Od prvních let známe svá přání nazpaměť**

22. march 2009 at 1:19 | Killi
Dobré ráno. Právě jsem zjistila, že už je neděle. Depresivní... :D.


Dodělávám tak miliontý autoškolácký test, doposlouchávám písničku, užuž chci vypnout počítač a najednou mě to napadne. Napíšu článek! :D
(Dobře, jen jsem si vzpomněla, že chci ještě stáhnout Nestydu /pirátství je zločin!/ a při té příležitosti se tady můžu trochu vykecat, protože jsem dneska měla nějakou podrážděnou náladu, takže se se mnou doma nikdo nechtěl bavit :D :D.)

Tento víkend prožívám čistě ve znamení kvalitní kulturní zábavy. To znamená, že jsem včera viděla asi 6 krátkých filmů z Noci filmových nadějí (miluju to... dokonalý nápad a ty filmy těch studentů jsou fakt luxusní... i když je někdy nepochopim, ale možná i to mě na nich tak fascinuje /akorát se mi pak chtělo hrozně spát a v obýváku byla zima :D/) a že jsem dneska koukala na předávání Andělů (dobře, koukala jsem hlavně /jenom/ proto, že jsem chtěla vidět Kryštofy a Krajča :D). Mám ze sebe děsně intelektuální pocit xD.

Jo, tahle písnička je už trochu moc i na mě. Jenže jsou tu nějaké ale, tak to přejděte...*

Mám příšernou rýmu, opuchlý obličej a zalehnuto v uších. Je mi fakt skvěle :D. Když mi někdo (NKSka) něco říká, musí dělat pauzy ve chvílích, kdy začnu smrkat. Což je dost často... A je to fakt trochu nepříjemné. Ale už se mi tak nemotá hlava a už se mi i líp spí (takže neprozváním nevinné (no...to je diskutabilní :D) lidi o půl čtvrté ráno a nekoukám z okna, jestli se v nějakých oknech někde nesvítí a nemám pak úchylné představy o tom, co se za těmi okny třeba děje xD /všechno se vším souvisí/).

Miluju Wilsona z Dr. House. Nejvíce :D.

Dneska už nesněžilo, což je vážně pokrok, ikdyž já už docela rezignovala, zuřit kvůlu sněhu fakt nemá cenu (poznat skorodospělé blondýnky, víte xD). Ono je celkem jedno, že se ten sníh nedrží, ale hned po dopadnutí na zem taje, ale už jen fakt, že sněží, že budu mít vlasy plné sněhu, že budu mokrá, že je zima... To je prostě nepříjemné a nemám to ráda a strpím to jen od 1. 12. do 1. 3. a plus dny, když jsem na horách. Jindy o sníh ani trochu nestojím (to si připoměnu, až se budu v létě v poledne péct někde ve městě a říkat si "kéž by teď začalo sněžit..." :D ).

Vždycky, když píšu na blog, dostanu hlad... Je to zvláštní, jak je v mém těle tolik nesmyslných věcí propojených :D. Až umřu, přenechám svoje tělo vědcům. Třeba přinesu do světa medicíny a anatomie člověka nějaká zděšení... Mé jméno bude v učebnicích :D.
Měla bych se najíst, umýt si zuby a jít spát.

"Obzor neklesne níž, je ráno a ty spíš..."

Děkuju NKSce a za krásné chvilky... však víš. Bylo to do-ko-na-lé! Ale musela jsem vyhodit ty zástěry, protože neuvěřitelně páchly. Budlooo :D <3.

Bohatá a pracující Killi*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tlapka Tlapka | Web | 23. march 2009 at 18:01 | React

Mé jméno bude leda v černé kronice, vedeš, Killi! :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.