Čtvrtek, 9. 10. 2008

9. october 2008 at 19:06 | Killi
"Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt."
(Robert Fulghum)


Věříte taky? Já věřím. Už dva dny...
Rab, dovolená 2008.
Máme na krku stejné kytičky, ale ta moje není moc vidět. Miluju tu fotku x) :o*. A jestli to tu NKSka uvidí, tak ze mě bude mrtvá slečna xD.
*MILUJU TĚ*

Dneska byl rozporuplný den. Ráno se mi dobře vstávalo, což se mi nestalo snad od prvního školního dne. A beztak to bylo znamení, ať zůstanu v posteli. Tak jsem si dala zelený čaj a vyžehlila si vlasy, když už jsem měla čas. (Protože já nikdy nemám čas, obzvlášť po ránu.)
Hmm xD.

Vyšla jsem ven a zjistila, že prší. Takže vyžehlené vlasy během pěti minut už nebyly vyžehlené a fajn nálada během pěti minut nebyla fajn. (Teď jsem už to ZCELA JASNÉ ZNAMENÍ měla poznat a vrátit se do postele.)
Ve škole jsem zjistila, že neumím ani biologii ani matiku, bohužel navzdory tomu, že hlavně biologii jsem doma obětovala nekonečné hodiny (hlavně o víkendu :/). A stejně jsem se snažila neklesat na mysli (jak chvályhodné).
Na otázku "Kde jsme?" mi tři lidi současně odpověděli, že v zemáku. Jindy to ze svých spolužáků doluju pět minut a nakonec si stejně vytáhnu rozvrh a podívám se. Dneska byla vůbec prapodivná konstelace hvězd xD.

Tak první hodina ZSV. Pan profesor podlehl našim hysterickým prosbám a nezkoušel xD. Prý naposled. To znáááme xD. Dneska se mě dokonce na nic neptal, což je zvláštní, protože on se mě vždycky na něco ptá. Nebo mi zakazuje používat mobilní telefon. Smích :D. A vůbec byl dneska víc v pohodě než jindy. Třeba to bylo tím, že většina třídy měla z písemky jedničku (ooo ano, i sebe můžu mezi většinu počítat x)).

Druhou hodinu matika. Na písemku nám bylo původně uděleno 25 minut, nakonec se to protáhlo na 45 xD. Mám všechny příklady. Jestli dobře, to se uvidí xD. Druhá skupina měla smůlu, protože profesorka jim do písemky dala nevypočitatelný příklad a přišlo se na to až pět minut před koncem xD. Vůůůbec se jim nesměju xD. Ale ne, jako fakt na nic. Naštvalo by mě to tak jako je.

Pak biologie. Bez komentáře. Jestli budu mít aspoň trojku, budu šťastná. Už jak jsem viděla obrázek trilobita, věděla jsem, že to bude strašné. Naše třídní nás má prostě ráda :/. A dává nám to najevo asi tak stejně jako my jí :/. Achjo.

Z té písemky jsem byla tak vytočená, že jsem se nechala strhnout davem a šly jsme s Kačkou do přízemí. Tam jsme zjistily, že máme být v druhém patře, protože máme chemii. Zastřelit. Aspoň jsme se podívaly na změny v rozvrhu. To jsme neměly dělat, protože to byla poslední kapka! :D
Jak je možné, že když jsme byli loni 2.C, tak jsme nikdy neměli žádné změny a teď, když jsme 3.C, tak tam má 2.C každý den aspoň milionsopadesátosm změn?!! xD :D

V chemiáckém semináři jsem svačila, protže o přestávce se to nestihlo. A pak jsme s holkama jedly moji tyčinku MARS, kterou jsem jim nabízela se slovy "Dáš si žloutenku?" xD.
Pan profesor to nějak nehrotí :D. A až na ty jeho písemky...Ty jsou neomluvitelně hrozné.

"Pane profesore, já to nestíhám!"
-"Slabší a nemocní odpadnou. My jedeme dál."

"Kolik tam bude navázaných vodíků?"
-"Dva."
"Kdo řekl dva? Trubko!"

"Aha. Tak dejme tomu, že to nevíme..."

Oběd jsme neměly, takže na programu byly nudle :). Mňamózní, ale zase jsme to nestíhaly. Jako vždycky. Po volné hodině čeština...

Paní profesorka měla skvělou náladu, v pondělí píšeme písemku :D. Konečně jsme dnes dobrali učivo druhého ročníku. A zklamali jsme, protože jsme nezajistili šampáňo. Heh xD.

