BlaBlaBlaa :)

2. february 2009 at 22:34 | Killi
Mám neodolatelnou chuť sdělit vám pár informací, bez kterých byste zaručeně neusnuli. To máte ale radost, viďte? Nešklebte se :D.

Už se těším, až vám vylíčím svůj dokonalý pololetní prodloužený víkend. Nejdokonalejší a báječný a úžasný, znáte mě. A bude to i s fotkama, chá! Ale nebude to dnes :D.

NKSka má chřipku. Ccc! To je nejvíc blbá zpráva. Zrovna, když mám pohodový týden. Nenávidím chřipku. Nenávidím chřipky! Asi jí donesu zásoby vitamínu cé. V nějaké netradiční podobě, třeba citrónový tabák, nebo cože :D. Jou, to by se ti líbilo, dylino moje, co? ;D Ach, ach, ach. Uzdrav se! Zas mi chybíš*víš, víš, víš?

Včera můj rádobyharmonický svět dostal přes hubu. Nechci to ještě rozebírat, ale jestli se to potvrdí, určitě se tomu nevyhnu. A ani nechci, budu se z toho muset vypsat. Ale ještě pořád veřím, že to zase bude fajn! Ano, čím víc budu věřit, tím horší to bude. Jsem citlivka, hrozná, děsná, příšerná, fuj. Uvidíme, uvidíme, uvidíme. Úsměv :).

Ještě jednou- slibuju, že naposled- se musim pochlubit, že jsem byla vyznamenaná :D. Neskutečně pyšná na svých šest dvojek, což sice není nějak zvlášt hyperluxusní, ale vyznamenání to je, tak se to počítá, no ne? ;D Joo, ale když já z toho měla tak ohromnou radost :). A naši taky, což jsem teda nečekala, protože mě do známek nikdy nikdo nekecal. Vždycky to bylo na mě, s čím já budu spokojená, co já dokážu, pro svůj dobrý pocit. Snad až nějakou samozřejmostí bylo, že moje známky jsou vždycky tak nějak... ucházející. Ale tentokrát naši překvapili, asi je to fakt potěšilo, což ještě víc zvětšilo tu radost mou, že :).
Tak, a teď si připadám jak ta největší namyšlená kráva :D. Búú :D. Tak se omluvuju, popojedem, áno? :D

S definitivní platností jsem odrovnala mou nokiu 5300. Skoro jsem to obrečela, byla jendou z mých závislostí. A byla to rána pod pás, jenže já se zase jednou projevila tak trochu jako demoliční četa. Takže už se poohlížím po novém a shromažďuju penízky. Pár dnů jsem byla přesvědčená, že si koupím úplně stejnou krásku, jakou jsem měla, ale asi to není nejlepší nápad... Myslím, že vysouvací mobily nejsou určeny pro mě. Já bych potřebovala nějaký težce outdoorový, odolný vůči všemu :D. No uvidíme, uvidíme. Jsem náročná, lehce. Chcu úplně stejné funkce a vlastnosti, jako měla padesáttrojka, akorát aby nebyla vysouvací, ale klasická a byla cenově normální :D. A musí to být nokia, přes to nejede tramvaj. Nevyberu si, já vim :D. Ale já ten starý samsung, který trpí zrovna pod mou nadvládou, brzo rozmlátím. Nejen vzteky, nemám k němu citový vztah a nikdy ho mít nebudu :D. Už proto, že se na něm mezery dělají křížkem! :D A ještě ke všemu je to véčko. Pchá. Ďáblův nástroj. Potřebuju nokiu. A včera bylo pozdě... Musím nějakou vybrat. Ach. Tipy, osobní zkušenosti, nabídky, návrhy, klidně i neslušné? ;D Beru všechno. Mobil je součástí mé osobnosti, nemůžu šlápnout vedle, výběr musí být dokonalý :D. Dobře, možná už trošku melu z hladu xD.

Ve středu jsme opět s Pájou byly v autoškole. Ten hezký kluk tam nebyl, ale můžem si tam udlěat coffeee, čaj nebo capuccino zdarma, což je největší luxus. To neskafácké kafe tam mají vynikající (a nikdo mi neodepírá mých pět kostek cukru :D) a Nestea čaj taky, ale ten nesmím sladit, je dost sladký sám o sobě (zkušenost pro příště :D). Nechápu křižovatky, značky neumim, zkoušky neudělám :D. A o mototrech zatím nikdo nemluvil, jupijeeej. Začínám se těit na příště. Nepochopitelné. Paranormální jev. Žiju ve scifi. Teď už jen čekám, kdy přijde Keanu Reeves a praští mě (nebo políbí, a to by se mi líbilo víc, ehm :D). Trinity je stejně docela dobré jméno, viďte? Mmm. Můj příští pes má tedy jméno :D.

To mi akorát tak připomnělo, že musim vykoupat tu malou chlupatou kouli *nevim-teda-kdy* a že musím na pátek vymyslet nějaký hypertěžký parkur pro slečny. Ooo, myslím, že čtvrtek to jistí ;D. A už se těším, smích :D. Barčo, postavíš mi pro ně něco, viď že jo? :D Smích. Jsem teď děěěsně zodpovědná xD.

Zítra mám v ZSV (ZooSooWooDoo :D) aktualitu. Jsem v tuto chvíli absolutní odborník co se poklesu koruny týče, chichi :D. A do konce třeťáku mám s podobnýma aktivitama klid :D. Ale jestli se pan profesor na něco zeptá, nevim nic, než to, co mám na papíru. Já přes ty peníze nikdy moc nebyla, totiž. Ale nevadí, nou strés, chápete :D.

