělá problém oslovovat naprosto cizí lidi :D.
  Kuchařka se ptala, co slavíme. KDyž jsem řekla, že Vánoce, trošku se urazila. Ale byla to upřímná odpověď :).

 • V matice jsem si kreslila. Byla to poslední hodina matiky v roce a my pořád počítali. Teda někteří počítali, já jsem si do svého improvizovaného sešitu (kus papíru) malovala xD. A krásné obrázky! Smutnou slečnu, jak na ní prší a umsměvavého kluka s deštníkem. Jenže jsem si měla všimnout, že matikářka nesleduje osobu snažící se vypočítat příklad u tabule, ale že stojí vedle mě a kouká mi přes rameno xD. Se slovy "Tak ty takhle!" mi vzala "sešit" a něco mi do něj začala čmárat. A ona mi tam dokreslila šibenici :D. Prý jí to přišlo jako dobrá asociace xD. myslím, že na matikářku docela vtipné. Pobavilo mě to. Za normálních okolností by mě vyvolala k tabuli minimálně třikrát, dala by mi tři pětky (neměla jsem tušení, co posledních 14 dnů děláme xD ) a vůbec by mě rozdupala. Pak jsme hráli zbytek hodiny šibenici na tabuli :D.

 • Středa byla posledním učícím se dnem v tomto školním roce. Hehe, něchtěla bych zkoušet donutit něco dělat 30 lidí, kteří mají uzavřené známky xD. Hráli jsme karty... Vyhrála jsem žolíka, jouuu :D.Nikdo po nás nic nechtěl, jen naše třídní měla snahu probírat xD. A taky chemikář chtěl ještě s náma seminárníkama něco dodělat, ale... smskovala jsem si s NKS a přečetla jsem několik stran Paní Bováryové xD. Ignorantka.
  Odpoledne jsme měli poslední laborky v životě. Už nikdy, týjo, neuvědomila jsem si to, tak jsem nestihla být nostalgická. Ale stihla jsem si ukrást krabičku papírků na měření pH xD. Na památku! :D A stříkala jsem po holkách destilovanou vodu a měřila jsem pH všemu, co mi přišlo pod ruku :D. A taky jsme s profesorem řešili, jaké se mu líbí ženské/prsa. Velice, velice poučné xD.

 • Pak jsme šly s mou úžasnou projít město, prohrabat sekáče. Nejlepší bylo Norsko prostě xD. A norské termotašky xD. Já ji miluju, víte :D. A cestou zpátky jsme si daly gyros (výborný byl, a je zdravý, jak jsme si vsugerovaly xD a vyházely jsme velké kusy zelí a rajčata ven z toho xD ), a pak jsme se stavily k nám, objednaly jsme tabáky do vodnice a prokoumaly jsme facebook, zdrbaly kde koho (nepochopím, jak se s takovou krávou může bavit! klesnul u mě skoro na dno), pak jsme šly do obchodu a vůbec to bylo naše odpoledne, mmm :). Báječné, báječné.

 • Dneska byl sportovní den, mohli jsme se zapsat na různé disciplíny.
  Já: "Máme sportovní den ve čvtrtek."
  Mamča: "A na co jdeš?"
  Já: "Na stolní hry."
  :D :D
  Takže tak nějak :D. Nejlepší bylo, jak jsme si zkoušeli být slepí a šli jsme přes město ve dvojicích- jeden měl zavázené oči, druhý ho vedl. Zavázané oči měla NKS :D.
  Já: "Změna povrchu! A za chvíli bude patník."
  NKS: "Auu!"
  Já: "Říkala jsem, že bude."
  :D :D
  Já na NKS se zavázanýma očima: "Týjo, dívej, vidíš ho?!"
  :D :D
  A nejvíc bylo, jak ona mávala na všechno a na všechny, protože místo cesty jsem jí radši popisovala ty lidi, co jsme míjely :D.
  Před půl dvanáctou nás pustili, takže oběd u Číňanů (napůl, což byl geniální nápad, i tak jsem měla problémy to sníst xD a pro mě kofola, pro Raďu pivo a hádejte co... chtěli po mě občanku, juuch :D ). A domůů.

 • Zítra jedem do zoo, den třídního učitele. NKS třída jede taky, tak zas budem spolu, jou jooou :). A nekomentuju, že oni platí 150Kč a my platíme 330Kč, protože to, že naše třídní je neschopná, víme dávno :X. Těším se. A večer máme akci se třídou- ukončení školního roku. To bude velkéé a velmi alkoholické :D. Těším se.
  A v sobotu je zase myslivák a tam jdeme s NKS. A to bude taky velkéé a o nic míň alkoholické :D. Těším se.
  Potom pravděpodobně celou neděli prospím xD. Ale bude to nejlepší víkend. Budu neslušná :D. Ale strašně se těším, potřebuju to. Jupijajeej, snad se do zítřka nic nepokazí.

 • Já jsem tak šťastná, cheche :).

Pak určitě nebudete ochuzeni o zážitky :D.

Jo a dneska odpoledne jsem dělala debordelizaci v pokoji. Asi po milionu letech :D. A musím říct, ž takhle dokonale uklizený nebyl ještě nikdy. Jsem na sebe pyšná, trvalo mi to skoro 3 hodiny, ale výsledek je působivý. Bordel je pryč, už jsou vidět i dveře :D. A všechno se tu leskne, no nádhera.
Venku je úplně hustý měsíc :D.

Krásně se mějte, krááásně! :)

Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 *T.T.B.K* *T.T.B.K* | 26. june 2009 at 6:55 | React

joo pH papiirky souu nejlepsii nejlepsii je to nahaazet do zaachoduu a splaachnot to je upe psycho..xD...aa tobych vas chel videt jak vy dve dete NKSka zavazane oci ty radiss..no potes!:D:D..NO PROMISSED!xD

2 wwwholka wwwholka | Web | 26. june 2009 at 15:46 | React

Ten víkend Ti přeju (= ironie). xD Taky jsem si plánovala podobný, ale teď tu sedím jak hromada neštěstí s čípkama do prdele a nevím co s tím mám panebože dělat?! o_O

3 Tlapka Tlapka | Web | 27. june 2009 at 18:53 | React

Stolní hry. xD
Užij si prázdniny do libosti. :)

4 Jenny Jenny | Email | Web | 27. june 2009 at 19:03 | React

Už se ani nepozastavuju nad tím, že už 2 dny také debordelizuju:D Vaše třídní je máklá, myslím, že v probrání látky by jí nezaránilo, i kdyby jí před očima vypukla nefalšovaná vzpoura (HP 5, amen:D,já tak miluju citace:D)...
wwwholka: buď v klidu, je léto,prázdniny za dveřma (no jo,některým škola končí až v úterý,že:-/), v mém diáři je kalba tak ob den a já tu sedím, potím se na max. (a přitom nemám horečku), posmrkám cca 10 kapesníků denně a mám chuť se zabít. takže s tebou naprosto soucítím:D 14 dní,sakra. Jak dlouho vlastně člověk může mít chřipku?

5 slečna barevná slečna barevná | Web | 1. july 2009 at 17:02 | React

to se tak krásně čte jsem ráda že jsi štastná šťastná šťastná

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.