Aktuální dění pohledem skorodospělé studentky =D

17. january 2009 at 13:43 | Killi
K aktuálnímu dění pár mých slov. Upozorňuju, že to nejsou názory objektivní, dokonce ani v nejmenším. Spíš moje subjektivní pohledy na věc hodně ovlivněné momentálními předsudky (ovšem nikoliv předsudky společnosti, ale předsudky mými).

Kaplického jsem neměla ráda. Stal se pro mě neskutečným vandalem, samozřejmě kvůli chobotnici. Jak může architekt navrhnout postavit něco takového zrovna v těchto místech Prahy? Nikdy nepochopím. Ale nemyslím si, že Eliška s ním byla jen kvůli penězům. Je mi jí docela líto.
Zato Čunka jsem ráda měla. Jeho odchod ještě více zvedl mou nechuť k naší politické scéně. Zajímavý rozhovor s ním je tady. Některé odpovědi jsou opravdu výborné. Ta rezignace mě štve, odejít měl Kalousek. Určitě je něco špatně, jakmile se začne politická strana trhat zevnitř, ale odchod Čunka je podle mne tím nejhorším řešením. Škoda. Asi se dám k anarchistům (žádná vláda, žádný stát) xD.
A pan Havel, to je srdeční záležitost. Úžasný exprezident, silná osobnost, velký vzor. Klaus mu nesahá ani po kotníky. Myslím, že republika by o něj ještě neměla přijít. Věřím, že to zvládne.
Uzavření dodávek plynu, bizarní situace. Začínám se ztrácet v tom, jak to vůbec je. Jestli Rusko, Ukrajina, jak, kdo, s kým a proti komu... Každopádně jsem se připojila k názoru, že Rusko se rozhodlo ukázat Evropě, jak je bez jeho plynu ztracená. Ano, Rusko je nejlepší, dokonalé, pojďme se mu všichni klanět, bez Ruska jsme nahraní, Rusko na Hrad! Pche. Můj odpor jak k Rusku, tak k Putinovi opět zesílil. A Mrazíka jsem taky nikdy neměla ráda xD.
A co chřipková epidemie? Bude, nebude, je, není? Prý jde o počínající epidemii. Můj pohled studenta- třeba budou chřipkové prázdniny! :D Vzhledem k tomu, že na gymplu je pořád neuvěřitelná zima, chřipku bude mít za chvíli každý druhý student ústavu :D. Nejvíce nemocných zatím v Moravskoslezském kraji, nejméně v Praze. No joo, pro Pražáky je chřipka málo nóbl, oni radši ty lepší epidemie. Viz žloutenka :D.
Uruguayská ministryně si dala na Facebook fotku ze sprchy :D. Co k tomu dodat :D. Novinky.cz nemají o čem psát :D. Dokonalá třešnička na závěr.
Chtěla bych být novinářkou... moc :). Ale tohle mé psaní nepsaní má v podstatě mizernou úroveň, takže zůstanu u snění. Jako vždycky. Novinařina slečnu jako jsem já neuživí. Otázkou je, zda medicína ano. A poslední otázkou je, zda se za rok na nějakou výšku vůbec dostanu. Ještě předtím bych se měla možná ptát, jestli vůbec odmaturuju. A nakonec bych mohla dodat, jak moc nesnáším otázky :D.
-killi-
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tlapka Tlapka | Web | 17. january 2009 at 14:31 | React

Do politiky se nemontuju, nějak to vzdávám. :-D

Vztah Pražáků k epidemiím pobavil. :-D

Na výšku se dostaneš a utčitě a po přečtení tvých článků nevidím důvod, proč ne na novinařinu. :-) Kdo jiný by tam pak patřil? :-)

2 jenny jenny | Email | Web | 17. january 2009 at 15:59 | React

Četla sem ho a u toho nahlas : "Přesně...přesně...přesně...přesně..." :-D:-D

3 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 17. january 2009 at 16:17 | React

Nesnáším Rusko - především ruské hokejisty, Putina a Sibiř.

"Je zima jako na Sibiři." xD

Čunek byl náhodou fajn - nechápu, proč na něj tolik lidí nadávalo. Jen kvůli cikánům? Vždyť je tu nikdo nechce. Ať si odjedou tam, odkud přišli. Vybudovat umělý ostrov uprostřed tichého oceánu a poslat je tam všechny do jednoho. Nebo vystřelit na Mars - určitě by si tam našli způsob jak přežít. Nebo ať táhnout do Kanady - nám to vadit nebude.

Odchod Julínka taky byla nesprávná volba. Sympaťák, v Otázkách V. M. jsem se vždycky zasmála.:D

4 kaczka kaczka | 17. january 2009 at 17:30 | React

"Čunek je největší borec" :D hej chobotnice, taky Kaplického nemám ráda...nevím jak, ale na Facebooku se mi zobrazilo, že jsem se přidala ke skupině lidí, kteří chcou postavi v Praze chobotnici jako pomník Kaplickému...no nechápu, stejně jako nechápu spustu věcí na Facebooku :D viz ty srdíčka od tv**dka :D :D :D no, nevadí...a žloutenka? Škoda, že ji Jana nepřitáhla :D na gymplu by propukla panika, všichni by byli v karanténě...nebyla by škola...božííí :D jo a btw..já už tu medicínu vzdala...kašlu...s Trčkins to nevydržím a u maturity z bioly bych se sesypala smíchy, kdybych si vytáhla třeba otázku CHROMISTA :o)

5 lovitka lovitka | Web | 21. january 2009 at 20:38 | React

Teda... Já jsem od začátku stoprocentně pro chobotnici! xD

A Čunka obdivuju za to co udělal s neplatiči, ačkoliv byli snědého vzhledu a tím pádem bylo předem jasné, že z toho vzejde spousty a spousty rasistických obvinění  xD

Jinak se do politiky fakt nehrnu, takže tímto končí mé vyčerpávající vyjádření... xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.