"Možná jste si toho všimli- teď řeknu vtip: 'když jste byli v galerii'- konec vtipu,..."

"Radši to napíšu na tabuli, slovo přec vám zní asi čínsky..."

"V 19. století měli lidé depku hlubokou jako Mariánský příkop."

"A to je, vážení, knížka, která je nesmírně vtipná. No... dobře. Tak je to knížka, která je trošku vtipná."

Ooo a pak už domů. Zvláštní, ja ten den takhle navečer vypadá nenáročně. Jindy byschom ale museli vydržet ještě osmou hodinu- francouzštinu. Ale madam je ve francii, takže pohoda :).

Domů jsem šla s mou nejúžasnější NKSkou a pak jsme ještě hodinu stály před našim domem na chodníku a vykládaly a bykládaly... Stašně dlouho jsme se neviděly! A zítra 'tugedr akce', mmm. Těším se moc.

V poslední době mám pořád pocit, že vůbec neumím psát. Styl, vyjadřování, všechno se mi nelíbí. Co s tím? :/

Prozatím se loučím... Úsměv, prosím :).

Killi

P.S.: Normálně, zítra píšem jenom jednu písemku!
P.P.S.: Slečno moje, mám tě nejradši :o*. Zítra to bude nejvíc.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Pavča Pavča | Web | 9. october 2008 at 19:16 | React

Jééé snad jen ...myslela jsem na váás!!Mno  a doufám,že v sobotu jdeš!!!Jinak mě naštveš milá slečno!!Jinak krom těch písemek...škoda,že jsem tam nebloudila a nejedla žloutenku s vámi!!Achjo!Zítra vám předám a dodám energii!Páčko:-*článek je náhodou opět super!

2 slečna barevná slečna barevná | Web | 10. october 2008 at 7:08 | React

super design ... jinaak... tak už se teda pomalu vracím :P

3 Tlapka Tlapka | Web | 10. october 2008 at 16:23 | React

O biole a matice nemluv. Dneska jsme psali z matiky a vyšel mi nějaké hausnumero, něco ve stylu 139/758. Tak si říkám, hm, to budu mít špatně. Tak to učitelka vysbírala a pak nám řekla, že se v jednom příkladě při psaní zadání překlepla a vyjde nám nějaký příšerné zlomek, prý 1657/2945.

Pojem hausnumero je relativní. xD

V biole držím palce. Minulý tden jsme psali a já tipovala odstavce, ve kterých by informace mohla být zašantročená (ať žije fotopaměť. xD).

4 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 10. october 2008 at 17:52 | React

Jak tak píšeš průběh toho dne - vypadá hrozně akčně. :D Ma taky žádné změny v rozvrhu nemáme, pořád jenom ta stejná nuda.:/

Asi mi to neuvěříš, ale mně se Tvé současné články líbí víc než ty předešlé! :)

5 veek veek | Web | 10. october 2008 at 18:32 | React

Ahoj Killinkooooooooo! :)

Opravdu sem ti tak chyběla? XD

To je jedno, ty mně jo :) Tak se ti teď poslušně hlásím, že sem opět mezi živými (blogovými XD)

Pac a pusuuu XD

6 jenny jenny | Email | Web | 10. october 2008 at 20:32 | React

Mohla bych tě obvinit a dožadovat se nějakého strašlivého trestu,páč ten úryvek od fulghuma mám na blogu už nějaký čas ale budu předpokládat že si to taky četla a taky ti přijde naprosto dokonalý;)

O vaší třídní ani slovo! Mám chuť ji prohodit oknem (zavřeným), kdykoli vidím ten její strašný xicht:-D inulou hodinu sme dostali známky z písemek (mám 3 a to sem teda fakt dobrá:-D ) a dneska nám oznámila ať se začneme učit na další test? No chápeš to? (btw-to samé v matice,ale u Horáka už mě nic nepřekvapí)..Yo a madame se v pondělí vrací že?:-D Poud mi teda něgdo neprokázal laskavost a neshodil ji z Eiffelovky:-D

7 RRada RRada | 11. october 2008 at 14:42 | React

Já ti takú jebnu, že ťa ani google nenajde !!!

Říkam, že tu fotku nesnáším a ty ji sem hodíš ty !!! Zlobivče jedna !!! :D:D:D

8 Toníííček Toníííček | 13. october 2008 at 12:41 | React

klaaaasna foteczkaaa....:-*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.