Jak mám moc myšlenek, málo času a obrovskou chuť psát aneb Lepší už to nebude

15. october 2008 at 18:37 | Killi
Čest práci. Taky vám ty dny tak hrozně rychle ubíhají? Nestíhám plynutí vlastního života. Dalo by se říct, že je to vtipné xD.

Škola mě buď rozesmívá nebo ničí. Život na gymplu je vesměs jeden velký paradox. Třeba dneska naše třídní překvapila. Normálně se nás zeptala na náš názor! Prý na pohled třetí strany! Chvilku jsem myslela, že si dělá srandu, jenže ona se snad poprvé opravdu postavila na naši stranu (no...tak o není zas tak přesné, spíš zaujala neutrální postoj, ale i to je pokrok!). Nemalujme anděla na strop, ale třeba jsme na dobré cestě a do čtvrťáku si s ní i začneme rozumět. (Bohužel za 10 minut začala mluvit o písemkách xD.)

Dostala jsem 1/2 z fyziky a z toho dnešního testu mám taky dobrý pocit. Přepadový poslech na známky v angličtině nám radost neudělal, ale paní profesorka se někdy ráda vyžívá v naší zoufalosti :). Z toho slohu mám 1, což jsem nepobrala vůbec. Možná to i zveřejním, i když se nemůžu zbavit pocitu, že ta jednička je pouze za gramatickou stránku a ta slohová za moc nestojí. Brrrm. Jednička ze zeměpisu taky potěšila, dvojka z chemie moc ne, ale nestěžuju si a dnešní test z francouzštiny byl komický. Hlavně cvičení číslo tři znějící "Napište krátký dopis." xD. Hlavně, že jsem se učila ty příslovce, stupňování a slovíčka ze druhé lekce, že ano. A dnešní hodina zeměpisu byla naprosto bezkonkurenční. kdo tam byl, ten ví. 45 minut smíchu, nic víc. Joo, takovýhle zeměpis mám i já ráda.

Terezka naše měla dneska svátek, s holkama jsme jí koupily čokolády. Každá jednu milku xD. A víte, jakou jí to udělalo radost!? OHROMNOU. A karamelovou už jsme i spapaly, v chemických laborkách xD.

Na pondělní odpoledne nevzpomínám, ale alespoň mi to pomohlo rozhodnout se. A i když pořád nevím, jestli to bylo rozhodnutí správné, jsem mnohem klidnější, spokojenější, mám v mnoha věcech jasno a je mi SKVĚLE. Už nečekám na sms, nehypnotizuju obrazovku mobilu, nekoukám nepřítomně z okna, nepřemýšlím nad zbytečnostmi a nelámu si hlavu s maličkostmi. Opět paradox. Jsem ráda, že to dopadlo takhle. Nevzdala jsem se, jen rozhodla. A čím dál víc si myslím, že správně. Jsem šťastná :). Jenže všichni kolem mě si myslí, že šťastnější bych byla, kdybych se rozhodla opačně. Ne, v tomhle mi opravdu nikdo nerozumí. Ale já se ani nedivím.

V pátek odjíždím opět do Šenova. Ano, jsem tam čím dál tím častěji. Jenže já tam jsem neuvěřitelně šťastná :). A čeká nás vinobraní a listohrabání, takže... NEDOČKÁM SE. A nejlepší je, že prý asi budem sát všichni (kolik nás tam vůbec bude? 8? 9? xD) u babky staré. To budou vtipné noci xD.
Vůbec jsem nepostřehla, že je dneska na programu fotbal. Ooo, stydím se. To mi někdo neodpustí xD. Ale když prý hrajem jak lamy, tak to nehrotím. Pohoda x). Navíc jak nejde o baník... xD.

Zrovna před chvílí mi volala NKSka. Vtipný rozhovor xD. Zítra jdem do města, toš se těším a taak. Miluju ji nejvíc x).

Budeme mít i sraz s děckama z devítky, takže další akce. Doufám, že se to nějak nezvrtne,noo... Však se znám :D. Hlavně poslední dobou :D.
A posledních pár dnů mám ráda podzim, kéž by mi to vydrželo aspoň do zimy! xD
A taky teď píšu na notebooku, náš počítač podlehl nějaké zákeřné nemoci a je mimo provoz. Bojím se, že dřív než bude funkční, pořídíme si nový xD.
Mohla bych sepsat seznam lidí, kteří mne dovedou naštvat během několika minut. Jen jestli není chyba na mé straně... :D.
Dneska mi hroznou radost dělala sms od babi. Mám ji tak ráááda... :).

Nevíte, kdypak se bude posunovat čas? Už bych to brala docela. A mám hlad, tak se tu mějte fanfárově :o). Bohužel bez obrázku, to víte, cizí počítač :/.

Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 flipping Caroline flipping Caroline | Web | 15. october 2008 at 19:53 | React

život na gymplu je zajímavý. myslím, že na všech gymplech. minule jsme se bavili o tom, že gymplácký vtipy pochopí jen gympláci.:D

měli jste v devítce trička? my se nejsme schopni na nich dohodnout. jak jste se dohodli?

2 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 16. october 2008 at 16:35 | React

Super, takže jsem to typla správně že svátek má Tereza. xD

Naše rozhodnutí jsou přece vždycky správná. Ať si okolí říká co chce. :)

3 Pavča Pavča | Web | 17. october 2008 at 16:58 | React

Mno myslím si,že ses nakonec rozhodla spráávně btw bych se tak asi taky rozhodla§Je to bijan tečka!Jo zeměpííís byyl bezvááá!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.