Chci snídat s milionářem

18. june 2009 at 16:33 | Killi
Jste připraveni na dávku pozitivní energie? :D
... tohle nebylo ironické, ani v nejmenším!:DProbudilo mě vrtaní- během posledního měsíce se z toho stala tradice, sousedi totiž přestavují dům (podle těch zvuků mám ale spíš pocit, že ho od základu bourají a přetváří v dělostřeleckou tvrz). Chvíli jsem ležela a snažila se předstírat, že zvuk vratček/zbíječek/děla je nádherný (kam se hrabe kýčovité zpívání kosa), ale vzdala jsem to a vstala z postele už v osm hodin.

Uklidila jsem, umyla se, oblékla se a trochu upravila svůj obličej, takže jsem po třech dnech proležených v posteli měla zase pocit, že pokud budu muset v případě největší nutnosti opustit dům, možná nebude nutné mít na hlavě papírový pytel s otvory pro oči. Jak příjemné, ano, ano! :D

To mne ale unavilo, takže když jsem si zalila čaj, sedla jsem si v kuchyni, hodila si nohy na stůl, děsila se cesty do školy, spálila si horkým čajem jazyk, poprosila psa, ať mi nestojí na tašce, koukala do stropu a na vypnutou televizi, polkla prášek proti alergii a zjistila, že mi asi zase stoupá horečka. A najednou bylo deset hodin a deset minut a já musela vyrazit.
(Jo, to jsem vám ještě neřekla, šla jsem až na čtvrtou hodinu :D.)

Cesta byla nejdřív v klidu. Viděla jsem naši bývalou (a nejlepší) angličtinářku, co v pololetí odešla na mateřskou. jednou rukou tlačila kočárek, v druhé držela vodítko se psem a vypadala spokojeně. Chybí mi. S ní bych možná omaturovala.
Pak jsem začala být udýchaná a začalo mi být zas divně a do školy jsem dorazila asi na setrvačnost :D. Ale dokázala jsem to xD.

Terku s Kačkou jsem potkala hned v šatně, takže mi sdělily všechny novinky za poslední tři dny, Terka pak šla do matematického semináře a my s kačkou do druhého patra, do semináře chemického.
Chemikář měl fajn náladu, rozdal nám písemky, tak jsem tam něco napsala, něco mi poradila Kačka, která nepsala, odevzdala jsem to nejdřív, dostala jsem jedna mínus (protože jsem to největší tele pod sluncem, co udělá chybu v ubohém názvosloví nebo třeba počítá s tím, že pH je do 15 místo do 14 xD) a tím jsem si, doufám, zajistila svou jedinou jedničku na vysvědčení :D. Pak jsem profesora poprosila, jestli by nenapsal do třídnice jakože tam chybím (těžko by se mi vysvětlovalo třídní, že jsem na 2 hodiny přišla do školy a pak zase odešla, radši jí řeknu, že jsem chyběla tři dny v kuse ;) ) a on mi to tam fakt napsal, prostě úžasné, jak někdy věci vycházejí :).
Pak jsem teda ještě šla do angličtiny a napsala si písemku na verb patterns (ale myslím, že jsem si to nemusela dopisovat, protože mi uzavřela známku i bez toho... jo, dvojku) a pak jsem už zmizela domů.
Dostali jsme přihlášku ke generální zkoušce na maturity xD. Bude to bezpochyby trhák.
Zítra jdu so školy taky až na čtvrtou hodinu, ráno jsou na nějaké vystoupení, tak to se asi radši vyspím, když mi není ještě úplně dobře a přijdu až na fyziku a tělocvik. Na ten bych asi chodit ještě neměla, ale teď jsem tam 3x nebyla, tak tam radši zajdu, když je to poslední tělák s naším sexy tělocvikářem (odchází) a lepší než mít doplňkovou zkoušku v srpnu (kterou bych mimochodem stoprocentně neudělala, znám se xD ), že :D.

Když jsem šla domů, potkala jsem malou Verču (dceru naší zubařky :D a taky známé, no :D ), co je teď v první tříde na základce na Vyhlídce naproti gymplu, byli venku (asi družina předpokládám... jestli se tak tomu ještě říká :D ). Už z dálky na mě volala a má stejnou čepici jako já, tak jsme si plácly a spolužačky na ní obdivně koukaly, že má tak velkou kamarádku :D.
(Nebo jestli na ní tak nekoukají spíš proto, že je tam její babička učitelka... :D.)

