26. 11. 2008

26. november 2008 at 18:22 | Killi
"Den voní plynem, se sirkou v ruce chci s ohněm si hrát..."

Dneska to nestálo za nic. Absolutně vůbec. Špatná rozhodnutí, které jen mně připadají jako absolutně správná. Beran? Ne, tohle je o něčem jiném.
A stejně... Ačkoliv jsem si úplně jistá, že tohle bylo nejlepší rozhodnutí, pořád mi to vrtá hlavou, musím na to myslet a pochybovat.
Stojím sebejistě uprostřed, ale všichni kolem se na mě pochybovačně dívají, nestojí na mé ani na jeho straně. Ale nevěří mi, ukazujou si prstem.

Co s tím? Teď už nic. Vyspím sez toho...

A ta pozitivní a ironická Killi najednou zmizela, viďte? Ani její život není jen oranžový, žlutý a zelený a ať se snaží sebevíc, občas se to prostě malinko zvrtne...

Zítra jsem celý den v Praze, v pátek odjíždím do Šenova... A příští týden bude opět písemkový. Ozvu se, až si zas ukradu chvilku pro psaní*.

Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Pavča Pavča | Web | 27. november 2008 at 22:56 | React

Jééj doufáám,že si v Praze řáádilaaa!!!!Já jsem se upo divila ráno,kde jsi po tvé sqvělé ranní smsce jsem se na tebe mrtě těšila!Na nekonečné záchvaty smíchu v semináři z chemiee!!No ale o nic si nepřišla!!Teda přišla si o bezkonkureční písemku z matiky a třívětovou písemku z frániny!!PS:Příští čtvrtek píšem ze SCH!Parááda!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.