Uběhnout maraton pod dvě hodiny*

30. december 2008 at 21:19 | Killi
Tak už je úterý. Svátek má David, neznám žádného. Teda jednoho, jenom od vidění a asi v první třídě jsem do něj byla děsně moc zamilovaná :D. Davídek medvídek :). Byly to fajn časy. Bezstarostné, krásné, naivní... Tenkrát jsem na naivitu měla ještě nárok. Vrátila bych se... hned.


Na konci roku nemívám nostalgické nálady, ty na mě přicházejí spíš na konci školního roku :). Letos je to jiné, je mi zvláštně. A může za to i ta houpačková nálada, která nezmizela. Včera jsem se celý den smála, byl to pohodový den. A pak jsem v noci do půl jedné řvala do polštáře jako malá holka. To jsou přesně ty okamžiky, kdy se nenávidím. Nenávidím všechny ty slzy, které neumím zastavit, ovládat, nenávidím svoji slabost. Těžko se to popisuje... Kdy už budu velká a statečná?!

Bolí mě záda, pff. Zbytek rodinky mne opustil už dneska po obědě... A teď už jsou někde v Jizerských horách. Smích, no joo, jsem sama doma. A jindy plný dům lidí je prázdný a tichý. Užívám si to. Můžu poslouchat hudbu jak nahlas chci, můžu koukat v televizi na co chci, koupelna je pořád volná, u počítače taky nikdo nevysedává. Za dva dny už mě to nebude bavit, budu se nudit, bude mne to prázdno štvát. Ale teď si to vychutnávám =). Zítra silvestr. Uááá. Začínám se bát :D. Ale ne, bude to dobrý. Ve čtyřech... no, nejdřív jsme se smála, než mi došlo, že to bylo myšleno úplně vážně. Ale ale ale. Bez pochybností. Však co, proč by to nemohlo být úplně normálně fajn? =)

Chtěla jsem od Nového roku začít písmenkovat jinde. Tady o tom ví víc lidí, než bych si přála. A i když dřív mi to bylo fuk, teď bych o trochu větší množství anonymity a soukromí snesla. Jenže když jsem zakládala nové působiště, zjistlia jsem, že to nejde. Že na to ještě nemám. Neumím to tady jen tak nechat a začít jinde, Nesnáším změny, mám ráda, když věci jsou tak, jak vždycky byly. Pravděpodobně si ani neumim přdstavit, kolik lidí z okolí o mě ví věci, které bych jen tak neřekla každému. Ale když jsem to dosud zvládla, tak stěhování na chvíli nechám u ledu...

Přejedla jsem se a teď mi vůůůbec není dobře :). Ale zmrzlinu bych si dala, chichi, hrozně moc. Jsem zmrzlinovááá. A když se mi zdá sen a není to noční můra, tak je to o zmrzlině. Nejúžasnější sladkost na světě. Zítra musím do obchodu a koupím si... nějakou algidovou. A taky mrože. A ruskou. Pokud mi chcete udělat radsot, pozvěte mě na zmrzku :). Klidně v lednu, mně je to úplně fuk=).

"Jako dým z cigarety zmizím ti mezi světy..."

Chce se mi spát... Sss, co bude zítra touhle dobou? Doufám že pohoda, klídek a tabáček =).
A nepijte barborkovou kofolu, je nedobrá.

Vylepování letáků není vtipné v minus padesáti stupních pod nulou, ale i přes to jsme se včera s NKS* chlamaly jak střelené :D (proč jak?).

My se tak smějem pořád. V posledních 12 letech :D. Směju se ráda a směju se všemu. Není těžké mne rozesmát. Ale musim být s někým. Neumím se smát u knížky ani u filmu, na který koukám sama. A když nad tím tak přemýšlím, když nejsem vyloženě naaaštvaná, směju se opravdu stále. Vynahrazuju si to potom o samotě, kdy se schovám do svojeho imaginárního krunýře a koukám na svět přes kouřové brýle.
Miluju smích. Někdo řekl, že puberta je nejkrásnější část života. NĚKDY mám pocit, že je to docela pravda.

A víte co je nejbáječnější? Když si zapnete qip- 2 lidi na jednom počítači, otevřete si ve dvou oknech stejnou osobu a pak píšete tak, že jedno slovo napíšete do jednoho okna a druhé slovo do druhého okna... a navazuje to na sebe :D. Úžasné, ale provádějte to lidem, kteří nemají rádi puzzle :D. Jinak by je to mohlo bavit :D. A to je v našem (v mém :D) případě nežádoucí... *andílek*

Mívám často šílené sklony? x)

Mějte se krásně, děti! :o)

Killi*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Pavča Pavča | Web | 30. december 2008 at 22:02 | React

=DOu volný baráček..závidííím=)užij si zítřek ve čtyřech se to lépe táhne=Dhh už se těším až mi všechno povíš life!Páá a šťastný Nový rok!

2 muriela muriela | Web | 30. december 2008 at 22:57 | React

Dík ;)

Barborkovou kofolu jsem ještě nepila, my máme doma strašně oc těch vánočníh, tak je nejdřív musíme dopít. Jaká je?

A četla jsi Mládí v hajzlu? U toho se smáli všichni, co znám, i když byli sami. Já taky a to už je co říct :)

3 Killi Killi | Web | 30. december 2008 at 23:09 | React

Pavča: Noo... je toho nemálo :). Taky si to užij. A pozdravuj holky ;).

muriela: Je třešňová a strašně moc mi nechutná...  Nedonutila jsem se dopít skleničku. Ale znám i pár lidí, kterým chutná :). Klasická je nejlepší :) alofok :D.

A ano, mládí v hajzlu jsem četla. To je asi opravdu jediná knížka, co znám, u které se nejde nesmát =D. Jsem sám, rád dám xD.

4 jenny jenny | Email | Web | 3. january 2009 at 20:29 | React

mohla by si s tím už fakt přestat ale:-D

nesnáším změny // ehm hm :-D...

Zmrzlina? Jak sněžilo a ty si myslím zrovna chodila po chodbách s parožím (btw-geniální.Naprosto geniální:-D), tak jsem si šla do obchodu pro "něco" a vrátila se s nanukem. Nikdo nechápal. Škoda že sem tě nepotkala:-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.