Baf*

17. february 2009 at 23:02 | Killi
Příjde mi jako strašná blbost, jít zitra do školy na druhou hodinu, odsedět si tam 3 hodiny-češtinu, zemák a suplovanou anglinu, a pak jít zas domů. Ale tohle je prostě náš zítřejší rozvrh? Je to k pochopení? xD


A kdybyste viděly ty změny v rozvrhu. Na každém druhém řádku je 3.C. Třetí cé, třetí cé, třetí cé. Jak krásné! :D
No a jak jsem už řekla ve škole při pohledu na změny: "Tak na nás konečně došlo." xD
Bylo na čase.

Třídní je nemocná. Třikrát hurá. Tohle je náš týden oslav :D. Usmívám se. Kdo ji nezná, nepochopí. Jindy takhle škodolibá nejsem. Eh. :D

Ještě kdyby onemocněla francouzštinářka, fyzikář a školník a budu do školy docházet s největším nadšením. Jo. Chci chodit do obchodu naproti nepřezutá. Ve sněhu je to totiž větší sranda a adrenalin. Hlavně, když pak nemáte chip od školy a už od obchodu řvete "Kubooo, podrž nám ty dveře!" :D. Že, Teri? :D <3


"Sandy?" :D Miluju to.

Nesnáším pohled na megastické vločky sněhu v mých blonďatých vlasech. Šla jsem (šla jsem?) domů v té největší chumelenici.
V sadu je nejkrásněji. Spousta sněhu a nikde nikdo. 10 minut jsem tam jen tak ležela a koukala na hvězdu. Pak zhasla, mrcha. Asi letadlo xD. Psi pobíhali kolem a byli šťastní jako já. Jo, a sněhu už tam je tolik, že když děláte salta, nebolí dopad na záda. Pššt. Osmnáct mi je až za měsíc a něco. A taky už je tolik sněhu, že můj menší pes v tom nemůže chodit. Vypadá jako chlupatá sněhová ponorka. Ale je chytrý po mě, běhá v uličkách, které mu vyšlape můj větší pes. Smích. Já v tom neprošlapaném sněhu běhám nejradši, pak se jen svalím a koukám na hvězdu. Co zhasne, že :D. Jo. Byla jsem dneska po návratu hrozně mokrá, ale usměvavá :). A nevadilo mi, že jsem sama.

Přestávám koukat na ordinaci. Honza tam byl jediný normální člověk, měl nejmíň často trapné hlášky, byl vtipný a milý a docela hezký (mmm :) ) a hlavně měl PSA. A měl mít svatbu a byl konečně šťastný. Opravdu ideální čas umřít, že? Fuj, fuj, fuj. A chudák Pavla! A proč neumřel ten druhý, co se tam objevil po stopadesáti letech?
Zajímalo by mě, jak se má Kamila... xD.
Ordinace jede. Ordinace je takový druhý večerníček, víte? Já chcu Honzu! A nesnáším Pusenského.

Hrabe mi, solidně, vim, vim. Zítra se vyspím a ve škole se budu flákat a na oběd si doma udělám špagety a budu u toho koukat na telku a tak.
Čokotatranky jsou přežitek feudalismu. Stejně jako pastelky xD.

Nechce se mi spát. Půjdu spát, až mi napíše NKSka...*to bude až zítra, ale mě to neva ;)
Jsem noční tvor, víte. Taková sova. Smích. Já určitě. Já, která usnula aji na Silvestra. Smích. Ale hezky se mi spalo, jojojo. Čím to asi bylo?

Konečně jsem uznala, že winamp je nejlepší přehrávač. Trvalo mi to. Ale je to tu. Tramtadadá. Gfpvm.
Půjdu si lehnout. Původně jem se jen chtěla pochlubit, jaký máme zítra krásný rozvrh. Chyba v matrixu. To víte, scifi xD.

Smějte se krásně. A sněhujte.

Killi*

Něco se děje s naším internetem. Vždycky tady bylo napsané 10,0 Mb/s a najednou tu je 100, 0 Mb/s. Doufám, že je to změna k lepšímu xD. A když jsem u těch technických věcí, pevně věřím, že nám někdo konečně nainstaluje něco, díky čemu bude naše obrazovka spolupracovat s počítačem a nebude to všechno tak širokoúhle zkreslené. Když ji máme už od prázdnin. Od letních xD. V říši divů.

P.S.: Angličtinářka mi říká Klárko. Brzo jí pokoušu.

"Jestlipak to víš, že mám v hlavě myš, dělá mi tam hlody-hlody, způsobuje škody-škody a ty klidně spíš." :D Nejlepší písnička :D.
Divné sklony. A pořád sněží. Mám hlad.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 jenny jenny | Email | Web | 18. february 2009 at 16:17 | React

:-D Kde začít?:-D Určitě tím, že Pomáda je fantastická a tahle scéna je jedna z nej :-D S Lushi umíme scházet schody po "Travoltovsku" :-D Ale v praxi jsme to ukázaly světu jen o prázdninách:-D Škoda...hmmm,asi jí to budu muset připomenout;) Fakt že vaše třídní je nemocná oslavuje snad ceklý gympl :-D Vsadím se že leží na smrtelné posteli,protože ona přece NEMŮŽE zameškat a pajdala po škole i když měla berle a nohu v gipsu:-PM+ je to celkem jedno,že,páč naproti zavítám po 14 dnech ležení poprvé v pátek:-D Yo a...Winamp je vážně nejlepší:-D

2 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 18. february 2009 at 17:25 | React

Jé, to je ten John Travolta s kalhoty, se kterými čeká na velkou vodu a se zářivě bílýma ponožkama! Miluju Pomádu.:P

Já se moc na Ordinaci nedívám, ale toho co včera umřel jsem moc ráda neměla - zdál se mi takovej nesympatickej. Mně by zase zajímalo co dělá Markéta. Tu jsem měla ráda (ještě za časů kdy v tom seriálu hrála a kdy jsem ho sledovala xD).

Ps: Dneska máme MY na večeři špagety.;)

3 lovitka lovitka | Web | 22. february 2009 at 18:35 | React

Travolta jede! xD

Ordinaci sleduje moje máma a byla celý týden v Alpách na větvi z toho, že Honza umře a ona to neuvidí xD

A sníh už mi leze i ušima xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.