Řetězoidní :o)

15. november 2008 at 20:07 | Killi
Řetězák jsem už dlouho nevyplňovala a tenhle jsem ukradla Jenny =)


1) Někdo, kdo vypadá jako člověk s hodně blízkými přáteli. (resp., Někdo, o kom si myslíš, že má hodně blízkých přátel: Zdeca... okamžitě mne napadl on.

2) Někdo, koho znáš už dlouhou dobu. NKSka... bude to 12 let, to už se za dlouhou dobu rozhodně počítá. Neuvěřitelné, úžasné, krásné.

3) Někdo, s kým by sis rád vyměnil místo. Jo, někdo by se našel... tohle si ale nechám pro sebe :).

4) Někdo, kdo se ti zdá vhodný do role člena "Společnosti pro zamezení krutosti vůči zvířatům." Barush. Šly bychom protestovat spolu xD.

5) Někdo, s kým se ti lehce mluví. NKSka, jednoznačně. Hlavně s ní můžu mluvit úplně o všem. A když my dvě jsme spolu, ostatní mají malou šanci zapojit se do naší debaty xD. Poslední dobou se to snažíme hlídat tak, že ostatním lidem vysvětlujem, o čem to mluvíme, na co jsme si zas vzpomněly... ale stejně nás nikdy nikdo nepochopí a my skončíme v záchvatu smíchu :o).

6) Někdo, kdo vypadá na to, že má hodně divokých představ / fantazií. Moje malá sestra :D.
7) Někdo, kdo se zdá jako velmi populární jedinec školy. Tak to může být jedině Honza Boss (ředitel) xD.

8) Někdo, o kom si myslíš, že by měl být blízko, kdybyste šli do školy společně. Tohle jsem asi taky nepobrala :D. No, každopádně do školy nejradši chodím s NKSkou :D <3

9) Někdo, s kým bys chtěl zůstat celou noc jen mluvit. (Resp., někdo, s kým bys rád prokecal celou noc :))) Resp. s kým už jsem ji prokecala?:D S NKSkou jsme už párkrát šly spát, až jak svítalo... 12hodinovku jsme prokecaly(prořvaly)dokonce úplně nonstop. S tou bych prokecala klidně měsíc v kuse :D. A pakposlední revoluční noc v Lulči byla taky dlouhá. A s těmi lidmi bych teď celou noc prokecat opravdu chtěla... hrozně moc. Sssyčáci xD.
A nebo naše holčičí debaty na turisťáku, ty by nám taky celou noci vydržely xD.

10) Někdo, kdo se může starat o děti. O čí děti? :D

11) Někdo, kdo vypadá jako člověk, který se může hodně zamilovat. To snad může každý, ne?;) Ale kdo na to od pohledu vážně vypadá? Mishelinka =)

12) Krása. Mě se netýká xD.

13) Někdo, kdo vypadá jako celebrita. (Spíš koho bereš jako celebritu, ne postavou..) Mmm, těžko říct. Nechce se mi nad tím nějak zvlášť přemýšlet :o). (Trapná výmluva, ale jako... :D )

14) Někdo, kdo je dívčí / mužský. (Má dívčí, nebo mužné rysy) OMG. Teda GFPVM. Úchylná otázka xD. Přestává mne to bavit :D.

15) Někdo, koho bys chtěl obléknout do oblečení opačného pohlaví :D To mi připomíná tu historku, jak si bratr navlíknul tričko s nápisem Zákaz podprsenek xD. Ale když si představím třeba zástupce v šatech... ne, to není až tak nevtipná představa :D. Renonc :D. Co prosím sakra? :D

16) Někdo dospělý. Dudík! :D (Smích, ne, já si jenom vybavila oslavu jeho osmnáctin :D.)

17) Někdo dětský. (Dětinský, dětsky upřímný..) Já, já jsem nehorázně dětsky naivní :D.

18) Někdo, kdo je v něčem jako princezna / princ. Míša, moje princezna <3

19) Někdo, kdo vypadá talentovaně. Pája! Přijďte se někdy podívat k nám do tělocviku :D Můj hypersuperaktivní blázen házenkář :D. Pak znám pár lidí, co mají telnt na to, být debilem, ale já to nepoznala na první pohled. Bohužel. Talent prostě není vždycky vidět. Ale když se podíváte třeba na Jenny, hned víte, že dobře píše. A fakt že jo :)).

20) Někdo, kdo se dívá na svět z unikátního úhlu. Barush? =)

21) Někdo, komu za něco vděčíš. MegaHafoMoc lidem... Tohle bude na dýl :).
NKSce... za všechno, ža každou sekundu s ní, za to, že mi umí ukázat smysl jí dál, že mne zásobuje pozitivní energií, že mne dokáže podržet, rozesmát i rozplakat (štestím!), za to, že je a že je *moje*.

Mishence... za každý úsměv, za každou vzácnou chvilku, kterou s ní můžu strávit, za všechny krásné prázdniny, za naše ostravské nakupování, za to, že je jedna z mých zásobáren štěstí a za to, že mě naučila jíst lentilkové McFlurry:D!

Toníkovi... za to, že je nejúžasnějším baníkovcem na téhle planetě, že mne umí rozesmát, že mi rozumí a že je tím nejlepším andělíčkem, kterého jsem kdy pozala, za to, jak dělá nůžky u skleníku, jak pomalu jí, jak se do všeho žene s chutí a za to, že nakreslil nejúžasnější zhulenou Sochu svobody :D, za to, že vím, že ho mám.

Maryándž... za to, že jsem ji poznala a že jsme si teď tak blízko, za naše záchvaty smíchu a za tu nejúžasnější vodní bitku, za její smích a za to, jak krásně svítí, když se směje, za to, že se nechce fotit a že nejlepší architekt :D.

