Zasněný pohled neschováš*

15. february 2009 at 16:35 | Killi
Proč nejsi větší? Vždy'ť dávno víš, já nejsem vílou Amálkou...

Mám za sebou příšerný týden, chřipku, první jízdy v autoškole a Valentýna. Sama se divím, že žiju, ale je to tak. K vaší nemalé radosti předávkování vitamínem cé opravdu není smrtelné xD.

Neumíš? Naučíme tě.
Nemůžeš? Pomůžeme ti.
Nechceš? Donutíme tě.
:D :D :D

Hnusný týden. A fakt, že jsem byla víceméně nemocná, tomu taky příliš nepřidal. Největší krize ve středu v noci, ale mám to všechno za sebou a už je to zas v pohodě. Takže tak, detaily si nechám pro sebe. Jen... bylo to horší než jindy.

V sobotu první jízdy. No. Dobře :D. Bylo to vtipné, od středy jsem doufala, že do soboty přestane sněžit, ale tohle počasí mi objednal někdo, kdo mě moc nemusí xD. Komukoliv jsem v pátek oznámila "Zítra mám první jízdy...", tak se jen podival z okna a začal se mi smát. V sobotu ráno mě mamča budila se slovy "Vstávej, je tam asi metr sněhu...". Prostě takový rychlokurz zvyšování sebevědomí xD :D. Ale víte co? Zvládla jsem to. Sice bylo cvičiště neodhrnuté, takže jsem své první jízdy měla na cvišti improvizovaném- na parkovišti. A dokázala jsem otočit tím klíčkem, odbrzdit ruční brzdu, zařadit jedničku, popouštět spojku a pomalu se rozjet... No byla to síla, ale taky úplně luxusní pocit. Pak jsem vyjela i na cestu. Pořád jsem měla pocit, že jedu úplně uprostřed cesty a že jestli někdo pojede v protisměru, tak se nevyhnem. Naštěstí v sobotu ráno v sněhové kalamitě nikdo nikam nemířil, potkala jsem akorát pár běžkařů :D. A pak najednou- auto v prostisměru. Už jsem viděla čelný náraz, všude krev (mojí :D), moji fotku a fotku rozmláceného auta za znění My Immortal ve zprávách na nově. Blížíme se stále k sobě, jedu stylem "na tacháči 20, v očích smrt" a... a nic. Normálně jsme se krásně minuli a já jsem nechápala :D :D :D. A nakonec jsem se dovezla až před dům a sousedi pěkně koukali :D.Takže vzhledem k tomu, jak vystresovaná jsem byla, to dopadlo dobře, příští jízdy mám ve čtvrtek, třeba se budu bát míň. Třeba. Snad jo ;).

Valentýn, smích. Mezinárodní den deprese všech nezamilovaných (navzdory tomu, že tolik lidí tvrdí, jak Valentýna ignorují, jak ho neuznávají, apod.) jsem přežila s úsměvem. Dokonce jsem dostala dokonalý valentýnský balíček od toho nejúžasnějšího valentýnka a taky dvě valentýnovské smsky, takže jako na nějakou nespokojenost nemám náraok 8-). Muhaha.


V angličtině to zní ještě úžasněji než v češtině, uch! :D Velká nostalgie, velký smích, velké nadšení :D :D :D. POKEMON!

Nejvíc se těším na pátek. Jdeme s mou slečnou dokonalou na ples. Včera jsme se dozvěděly, že je to ve stylu 60. let. A když budem oblečené alá 60's, dostanem slevu na lístek. Samozřejmě jsme se pro to nadchly, jak jinak. Takže páteční večer je ve znamení širokých čelenek a pásků, velkých barevných korálů a slunečních brýlí. Prostě budem, jak kdybychom vypadly přímo z filmu Rebelové (miluju ho <3 "Zvonek zvoní, škola končí, po schodech se běžííí..."). A bude to nejlepší a nemůžu se dočkat :D. Ještě pořádně nevím, co si obleču, ale už se mi něco rýsuje. Každopádně kdybyste někdo měli nějaké boží retro šaty, musíte mi je půjčit. Dotazy? :D Těším se neuvěřitelně moc. Bude to *naše* noc. Jo! <3

Snad definitivně jsem si vybrala mobil. V tuto chvíli na plné čáře vítězí Nokia 5130 XpressMusic. A pochybuju, že mi to ještě někdo rozmluví, nenašla jsem na ní žádnou chybu. Absolutně. A je v červeném. Takže zamilovanost. Schvalte mi ji :D.

Jupijajeeej. Pokud se nepletu, tak mne tento týden čekají jen dvě písemky. ZSV a fyzika. Och, jak dokonalé. Bude to flákací týden :D. Mňam. Takže tak.

Nemám dneska moc psavou náladu, tak končím. Smějte se jahodám.

Killi*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 wwwholka wwwholka | Web | 15. february 2009 at 19:44 | React

Doufám, že sis tenhle mobil vybrala právě díky mně.:P V jednom článku jsem ti ho doporučovala. Chápu, bevzpomínáš si.xD *modrej jen dobrej* :P

Gratuluju, jsi můj 3. blogoví človíček, který první jízdy udělal. Jen tak dál, šikulo.:)

2 Killi Killi | Web | 15. february 2009 at 21:05 | React

wwwholka: Samozřejmě, že kvůli tobě! Jsem ti nejvděčnější :D. A děkuju za gratulaci :D.

3 Killi Killi | Web | 16. february 2009 at 16:17 | React

wwwholka: Mimochodem, nedoporučovala jsi mi náhodou 5310? :D :D

4 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 16. february 2009 at 17:45 | React

Killi/ Hups, jo bo 5310.xD Já jsem se v tom článku na číslo moc nedívala, jen jsem zahlídla to XpressMusic a hned jsem myslela, že je to on. No jo, měla sjem se raději napřed podívat na obrázek.:)

Koukám, pěkně luxusní mobil. Taky by se mi líbil - i když je červenej.:) Kampak se hrabe ta moje (nejúžasnější, skvělá, nejlepší) křachna.xD

5 jenny jenny | Email | Web | 16. february 2009 at 19:02 | React

Gratuluju k té jízdě, věděla jsem že to zvládneš;) Hey! Ne,nebudu se vzrušovat, je přece naprosto normální že máš taky ráda Pokemony a DOKONALÝ film Rebelové:-D A za ten sníh buď ráda, aspoň až budeš mít papír, tak tě nic nepřekvapí:-D;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.