Školní výlet 2.C, 14. - 16. 5. 2008, Březová 1/2

18. may 2008 at 13:32 | Killi
Část první.
Všechny předodjezdové okolnosti naznačovaly, že tohle bude výlet století. Náš výlet. První, poslední, jedinečný.
A taky že byl...

Ve středu ráno jsme se postupně scházeli ve sklepní šatně a dokonale barikádovali přístup ke skříňkám taškama, báglama, igelitkama. Ze skříněk jsme tahali učebnice, které ještě budeme potřebovat, cpali jsme tam věci ostatní, porovnávali, kdo má více "sweets", předváděla jsem zásobu svých prášku :D a v tom zmatku ještě Kačka opisovala biologii :D.
Před zvoněním jsme si věci naházeli (doslova) do kabinetu naší nejlepší třídní (která tu malinkou místnost sdílí ještě se 3 dalšími vyučujícími, kteří z toho měli nemalou radost :D ) a vrhli se s neutuchajícím nadšením do těch šesti hodin vyučování, která nás ještě před odjezdem čekaly.
"Eeeh, dobrý den, my si jen něco vezmeme z batohu…"
-"Krucinál děcka. Vy jedete na výlet, že?"
xD xD xD
Profesoři projevili značnou toleranci a moc nás "netrápili" a téměř nic po nás něchtěli :D. Největší radost jsme měli v poslední šesté hodině- matematice, kdy nám bylo sděleno, že končíme už po 20 minutách, protože musíme vystěhovat třídu kvůli maturitám. Tomu se říká studentské štěstí :D.
Tím jsme získali spoustu času navíc, mohli jsme si v klidu vychutnat oběd (a smát se tomu, jestli je horší dušená mrkev nebo čokoládové nudle :D), naházet učebnice do skříňky a batohy naplnit jinými věcmi, zaběhnout do města a koupit NĚCO, co se bude starat o náš pitný režim :D (a za to se na nás v našem věku přece nemůže nikdo zlobit... :D ).
Se smíchem jsme se pohybovali po škole a všichni věděli, že druhá cé jede na výlet. Bez nadměrných komplikací jsme se seskupili před školu a ve dvě hodiny nás vyzvedl autobus. Na naše poměry docela luxusní, s uchýlným, ale docela normálně sympatickým, řidičem a měli jsme ho úplně celý pro sebe :D.
Čekala nás docela dlouhá 4 hodinová cesta. Navzdory všemu jsme se už po 20 minutách ptali, jestli už tam budem a když nám bylo řečeno, že v žádném případě ještě dlouho ne, dožadovali jsme se alespoň první zastávky :D. (Nikomu jsme neslíbili, že cestovat s námi bude jednoduché :D ).
Cesta byla ale parádní. Protože Pája zabrala hypersupermegaluxusní místa vzadu. Většinu doby jsme strávily v křeči smíchu. Řidič se z úchyla změnil na vraha, co chce zabít 27 nevinných (:D) dětí, jednu těhotnou třídní profesorku a jednu profesorku.
Pája (po dalším šílené zatáčce): "Jeďte trochu slušně, jedete s náma jak prase!"
xD xD xD
A ikdyž jsme měli mít na místě pobytu jídlo 5x denně, všichni jsme si vezli zásoby vlastní. Myslíme na nejhorší :D.
Kačka: "Ty už máš hlad?"
Já: "Jo, ten oběd se nedal jíst."
Kačka: "No, já mám taky hlad, ale nevím, co si mám vybrat. Mám tu jeden kuřecí řízek a...jeden kuřecí řízek.
Já: No, tak to ještě dobře zvaž.
xD xD xD
Kačka (alergik): "Miluju tyhle pole!" nekonečná a všudypřítomná řepka olejka
Já: "Ok, koupím ti ho k osmnáctinám."
Kačka: "A tohle chci taky!"
Já: "Tak počkej, píšu si..."
xD xD xD
Pole se staly fenoménem. Kačka momentálně vlastní všechna žlutá pole v ČR. A má z nich vážně radost :D.
"Už bude zastávka?"
*CUK*
"Ahá..."
Třídní o nás měla strach a pořád nás počítala, jestli jsme všichni.
"Radka je za 2, ona je těhotná."
Třídní: "Nemusíte si ze mne hned brát příklad..."
Na první zastávce jsme poprvé otevřely naší tajnou kofolu (hádejte, co v ní bylo... :D ). A už se to s námi táhlo. Celý zbytek cesty bylo potom ještě veseleji. Že, Pájo :D.
Já: "Myslíš, že tam budou břízy?"
Pája: "Proč břízy?"
Já: "No tak jmenuje se to Březová, ne? Tak tam musí být břízy!"
Pája: "A to si jako myslíš, že to je podle bříz? Já bych spíš řekla, že podle nějakých březích zvířat..."
Já: "Ahá, takové romantické místečko lásky!"
xD xD xD
"Je blbé to vyhodit z okna?"
-"Nenííí!"
Pak naše beatboxová skupina (konečně někdo ocenil mé umění :D ) a na ostatní hlášky si nemůžu vzpomenou (ale proč asi? :D ). A pak už jsme dojeli.
Já: "Hmm, tady se mi to nelíbí, nejsou tu břízy, ani nevystupujte, jedem dál."
Vyskákali jsme z autobusu a náš instruktor už tam na nás čekal.
(hluboký nádech): "Ách, tady je takový horský vzduch!"
Složila jsme půlku třídy, ale vážně jsme si nevšimla, že ten, co stojí vedle mne, je instruktor :D.
"Tak já se jmenuju Petr. Nesnáším, když mi někdo vyká, tak jestli mi budete vykat, tak vás nakopu."
Provedl nás hned celým areálem. Nejdřív nás dost otrávil tím, že nám celou dobu říkal, co nesmíme, za všechno je pokuta. Za vkročení tam, tam a tam taky, za přiblížení se k rybníku blíž jak 10 cm, za šlapaní na plochu, kterou se snaží zatravnit, atakdáleatakdále. Ale po večeři jsme zjistili, že je to fajn borec :D.
Peťa: "Je zakázáno navštěvovat cizí chatky. Dveřmi i okny. Tím chceme zabránit krádežím."
Já: "A rozmnožování."
Kačka: "Nevíte, eh, nevíš, co je k večeři?"
Gája: "Pokuta!!!"
xD xD xD
Celá třída byla ubytovaná v jedné chatce a profesorky ve druhé. Už to naznačovalo, že to bude náš svět :D. Chatka sice byla v nic-moc stavu, ale stačilo. Pružiny na postelích byly taky hrozné, ale je fakt, že mi to v noci bylo většinou fuk :D. Věci jsme si nevybalovali, nechaly jsme je v taškách. Radši :D. A zabraly jsme pokoj pro 7. S komunistyckými závěsy, jak jsem později konstatovala :D.