Terce, Páji a Kačce... za to, že je ve škole mám a že mi pomáhají přežívat v našem ústavu, za všechny společné akce školní i neškolní a za každý náš záchvat smíchu.

Barči... za všechno, co jsme spolu prožily ať už s psiskama nebo bez nich a za Stalinovskou noc, protože to je zážitek na celý život :D.

Bratrovi... za tu včerejší růži, za to, jak nejlíp paří a za to, jak mne pořád udržuje v kondici, co se hádání týče a za to, že je komunista (anti) :D.

Našim... za to že jsou, jací jsou, že je mám a že můžu být zrovna jejich dcera, že na ně můžu být pyšná a že mám to nejdokonalejší dětství, jaké jsem si mohla přát.

Babi a dědovi v Šenově... za všechno, co pro nás dělají, že nás mají tak rádi a že nás ve všem (skoro :D) podporujou, že je s nima taková legrace a že babi tak báječně vaří a děda dělá nejlepší topinky :D.

Tetě Radce... že jsem u nich skoro jako doma, že vydží naše vykecávací noci, i když ráno musí strašně brzo vstávat a že dělá ty nejúžasnější jablkové knedlíčky a zavařované maso.

Pepisssovi... za to, jak se mi s ním poslední dobou fajn píše, za to, že mne naučil smajlíkobombarding a za to, že jsme si skvěle užili tu hru s GPSkama, že mi zpíval Kláru od Chinasek a neuměl text :D.

Všem těm klukům, kvůli kterým jsem se někdy trápila... že jsem zase o něco silnější, než jsem byla, že jsem to zvládla přejít a že třeba někdo z nich dobře líbá :o).


22) Někdo, kdo tě rozemsívá. (Myšleno jako kdo tě dokáže vždycky rozesmát, když je ti třeba bídně, nebo i jen tak.) ...NKSka, Toník, Míša, Maryándž, bratr, holky ve škole, Luca, Barush, babi...

23) Někdo, o kom přemýšlíš jako o svém šéfovi. Polovina obyvatel zeměkoule :D

24) Někdo, kdo by tě zabil, kdybys přešel na špatnou stranu: NKSka... i když pochybuju, že by mne nechala :D.

25) Někdo, kdo je dobrý ve svádění: NKska, ale ona to nikdy nepřipustí =). A třeba i Pája, že kočko? :)

26) Někdo, o kom si myslíš, že bys ho mohl svést. Psssst :D.

27) Někdo, kdo miluje celým svým srdcem. Věřím, že NKSKa opravdu jo =). A strašně moc jí to přeju.

28) Někdo, koho chceš vidět v cosplayi: Ty otázky začinájí být fakt stylové, gfpvm :D. Ještě, že už to bude končit :D.

29) Někdo, s kým chceš skutečně strávit nějakou dobu. Teď chci být *sama*.

30) Zpráva všem výše zmíněným lidem ...Doufám, že jsem neurazila nikoho, koho jsem urazit nechtěla xD.

Něco jsem brala fakt vážně, něco vůbec :D. Bylo to... dlouhé :D.

Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 jenny jenny | Email | Web | 15. november 2008 at 22:11 | React

Vítej z5!!! Volejte sláva a 3 dny se radujte:-D Ehm.... Takže budu se opičit a musím říct, že část odpovědi na otázku č. 19 (ta část,týkající se mojí....maličkost zní divně, když má člověk 180 cm.... tedy... týkající se mojí..velikosti?:-D ) je chybná :-D Ale jakože díky :-P;)

2 Killi Killi | Web | 16. november 2008 at 0:24 | React

jenny: Jakože není zač a "moje velikost" zní hodně stylově :D.

3 Tlapka Tlapka | Web | 16. november 2008 at 10:49 | React

Jupíííí! :-D Killi je zpět! :-D

4 Pavča Pavča | Web | 16. november 2008 at 13:59 | React

=DTýý joooo co se tu člověk o sobě nedozví...hejí ale fakt si mě příjemně překvapila zlato....=DSic víš jak se mi to tu zobrazuje takže pobírám,každé třetí slovo bez háčků a čáárek...a mááám tě moooooc a mooooc rááááda....a kdybych měla vyplnit podobný řetězák tak říkám,že ty máš talent na věčně dobrou náladu,na bezkonkurenční barvy,na nejkrásnější úsměv,na totálně ulítle stavy...třeba zakemptnout to přímo uprostřed schodů,nebo říkat každému ahoj,nejvíce optimista a nejvíc dokonalý člověk....bez tebe??Už nikdy!!!

5 jenny jenny | Email | Web | 16. november 2008 at 17:33 | React

Killi: Asi si to nechám patentovat jako novou ustálenou frázi :D

6 RRada RRada | 17. november 2008 at 13:01 | React

Ouuu... Miláčku můj velikánskýýý !!! :-* moje Láska k tobě je jak prsten...nikdy nemá konec... :-* <3

A to svádění nekomentuju :D xD

A to, že miluju celým svým srdcem?Jojooo ale potřebovala bych nejlíp 2 jedno celé V.I.P. pro tebe a to druhé Pro to Kuře moje...neb se tam už musíte pekelně mačkat, jak moc vás mám ráda... :-***

7 Barča Barča | 18. november 2008 at 20:09 | React

Oooo Klári jsem poctěna že jsem na nejuchylnějších místech:D:D:D:D. Já tě prostě žeru:D

8 Nanynka Nanynka | 26. november 2008 at 10:08 | React

....sem to....dojatá...já vůbec nevím ...ty jo tolik toho nevím ještě furt...ale asik nedělám dycky všecko tak blbě jak si myslím...tak to potěší

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.