Možná bys přál si jako já*

6. january 2009 at 18:29 | Killi
*ať tahle chvíle neskončí...

I když si někdy myslím opak, miluju své vzpomínky.

Dneska se vstávalo ještě hůř. Nerozuměla jsem tomu, ale už vím proč. Měli jsme první hodinu fráninu. Nesnáším- nesnáším- nesnáším!

Přišla pro mě NKSka, to je ten úplně nejdokonaleji pozitivní začátek dne. Všechny úterky a pátky.
A jinak se nic nedělo. Jo, v češtině jsme psali slohovku. Téma: Úvaha- Peníze vždy na prvním místě? :D A zkuste si napsat během 45 minut nějaký kontext, pak to ještě přepsat načisto a vymyslet osnovu... Málem mi upadla ruka. A zas jsem to odevzdávala mezi posledními třemi. Vrr! Téma mi moc nesedlo, mám pocit, že je strašně ohrané. Zarytě jsem tvrdila, že chudí lidé nejsou šťastnější. A 2/3 mi zabírá úvodní příběh, protože v něm se vždycky vyžiju nejlíp :D. Jo a asi není moc slavné ukončit celou úvahu větou "Taky tak nesnášíte televizní reklamy na ty 'nejvýhodnější' půjčky?" :D :D :D. Jou, paní profesorka se bude zaručeně dobře bavit. A hodně škrtat. A zlomyslně smát... :D.

Když jsem si ve čtyři odpoledne unaveně ťapkala domů, potkala jsem dva kluky, nesli lyže a hokejky a ještě u toho stíhali kouřit. Tak mě napadlo... Iluze o tom, že sportovci nekouří a nepijou, už jsem za svůj krátký život ztratila mockrát. Naposledy na Silvestra. :D
Nebudu to více rozvádět, protože není co :D.

Opět mne bolí v krku, ale tentokrát jsem si to vymyslela líp. Napřed si dám zmrzlinu a potom strepsils :D. Možnost, ve které je zmrzlina vynechaná úplně, neexistuje. Ne v mém světě xD. Mimochodem je taková nemoc, při které musíte jíst moc zmrzliny. Nevím proč.. kvůli horečce? Každopádně je to nemoc mých snů xD.
Závislačka promluvila.

Jestli mě máte rádi, tak mě často prozvánějte. Mám jako vyzvánění absolutně dokonalou písničku, viz a slyš video (pokud se mi ho sem podaří vložit, ale youtube snad nestávkuje... :P).
Ten začátek, ta melodie toho budíku, uaa. miluju! :D A ještě taky ten konec, kde mluví s tím mimozemšťanem. A kvůli toho přežiju i ten prostředek :D.


Mimochodem už 4x jsem stáhla Samotáře (pokaždé od někud jinud... a od někoho jiného) a 4x mi u nich nešel zvuk. Začínám si myslet, jestli za to nemůže spíš ten pošahaný přehrávač :D. Já jsem v tom totiž samozřejmě nevinně :D. Možná bych měla zkusit nějaký jiný film... Ehm :D.
A jestli někdo víte, co dělám blbě, tak mi to prosím řekněte. A jestli to stihnete dřív, než rozmlátím počítač, bude to super :D.

Škoooola strašně unavuje. Hlavně, když ještě devátou hodinu píšete písemku z naprosto nezáživného ZSV. Politologie. Vrr! Ale mohla bych mít všechno dobře, tak zas ať si pořád nestěžuju... :D.

Včera jsem chtěla jít brzo spát a usnínala jsem kolem půl dvanácté. Tohle pro mě není brzo! :D Jenže to se vždycky tak nějak zvrtne.... Dneska nejpozději v deset. Potřebuju se vyspat, zítra to bude teprv polovina týdne. Mimochodem- svátek slaví Tři králové.
Jménem společnosti jim přeju všechno nejlepší.

"Až tě jednou zase potkám, doufám že se budeš pořád smát..."

Tak se mějte. Jdu dělat nic. To mi jde nejlíp xP.

Killi :)

Připadám Vám láska zvrácená? A jde úžeh léčit stínem? :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 slečna barevná slečna barevná | Web | 6. january 2009 at 20:31 | React

ať se nikdy neloučím.. nám poslední píseň zní už přichází loučení.. aaa :( vzpomínky

2 lovitka lovitka | Web | 7. january 2009 at 19:02 | React

To video je dokonalé! A ten konec xD Ou yeah, jdu stahovat tu písničku xD

A co se písemek ve škole týče, nejhorší je, když je napíšeš správně, ale ne tak jak by si to učitel představoval. To se mi chce vždycky zabíjet xD

3 Killi Killi | Web | 7. january 2009 at 20:19 | React

slečna barevná: Ano, přesně tak...

lovitka: Jupijeej, konečně někdo sdílí mé nadšení z té písničky :D. Jsem šťastnáá :D. Písemky nekomentuju, na to už dneska nemám :D.

4 Pavča Pavča | Web | 7. january 2009 at 22:10 | React

3x zdar tvojim pastilkááám!=DDlužím ti jednu!:-)Sloh byl děsný..jsem to zase psala o ničem=DA myslím,že to druhé rozsáhlejší téma by mi možná sedlo víc,ale jak řekla že je víc obsáhlejší netroufla jsem si=DBože nechci za 5=D

P.S.:SporTOvci jsou největší továrna na cigarety a konzum na alkohol...jen já jsem vyjímka!=D(OPRAVDU)

5 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 8. january 2009 at 15:51 | React

Napsat špatně slohovku? Myslím, že to u tebe snad ani nejde.:) Jinak ta 'nemoc', kde můžeš jíst obrovské porce zmrzliny se jmenuje : vytrhnutí krčních mandlí. Aspoň myslím.:D Co, půjdeš dobrovolně?:P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.