K večeři byla docela dobrá čína, po ní jsme měli seznamovací sraz s Peťou.
Putoval zapalovač (jako smybolika nevímčeho :D )a každý měl o sobě říct pár věcí. Nemělo to chybu :D.
"Já jsem Adéla a ráda padám."
"Tak já jsem Petra a nejím maso."
"Patrik, fotbal, snowboard."
"Já jsem Vendula. Ráda jím..."
xD xD xD
A pak jsme měli volno. Koukly jsme na skóre v hokeji (to je konec, vážně... snad příští rok), holky si šly pinkat volejbal, já jsme taky šla, ovšem ne si pinkat, ale utratit své volné minuty v hovoru s mou nejdražší. Joo, to se povedlo. Telefonovaly jsme 29 minut 59 sekund :D. Ale já jsem jí to musela všechno popsat, chápete :D. Všichni nechápali :D.
Pak jsme si zavdaly na pokoji (opět tajná kofola :D ) a šly na tu slíbenou diskotéku :D. Joo, to byla akce :D. Sice nicmoc písničky, ale stejně jsme všichni pařili (nejvíc na VIP a třeba i na tu Ewu Farnou :D :D :D ). Přidal se tam k nám nějaký úchylně vypadající kluk, tak jsme ho nechaly, ale to právě byla osudová chyba :D.
Když DJ vyhlásil ploužáky, přišel ke mně, prý jestli si zatančím. Najednou všech 10 holek zmizelo a já tam s ním zůstala sama. Kačka popadla foťák a dost škodolibě se mi smála :D. Zeptal se mě na 5 otázek: Jak se jmenuju, kolik mi je, odkud jsem, jestli mám kluka a jestli s ním nechci chodit. Chápete? Já ne :D :D :D.
Pak vytáhl z peněženky papírek, kde měl předepsané svoje číslo a strčil mi ho do ruky. Já byla totálně v šoku :D. řekla jsem, že už půjdu, popadla jsem Kačku a běžely jsme pryč :D. Následně jsem celý večer tančila s kapucí na hlavě, aby si mě už nevšimnul. No konec, totální :D.
Mezitím už byli všichni úplně mimo. Jakmile přišla třídní, všichni byli na parketu :D. Postála, řekla, že jsme šikovní a šla spát :D.
My jsme dopíjeli kofolu a pořád se strašně smály.
Monča: "Vole, já jdu asi třídní udělat ultrazvuk. Paní Táňo, máte tam dítě!"
Šly jsme si s Pájou čistit zuby a zpívaly jsme Míšu Davida s pusou plnou pasty. :D
Pořád jsem všechny varovala před slunkem, i když svítil akorát tak měsíc :D
Když jsme dorazily zpátky na chatku,šly jsme navštívit horní patro. Tam měli kluci "párty ve spodním prádle" :D. Přemlouvali mě, ať se svlíknu a jdu za nima, ale sundala jsem si jenom mikinu a pak se na ně vykašlala. Šla jsem pro Kačku, ať se jde podívat, ale oni se mezitím oblíkli. Tak jsme alespoň vyfotily Vladanův záchvat :D.
A protože Pája tam byla "znásilňována" Karlosem :D, šla jsem taky dolů. Marťa se slovy "mám hroznou žízeň" dopila zbytek tajné kofoly.
V kapse jsem objevila to číslo, tak jsem ho nesla Radce (která s ním taky tančila, ale vymluvila se pak na bolest kyčle :D), ale Barča nám ho vyhodila z okna :D.
Přišel Dušan a slíbil Marti pivo, na které měla hroznou chuť (asi po té kofole :D), ale už se nevrátil :D. S Kačkou jsme šly nabídnout bombóny vedle klukům, vtrhly jsme tam a najednou vidíme, že tam sedí profesorky :D. Tak jsme jim slušně všem nabídly, zavřely jsme dveře a začaly se dusit smíchy :D.
Patrik potom začal mluvit úplně plynule anglicky a Barča spadla do rybníka.
Pak přišla Pája, s Marťou přivedly Venďu a šly jsme, myslím, spát :D.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tlapka Tlapka | Web | 18. may 2008 at 14:19 | React

