Proč září nezáří?

30. september 2008 at 20:43 | Killi
První měsíc pryč. Tady by se hodil nějaký velký, dlouhý a zoufalý povzdech. Tak si ho tu představte xD.
Jaké bylo vaše září? Zářilo? :)
Adélka, Vltava 2008.

Poslední dobou mám pořád chuť s někým žvanit. Ve škole, doma, v smskách, s kýmkoli a očemkoli. Kde se tu vzaly ty extrovertní skoly, sakra? Všichni ale pro moje psychochistické (ano, tohle slovo jsem si zrovna vymyslela xD) stavy pochopení.
Akorát s NKSkou furt okecáváme ty naše problémy, skáčem si do řeči, každá mluvíme o nečem jiném a je nám fajn. Protože si rozumíme. My máme takovou soukromou planetu, na kterou nikdo jiný netrefí. Naštěstí :).

Holky ve škole mi dneska řekly, že to nám dvěma spolu nesvědčí xD. Prý jsem už úplně zkažená :D. Ale to vůbec není pravda, až budu zkažená, tak to poznáte :D.

A on mě štve, i když to tak nesmím brát. Protože já jsem ani nic nečekala a najednou čekám. Blbou smsku, každý den. Aaale co, byl to hezký večer, užila jsem si to, ale nemá to mít pokračování. Třeba je to tak dobře. Chápu to, jsem už přece velká holka. A ta pusa, kterou jsem dostala dole, než přelezl ten plot, ta byla stejně nejúžasnější. *milion motýlků v břiše*
A jsem vážně lechtivá. A navždy puberťačka xD.

A ten druhý mě taky štve. Protože si myslí, že je chytrý, chápavý, vnímavý a tak. Možná je, ale v situacích, kdy potřebuju něco jiného. On si myslí, že mi rozumí, a přitom o mně vůbec nic neví. Je mi ho někdy líto. Třeba jsem mu měla dát šanci. Ale měla jsem mu ji dát, i když nechci?Proč si všichni myslí, že měla? Proč si všichni myslí, že tomu nerozumím. Nerozumím spoustě věčem, ale jsem si jistá, že bychom nebyli šťastní. Já ani on.

Neumím řešit školu a soukromí zároveň. Což je fajn, protože čím víc toho dělám do školy, tím míň přemýšlím sama nad sebou. Takže skrz kroužkovce, logaritmy, osvícenství a indukované napětí utíkám od svách rádobyproblémů. Občas všechno proberu, vyčistím si hlavu a zas začínám nanovo. A nemůžu říct, že bych byla nešťastná. Jsem prostě... asi spokojená :).

Ve škole zatím lovím jedničky a dvojky, což je ideální stav (zítra dostáváme písemky z fyziky, takže se situace trochu změní, ale to je až zítra xD). Záchvaty smíchu taky fungujou jak mají. Ale je to všechno takové těžší. Sladký loňský druhák...
Dneska v češtině třeba Duffy řešila moje vlasy a v souvislosti s tím řekla, že jsem vždycky balů taková slušná dívka (nebo tak nějak) xD. Vůbec jsem to nepobrala, protože jsem zrovna řešila, že mi někdo ukradnul propisku :D.
V matice mi zazvonil mobil- přišla mi smska. Na smsky mám takové šílené vyzvánění- někdo neustále řve MESSAGEEE xD. No, nestihla jsem to vypnout xD. To pro změnu nemohla pobrat naše matikářka :D. A já zrovna řešila, kdo mi čorknul gumu :D.
Gumu i propisku jsem našla v pouzdře. Jen pro zajímavost :D.

Na záchodě dneska nebylo mýdlo. Fakt konec. Už cítím, jak žloutnu.
S holkama jíme svačiny dohromady a pijem z jedné láhve. Až ta žloutenka přijde, budem ji mít stoprocentně všechny čtyři a budem ležet na jednom pokoji a budem jim tam dělat bordel xD.

"Můžu se napít?"
-"Jasně, to je trojkombinace- chřipka, žloutenka a rýma."

Proč ne. Jsme z gymplu.

Včera byl divný den. Přišla jsem ze školy a chtěla jsem něco dost důležitého probrat s mamkou. Tak mluvím, všechno jí to řeknu, ptám se jí, co na to říká a ona? Zeptá se mě, jestli si dám zapečené těstoviny. Chtěla jsem prásknout dvěřmi a emigrovat. Nakonec jsem se jenom sebrala a zavřela se nahoře. A učila se. Přišla za mnou asi za 10 minut. Jestli si prý dám to jídlo. Tak zoufalý pocit, že mi nikdo nerozumí, jsem už dlouho neměla.
Ale večer jsem to vyřešila.

