Pondělí, 24. 11. 2008

24. november 2008 at 16:02 | Killi
Zaspala jsem, nečekaně. Fakt nechápu, kdo mi posunul budík z šesti na půl sedmou, ale až ho potkám, vrhnu na něj vražedný pohled. Tak xD.
Krakow, 31. říjen 2008.
(ostatní fotky ZDE)

Kaččina smska, že asi nestihne semináře-čili první 2 hodiny- protože sněhová kalamita způsobila, že do velkoměsta Vidče nemohl dojet autobus, mne taky nepotěšila :D. Začala jsem dokonce uvažovat o nějaké povíkendové chřipce, ale tak... znáte můj smysl pro povinnost, že xD.
Ale Kačka ke své smůle (k mému štěstí) do školy opravdu dojela, autobus to střihnul přes pole xD.

Počítala jsem s tím, že bude venku zima. A počítala jsem i s tím, že na gymplu bude zima ještě větší, takže jsem se rozhodla výjmečně nic nenechávat náhodě (viz moje úvahy- deštník si neberu, pršet přestane :D ) a nevzala jsem si jen mikinu, ale i svetr. Navzdory tomu (!!!) jsem se spolu s Kačkou celé první dvě hodiny klepala zimou. Náš školník je totiž šílený sadistický vědec, který zkouší, při jaké teplotě se začnou objevovat první omrzliny a při jaké teplotě prvni oběti (doufám, že mi postavíte pomník v aule, až fakt zmrznu). Naštěstí můj úžasný skvělý a nejoblíbenější spolužák Miřek (musím si šplhnout... xD) nosí do školy třicetsedm mikin, tak mi laskavě jednu ze své sbírky půjčil. Nevím, jestli si to uvědomuje, ale zachránil mne před:
a) neomluvenými hodinami- kdybych utekla xD
nebo
b) před smrtí- smysl pro povinnost, chápete xD

A tak jsem celý den chodila po škole jako nejdrsnější hoperka :D. Ale bylo mi teplo,hehe!

V češtině jsme zas po měsíci měli mluvnici. Profesorka z náš šílela, nevěděli jsme nic. Tak jako fakt sorry, že jsme nevěděla, jak se latinsky řekne doplněk, ale když jsem pak na jednu její otázku odpověděla, že ta čárka odděluje několikanásobný přívlastek, tak to bylo taky špatně. Protože chtěla slyšet několikanásobný větný člen. Z mé strany pak následovala rezignace :D. Ale pak jsme zas věděla, co je to popis s dějovým rámcem, takže aspoň něco. Začíná mě štvát xD. A ten doplněk latinsky zas nevím.

"Zachraň čest této třídy! Ale tato třída už vlastně ani žádnou šest nemá!"

"Já ti to musím říct... Nes*r mě!"

Dostala jsem jedničku z písemky z fyziky. Fakt nechápu, to se mi během mého působení na gymplu jaktěživ nestalo xD. Celá písemka bez chyby, fakt jsem ze sebe zas jednou po dlouhé době měla dobrý pocit :D.

"Niky, všechno nejlepší k svátku!"
-"To už je prošlé..."

V angličtině jsem musela popisovat vodní polo tak, aby ostatní poznali, co je to za sport. My jsme ty sporty dělali v pátek a na mě nevyšla s popisem řada. Já na to zapomněla, profesorka bohužel ne :D. Ale poznali to a řekla mi excelent, takže... Don't worry :D.

Oběd jsem neměla a mohla jsem domů. Každý pátek totiž mám jenom 5 hodin =).

Odmítám se na zítřek učit. Fráninu snad umím, jestli ne, mám smůlu. V dějáku mne snad nevyzkouší, v zsv jde Kačka- doufám, matiku psát osmou hodinu nebudem a t učeštinu.. tu si možná aspoň přečtu xD. Potřebuju pauzu :D.

A rozhodla jsem se, že už se nebudu jakýmkoliv způsobem trápit pro věci, které se staly včera (doslova i obrazně řečeno). I když mi to zatím moc nejde, snažím se. Měla bych se snažit udržet si pozitivní pohled na svět, spousta věcí je pak snazší :).

Zrovna mířím s hafanama ven. Kdybyste viděli, jak jsou z toho sněhu nadšení :D. Skoro víc než já! :D

A momentálně mi tu hraje Last Christmas od Wham!=) Jo, jsem šílená a úchylná a nenormální a blázen, ale snažím se to omezovat :D :D :D.
Čest studentům!

Killi

P.S.: "Last Christmas, I gave you my heart, but the very next day, you gave it away..." mmmm! xD
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Pavča Pavča | Web | 24. november 2008 at 21:51 | React

....jůů v té čj to bylo fakt kruté..jako každou hodinu s ní..jj byla si úplně ta nejdrsnější hoperká!Potvrzuji!

2 Pavča Pavča | Web | 24. november 2008 at 21:51 | React

Mimochodem nejkráásnějšííí zááhlavko jaké si kdy měláááá!

3 slečna barevná slečna barevná | Web | 25. november 2008 at 13:08 | React

nádherné  fotky :)

4 Tlapka Tlapka | Web | 25. november 2008 at 15:21 | React

Killi, kam ty na ty designy chodíš? :-)

Povíkendovou chřipku mám já a řeknu Ti, o nic jsi nepřišla. :-D

5 jenny jenny | Email | Web | 25. november 2008 at 16:28 | React

Yo tak teď si mě navnadila na vánoční náladu a proto si du pustil All I want for Christmas is you...verzi...asi od My Ch. Romance :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.