Ty přece víš*

8. january 2009 at 19:18 | Killi
... jé, duha nám stoupá* :)

Tak jsem tu zas. Teď přijdou problémy a problémy jsme my. My chráníme svět před velkou zhoubou, před láskou, krásou, štěstím a touhou. To ta největší jsou totiž zla, co kdy naši zemi ovládla... :D. Já jsem ta největší Rakeťačka, wooohooo xP.
Koukali jste na pokémony? Tuším moje čtvrtá třída zš... To bylo dávno.

Byly jsme si dneska s holkama vyzvednout přihlášku do autoškoly. Tak už ji mám doma a každý pohled na ni ve mě vyvolává panickou hrůzu. Já za volantem. Já, když si pletu pravou a levou stranu. Já, blondýnka. Jediné, co mě uklidnilo, byl fakt, že budu sedět s Pájou :D. Budem nejlepší, budem se smát, budem dělat bugr a špatný dojem :D :D. Ne, budem hodné holky. Jako vždycky přece :D. Doufám, že tam po mně nebudou chtít, ať pochopím rozdíl mezi spalovacím a zážehovým motorem. Protože motory jsme nikdy nechápala. A jediná věta, co si pamatuju, je "Svíčka hodí jiskru." ... doufám, že motory byly vyřazeny z učebního plánu. Tak mě napadá, že nám může být jedno, co v tom autě je. Chcm se naučit řídit, nechcem se stát automechanikem. Ne? xD
Jsem si jistá, že motory nemají s autoškolou nic společného :D. Ale měla bych se ještě někoho zeptat, ať tu přihlášku kdyžtak nevyplňuju zbytečně :D. Motory jsou tabu. Stop motorům! :D
(A za tohle všechno může ten odporný fyzikář, kterého jsme měli v osmé třídě.)

Naše češtinářka se definitivně zbláznila (podezírám ji, že už četla můj sloh... xD). Tento týden jsme neměli literaturu, nýbrž mluvnici a věnovali jsme se interpunkci. A na konci hodiny prohlásila, že si zazpíváme písničku. A ono fakt že jo.
Nepamatuju si ty slova, musim si je od holek opsat, pak vám je dopíšu. Byl to jedinečný zážitek xD. Melodie byla z písničky Černý muž pod bičem otrokáře žil a první sloka začínala "Před a i nebo ani čárku nepíšem..."
Na konci každé sloky se trochu repovalo, protože jí nevycházela ta slova, ale bylo to skvělé :D. S Pájou jsme se dohodly, že to musí být na jolce ("vánoční večírek" gymplu, který příští rok pořádáme s áčkem) a že my dvě budem hoperky alias Leoš Mareš :D. Ale pšššt, tajemství :D.
Jinak jsme to pro velký úspěch zpívaly i francouzštinářce ve fránině :D. Na konci prohlásila jenom "Aha..." :D.

Dostala jsem jedničku s hvězdičkou z chemie, jupijeeej :D. (Musim se taky něčím pochlubit, ne?) Jo, přesně z té předvánoční písemky, kvůli které jsem lezla profesorovi do kabinetu a do skladu chemikálií bez zaklepání, aby ji odložil, smích. Stejně to bylo hnusné, psát test tak před Vánocema :D.

Zas melu nesmysly, ale potřebuju se trochu vypsat... S NKS budu mluvit až zítra! *doufám*
My jsme s polu normálně nemluvily už od Silvestra, když nepočítáme tu krátkou cestu do školy, ale to jsme ještě měly "vetřelce" :D :P. Od včerejška jsem musela vyřadit zmrzlinu z jídelníčku, na dobu neurčitou, do odvolání. Ten krk se rozhodl mě zabít a nechcu chodit k doktorce. Teď nemůžu být nemocná. Až po uzavření známek... Teď ne prostě.

Nesnáším Napoleona a tu francouzskou revoluci byl světu taky anděl dlužný :D.Tuhle větu asi napíšu zítra do té písemky :P. Mám pocit, že nic nevím, ale doufám, že to není pravda.