Už jste viděli Twilight (Stmívání)? To je tak úžasný film! Řadí se k mým top, okamžitě. Ach. A uvažuju, že zainvestuju do knížky. Ten film mě neuvěřitelně dostal. Okouzlená, ano. A taky jedna platonická láska do upíra, to jsem ještě na seznamu neměla :). Pokud jste to ještě neviděli, neváhejte. Neznám nikoho, komu by se to nelíbilo. Ach!


BELLA's LULLABY

Taky jsem o víkendu zjistila, že se fakt nemůžu koukat na romantické filmy... :D. Zvlášť v případě, když umírám u líbací scény, jeden mi do toho ještě začne zpívat "Tak nějak málo tančím, zpívám, brečím, líbám..." a druhý "Pusa mi od tebe do nebe stačí...". To je pak na vraždu :D. Dobře, přiznávám se, abstinenční příznaky. A to, co jsem tu napsala, je fakt jak od nějaké malé puberťačky. Stydím se.

Víte, co je největší nespravedlnost na světě? Že bratrovi dneska sundali rovnátka. Ale dělám, že mě to vůbec nežere :D.

Změnili nám rozvrh, zpřeházeli nám hodiny a pozměnili učebny... Už ani nebudu zkoušet se to naučit :D. Zbytečná práce, nejlepší je jít s davem. Stejně se buď ztratíte nebo ne, není jiná možnost :D. A nechce se mi tam zítra... Asi se poohlídnu po nějaké chřipce... NKSka by mi mohla teleportovat nějaké bacily, žee jo? No, ale zas kvůli autoškole musim být ok. Ty křižovatky bych doma težko doháněla :D.

Mám žízeň. "Teď já budu Sprite a ty žízeň..." :D. A žízeň nikdy nevyhraje. Image je na nic. A dost už, sakra :D. Mám pocit, že by si toto mé pole působnosti docela zasloužilo pozvednout z tak nízké myšlenkové úrovně, ve které se zrovna nachází :D. Ale dokud já tady budu šéfkou, nic takového nehrozí, bohužel :D.

"Zadarmo ani tobě nehrabe."

Tak dobrou noc a veselé Vánoce. Děda Mráz Smrdí vodkou, Santa je kýč, proto miluju Ježíška ;D. Peace :D. A užijte si únor, je krátký. Víte? :D

Killinková*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Teruša=) Teruša=) | Web | 3. february 2009 at 9:42 | React

Twilight je naprosto luxusní záležitost=)Určitě si knížku přečti=)Teď jsem někde v půlce a nemůžu se od toho odtrhnout=)

Edward je krásný že?=)

Jinak parádní článek=)Aspoň trocha pobavení v nudné hodině IVT=P

2 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 3. february 2009 at 16:21 | React

Já mám nokii 5310 Express Music a jsem absolutně spokojená. Je plochá, úžasně se k sobě hodíme.xD Vtip samozřejmě.xD

Když si autoškolu dělala předminulý rok mamka, byly křižovatky to jediné, co jsem z té trepné knížky pochopila. Nedokážu si sama sebe představit, až se budu šrotit ty, naprosto nevhodné, poučky.:P

3 Radušáček Ušáček xD Radušáček Ušáček xD | 3. february 2009 at 20:14 | React

Úžasná vitamínová bomba...děkujuuu :-* (chce to veřejně,  aby to všici věděli :-P) Jak děsně moc tě zbožňuju a jak moc si tě vážííím a jsem šťastná, že tě mám <3 :-*

4 jenny jenny | Email | Web | 3. february 2009 at 21:36 | React

Takže:-D

1)Ty šprtko!:-D Ale vesměs třeťáci sou strašně chytří, já to fakt nechápu, strašně moc lidí má vyznamenání. o my se modlíme abysme nepropadli:-D (Ale yo,ukecala sem to zas na 2 trojky - no, Horák a vaše boží třídní:-!:-D)

2) Chápu naprosto tvoji ztrátu, tvoje Nokia je naprosto nej phone :) Teda... byla... budiž jí země lehká:-D

3)Autoškola:-D Začínám se tam fakt těšit... Na kafe:-D

4) ZSV:-D:-D Máte taky Dřímala? Měla sem aktualitu o tom že zemřel Kaplický. Neboj, nebude se tě ptát na nic :-D

5) Stmívání sem neviděla,ale uvidím. Musím!

5 Barča Barča | Web | 4. february 2009 at 10:38 | React

Vážená slečno:-)),

v pátak mám začátečníky já, takže se trap nad parkury pro pokročilé:D. Hele A co kdybysme stáhly parkury od Silvie a postavily si je? To by nebylo špatné. Stavím se v 14.30 a vymyslíme to, ok?Musíme tam být dřív, ABYCH DODRŽELY PŘEDEPSANÝ ČAS!:D:D:D:D

6 Barča Barča | Web | 4. february 2009 at 10:40 | React

A telefon?:D mám užasný alcatel.Má anténu,velké tlačítka,oranžově svítí a má 4 vdruhy vyzzvánění, kapacity 15 zpráv...bereš ho?:D připlatím, když si ho vezmeš:D

7 Pavčulka Pavčulka | Web | 5. february 2009 at 21:50 | React

Och výstižné....určitě se na něj podívám...a ta autoškola s tebou je báječná!A už víme:Ledový čaj dvakrát potáhnout k sobě a nesladit!=D

8 Tlapka Tlapka | Web | 7. february 2009 at 12:58 | React

Killi... :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.