Čtvrtek, 4. 9. 2008

4. september 2008 at 20:40 | Killi
Týjo, tady je to nové! Předpokládám, že to taky může za to, že se mi včera smazal nový článek... xD. Něco za něco. Chtělo by to přehodnotit priority, možná :D. Ale nekritizuju, je to takové... young.
Týjo, oni upravili řádkování! Super!
Škola? Tak možná, ve zkratce a chaosu...
Nejvíc nejhorší je vstávání. A to ještě není ani zima a tma a ani nemáme na sedm. Ani jednou v týdnu. Ztracený případ. V pondělí odjíždíme na turisťák, cheche. Musíme jenom něco dorešit, něco nakoupit a taak. Luxusní to bude. Doufám, holky moje! Heňa je ostříhaný a předtím mu to slušelo víc. I když- můj názor že, Pájo xD. Největší událostí za celý den je potkávání Jeldy. Mimochodem největší záchvat, jak si vedle Kačky nechtěl sednout xD. Mám novou propisku s hlavou myšáka na pružince. A někdo mi ji málem utrhl že, Terko xD. V biologii máme už minimálně sedm textových a obrazových příloh. A ještě jsme měli přednášku, že ona to dělá pro nás. Aha. Nesnáším ji. Stejně by se v labinách měla koupit nová tabule že, Kačko xD. Záchvat před Honzou bossem, který v ředitelně posiluje na balónu xD. V matice nezvládám. Bojím se dne, kdy, mě vyvolá k tabuli. Aspoň se pobavíme. Všichni xD. Profesor v ZSV chce zkoušet. A asi to nebyl vtip. To nám fakt chybělo. V češtině měla profesorka záchvat, když jí Vladan řekl, že jí nerozumí. Fakt dobrý hlod xD. Vyrušovala jsem ve fyzice, protože mi spadlo pravítko, nechtě jsem si vzala sešit z prváku, musela jsem vytrhnout první stánku v novém sešitě, musela jsem dopsat sms NKSce a Pája po mě házel papírky xD. Fyzikář nezapomněl mé jméno a neprodal chatu xD. Jo a máme jenom 2 hodiny fyziky týdně, paráda!!! Byla jsem zkoušená ve francouzštině. Jako první, no chápete? Ale mám jedničku, heheč xD. První jednička v indexu. Musím si ju vyfotit, mám obavy, že je taky poslední xD. Profesor v dějepise je hrozně chytře vtipný. Fakt se musím smát těm jeho hlodům, jak je říká tak samozřejmě xD. S NKSkou máme nezapadající rozvrhy. Nemáme žádné společné volno a ani o přestávkách se moc nepotkáváme. Ale když potřebujem, tak se najdem xD. Dneska celé odpoledne ve městě, dokud nepozavírali všechny obchody. Konečně jsme probraly větší část toho, co jsme potřebovaly. Úžasné. Zatím žádný kontakt se školníkem. Jo a v obchůdkuodnaproti pořád mají moje oblíbené nanuky, teda zatím :D. Přišla mi už třetí smska a táta se směje mému vyzvánění ("Byl jste zaměřen a budete sestřelen."). Joo třídní nám velkou oklikou řekla, že doufám, že nebudeme na turisťáku pít alkohol nebo jiným způsobem porušovat školní řád. Prostě to nemohla říct takhle přímo, ale půl hodiny to okecávat. Fakt ji nemám ráda. Jo a když nebudeme hodní, nepojede s náma v červnu do zoo. A pak si mám připadat jako třeťačka na gymnáziu xD.
Jo a učebnice mluvnice od Melichara je stará jako kofola xD. Zítra mám jenom 4 hodiny, protože nám odpadá tělocvik. Úžasné, viďdte? :D
Joo a včera jsem pozdravila Jenny!!! xD
To jen tak, bez formy a ve zmatku, nemám energii xD. Jdu koukat na ordinaci xD. Silva prý bude rodit, no prostě hardcore xD. Smích :D.
Na to řádkování si asi nezvyknu... :D.
Jo a červen je za chvilku tady, vždyť už máme 4. září! :D
Bí hepy, Killi.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tlapka Tlapka | Web | 5. september 2008 at 9:02 | React

Nechceš se stát dobrovolným dárcem energie, dobrých zpráv a pozitivního myšlení? xD

2 Jenny Jenny | Email | Web | 5. september 2008 at 17:30 | React

A dneska zase:D Najednou se potkáváme uplně často:D Jen tak dál, stačil mi jenom pohled na tu tvoji bombastickou čepici a měla sem dobrou náladu :):D;)

3 Pavča Pavča | Web | 7. september 2008 at 8:59 | React

=Duž zííííítra!Třetí cé forever-together!!!!A naše chatička...my tři jsme mistři na nic si nehrajem a pro vás hrajem!=DŽeru tě!!

4 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 7. september 2008 at 11:55 | React

Já podle učitelů vyrušuju pořád. Ale můžu já zas to když jednou za x let promluvím, že se profesoři musí zrovna koukat na mě? :D

No tý voe, Silva rodí! No tak to se běž dívat. Ale myslím že je to už trochu pozdě, když je neděle? :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.