Jojo, vím, že to čteš. Neklikej na ten odkaz :D.
Prosím, poslechněte si TUHLE písničku (odkaz na imeem ;) ). První tři slova textu stačí xD. Nemůžu k tomu nic konkrétního napsat, ale... Aaa! To je absolutně NUMBER ONE SONG :D. A slyším ji už po milonté a pořád z ní nemůžu popadnout dech :D.
*úplně nejvíc in love* xD xD xD
Promiňte za to vyjadřování, když mi to tu pořád hraje... *ERROR* :D :D :D
A neodpustím si ani ten náš rozhovor, když jsem to poprvé pouštěla NKSce (mám to na gramofonové desce, kterou jsem si "půjčila" od babi :D).
Já: "Ti něco musím pustit..."
NKS: "Jak se to jmenuje?"
Já: "No... říkám tomu K*bův song."
reproduktor: "Proč nejsi většííííííí..."
NKS: "Ty vole! Si děláš prdel!" :D :D :D
Omlouvám se, omlouvám se. Jednoho dne se naučim ovládat. Napíšu si to na seznam. Hned za autoškolu :D. Aaaachjo :D. Promiň... válka :D.

Chtěla jsem se vypsat ještě ze spousty věcí, ale jak se směju, tak to nejde :D. Takže to bude předčasně ukončený článek xD.

A jinak tenhle článek nemá pointu, protože v posledních dnech nemá pointu vůbec nic. Mám pocit, že se věci dějou jen tak. Bez významu.

Mám někdy šílené sklony, někdy. Třeba křičet po autoškoláckých autech "fuj, konkurence", když nejsou z "naší" autoškoly. Extrém, fakt. A s Pájou záchvaty... třeba dneska s tím čajem :D. "Tak jako za pět korun... dobrý den!" :D

Nesnáším, když se mi vybije baterka v empétrojce cestou ze školy. Vrrrau.

Konec zbytečným slovům. Tak zase příště. Třeba konečně napíšu něco duchaplného :).
Krásný pátek!
Killi*

P.S.: A to jsem vám chtěla tvrdit, jak mám blbou náladu :P.

P.P.S.: A prý je blbý, když mám využití CPU skoro pořád na 100% :D. Ten graf je přímka :D. A prý je můj počítač chudák xD.

Aktualizace: Jupijupijupijeeee! Konečně jsem stáhla Samotáře i se zvukem! Juuhuuu! Přijďte se na to někdo se mnou koukat, prosim, prosim =)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Zákazník(a) Zákazník(a) | 8. january 2009 at 19:58 | React

Ach jo. Celkem sranda, poslední tvoje články :-D Vaši češtinářku bych rád poznal xDD Určitě lepší, než ta, co máme my :-D Ten čaj sem nepochopil :-D Ale to je vážně vše :-D Tak nashle

2 Killi Killi | Web | 8. january 2009 at 20:25 | React

Ibalgiiin :D. Taky rychlá reakce :D. Celkem sranda? Naopak. Ukazují můj vážný psychický stav. Celkem smutné :D. Ten čaj totiž není to dopovězený, protože gympl :D. Ty nepíšeš delší komentáře než článek? To je škoda :D. Tak baf.

3 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 9. january 2009 at 16:32 | React

Já na Pokémonech vyrostla.xD Nehorázný prachy ze svýho kapesnýho jsem utrácela za kartičky. 3x týden 19 korun a 50 haléřů.:D

S autoškolou Ti držím palce. S tvým přirozeným talentem to zvládneš levou zadní. I ty motory.:D

Teď si jdu pustit tu tvou úžasnou písničku, jsem zvědavá.:D ;)

4 jenny jenny | Email | Web | 10. january 2009 at 11:17 | React

Gratuluju k samotářům:-D;) Yo a.... mám hrůzu z autoškoly z úplně stejných důvodů:-D Včetně těch blond vlasů:-D

5 Alex Alex | 11. january 2009 at 10:19 | React

Samotáři.. Nejúžasnější film jaký jsem kdy viděla a nejlepší je že se na to můžu dívat znovu a znovu a nikdy mě neomrzí :) Muži a ženy jsou dva různý živočišný druhy :)))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.