A stihla jsem i nakoupit :D. A v obchode jsem si taky vzpomněla, že jsem ještě dneska nic nejedla (o půl druhé odpoledne xD), tak jsem si koupila bagetu. A jak jsem šla domů, s igelitkou s nákupem, taškou s učením a cpala jsem se tou bagetou, tak jsem u stavebky potkala nějaké kluky a pískali na mě xD. Určitě jsem byla strašně krásná :D.

Těším se, až na konci června/ začátku července půjdem s NKSkou do knihovny a napůjčujem si knížky na prázdniny. Naše tradice. Mám v plánu krom knížek z doporučené četby k maturitě (vybrala jsem si ty, co mě opravdu lákají, nemíním si kazit prázdniny milionstránkovým popisným, nepochopitelným Zločinem a trestem nebo tak něco :D ) a knížek, které jsem už četla, ale musím si je kvůli jejich dokonalosti přečíst znova (celá Twilight sága, poslední díl HP, Pýcha a předsudek), mám v plánu taky přečtení co největšího množství knížek od Fulghuma (citím to jako svou morální povinnost vůči Jenny a jako nutnost mít je přečtené, protože se mi budou líbit a je to skoro trestné, že jsem od něj ještě NIC nečetla) a taky přečíst všechno, co jsem od Viewegha ještě nečetla. Už se těším :).

Včera jsem slyšela, jak si ti dělníci odvedle povídají. Vždycky vrtají ve všední dny od osmi do tří odpoledne. Vždycky. Pravidelně. A včera jeden říká: "Hele, co takhle si dát ty odpolední směny? Do devíti je ještě světlo..." a mě se protočily panenky :D.Blbý humor! :D
Každopádně jsou čtyři hodiny a vedle se stále vrtá. Přestávám se smát :D.

Koukala jsem na webcameru, co snímá koupaliště. Zajímalo mě, kolik je tam lidí. A moc ne, jen pár. A já jim strašně závidím a chci tam taky být :).
Jo a dnes jsem dostala výbornou zprávu, fyzikáře něco osvítilo a dal mi dvojku! Takže budu mít dvě trojky. Ta z matiky mě štve a o té z biologického semináře bylo řečeno dost (vlasně ještě pořád mi může dát čtyřku, píšem přece v pondělí tu písemku xD). Tak ale aspoň něco no :).

Prááázdniny!!! Nemůžu se dočkat.

Jdu si stáhnout do mobilu Řeku lásky od Marie Rottrové. Už si u toho nepřipadám úchylně, protože nejsem jediná, kdo to poslouchá :D.
Kačka je dneska na konkurzu do muzikálu, tak jí nejvíc držím palce :). Jsem strašně zvědavá, jak to dopadne! Musí ji vybrat, jestli se to povede, tak to bude nejvíc boží :).

Mmm. Chuť na třešně a chuť se líbat.

Tak mějte hezký den, králíci! :)

Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jenny Jenny | Email | Web | 19. june 2009 at 20:05 | React

Taky mám chuť se líbat, to musím říct nejdřív:D po půl roce pravidelného přísunu mám teď totální líbací absťák... Zvláštní ale je že bych se jen líbala,ale vztah bych te´d fakt nechtěla..Měla bych si pořídit takovou tu nafukovací pannu,víš ne,co maj kluci-prasáci určo doma pod postelí..Vyrábí se i jako pan?:D
Sexy tělocvikář? Doufám že to byla ironie, protože mě napadá Kotrč... Bartošek.. Blabla... :D "Nejvíc sexy na muži je mozek"?:D

2 Killi Killi | Web | 19. june 2009 at 20:18 | React

Jenny: Jo, chci taky nafukovacího pána! :D Ale nevím, jestli by mi nevadila strnulost jeho rtů... xD.
Tys měla půl r oku pravidelný přísun, ale co mám říkat já? Já se půl roku nelíbala! :D
Zapomněla jsem to, určitě. Ach bože, potřebuju to. Musím se líbat. Miluju to. Pomoc! :D :D :D
Nebyla to ironie! :D My máme na tělák Hendrycha! :D Mmm! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.