Zítra dostanu rovnátka i na spodní čelist. Nesmírně se těším :-/. Dávám si týden, maximálně dva. Pak se odstřelím nebo psychicky zhroutím :D.
Jinak dávala jsem si předsevzetí, že vydžím do konce září s pozitivní náladou. Žádné smutnění, nic. Docela se mi to povedlo, až na menší oblačno. S těma rovnátkama už ale půjde všecko z kopce :D. Cítím to. Akorát víkend ještě bude krásný.

"Ten bouřkový mrak mne dost znepokojuje..."
Prohlásil dneska jeden třeťák, když vyšel ze školy :D.

A vidíte, s váma tady taky žvaním... No neříkala jsem to? xD
Jdu si dát horké kakao :).

Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 lovitka lovitka | Web | 30. september 2008 at 20:53 | React

Moje září zářilo všemi možnými barvami... jen s občasnými výpadky. Asi bylo made in China. xD

Co se týče žloutenky, už se taky ve třídě připravujeme xD

A rovnátka jsou strašně roztomilý! Nechápu, jak je můžeš nechtít. Miluju rovnátka! (No dobře, až mi budou akutně hrozit, tak se na to začnu dívat možná jinak, ale zatím... Rovnáta do toho!) xD

2 kaczka kaczka | 30. september 2008 at 21:38 | React

září přestalo zářit 28. září tak nejak kolem devate vecerni...ale jsem v pohode..jeste ze vas mam..jinak uz bych se asi nevim co.. :-*

3 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 1. october 2008 at 17:34 | React

U mě teda září září. ;) Až na pár horších známek ve škole a zničených bot z tanečních :D

My jsme se s Vojtou jeden den dokonce 'modlili' ať je na naší škole žloutenka, protože minulý den byla holka převezena do nemocnice na příznaky žloutenky... a nakonec z toho nic nebylo.:( Vůbec nejsem empatická, vím. xD

4 Jenny Jenny | Email | Web | 2. october 2008 at 15:35 | React

No tak moje září uteklo tak rychle že stihlo maximálně slabě zablikat:-D Nee,stalo se strašně moc věcí a díky za tenhle článek, protože 90% z těch věcí jako by byly o mě :-D (To jako vážně s tím třeťákem? Já umírám už teď!!! :-D ) ..Hey rovnátek dole se neboj, jestlis přežila ty navrchu tak spodní vůbec nebudeš vnímat (teda až jak si na ně zvykneš:-D ) ;) Yo a žloutenka, tu očekává s napětím asi celý gympl, jenže zatím kde nic tu nic (i když dneska na záchodě jedna čtvrťačka pravila, že jí žloutne oko, tak snad bude líp:-D ).

5 Tlapka Tlapka | Web | 2. october 2008 at 16:21 | React

Záží bylo prozářené radiací, když vynechám fakt, že jsme po měsíci v chemii zjistili, že je neviditelná. xD Ztratila jsem svou životní jistotu.

Killi, jak vlastně vznikl tvůj nick? xD

6 Killi Killi | Web | 2. october 2008 at 16:51 | React

lovitka: Bouchnu každého, komu přijdou rovnátka roztomilá. Jsi první v řadě :D.

kaczka: Však víš... Musíš to zvládnout :) :*

wwwholka: Já asi šetřím světlo na pozdějš xD.

Jenny: S tím třeťákem to bylo myšleno úplně nejvážněji! xD A s tou čtvrťačkou- ach, báječná zpráva! xD

Tlapka: Chtěla jsem vymyslet něco, co bude mít něco společného s mým křestním jménem. no, tak společné s ním mám akorát to první písmenko xD. Asi jsem měla blbou náladu, protože to rozhodně má mít něco společného s anglickým KILL xD. A to je tak všechno, co si kolem mé přezdívky pamatuju :D. Prostě demence xD. Momentálně svou přezdívku nenávidím, ale nechci ji měnit, mám smysl pro tradici, asi xD.

7 Tlapka Tlapka | Web | 6. october 2008 at 17:34 | React

Už jsem se lekla, že tam to KILL vidím jenom já-paranoidní jedinec. Ale tak zabít smíchem není až takový hřích. xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.