Ano, nevinné děti :D Ta svatozář až oslepuje :D

2 lovitka lovitka | Web | 18. may 2008 at 14:28 | React

Bože xD Já chci fotoreport! xD

3 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 18. may 2008 at 15:06 | React

Hej já ti tak závidím. Já a naše stupidní třída s ještě stupidnější učitelkou nikam nepojedeme, protože nejsme schopní se na něco domluvit!:/

Jinak koukám, že to musela být pořádná akce...;) A ta 'kofola'... mmm xD

4 kaczka kaczka | 18. may 2008 at 17:38 | React

nejluxusnejsi, nejlepsi, nejblaznivejsi, nejzabavnejsi vylet..zadne jina "nej" me uz nenapadaji..Bylo to bestoveeee :) Peta je desny borec..no a walda..na toho se pokusime co nejrychleji zapomenout ;)

5 Pája Pája | Web | 18. may 2008 at 20:02 | React

Hele to je ta Waldova....Waldo to je ta tvoje holka...loool....bože bože....ten řidič byl velice úchylnej..prtž jsem se převlíkala...a on na mě pořád čuměl ..já na něho pořád volala ať nikde neodjíždí a on šel nastartovat bus...a zase se na mě čuměl.....ble...jinak těším se na čáást dva...prtž si zdaleka nepopsala všechno ...chci ti jen říct že svůj blog zruším,prtž tvůůůj je opravdu nejlepčí....já občas hodím nějakou hlášku a ty ji sem zapíšeš...a budem šťastné obě...mno jinak zavdávání kofoly=DJeště si zapomněla napsat že jsme skoro nikde nejeli prtž Miřek hodil sáček s vodou=DKdo je předseda??,,Já"Kdo to hodil?...já jsem byla na záchodě s holkama:-D

Jo a příště té kofoly vemem více:-DMno se pochlub že si mě nechala na pospas Karlosovi někde v rohu...děsně si se tomu smála:-DTo jediné si pamatuju:-D

6 Pája Pája | Web | 18. may 2008 at 20:03 | React

Jak říká Kačka měla to všechna nej.....:-*

7 Killinka Killinka | Web | 18. may 2008 at 20:15 | React

Bylo to dokonalé diky vam, holky moje :-*. Jinak část druhou můžu zveřejnit ještě dneska, páč už ji mám dopsanou, noo... Tak uvidim :D. A ještě na ty fotky se těším :D. Ty budou, myslím, mluvit za všechno :D.

Péťa je borec, Walda neexistuje, kofoly příště 3x více :D.

Pájuš, žádné rušení blogu!!! :D

Jinak ten sáček s vodou jsem moc rozepisovat nechtěla... O tom budu psát až podle toho, jestli se to bude třeba ještě nějak vyvíjet nebo tak :D. Ale snad ne :D.

Joo, o tom znásilňování bude ještě zmínka ve druhé části :D.

A že sem se smála? Vždyť víš, že jsem se smála úplně všemu :D :D :D.

Joo, čest výletu 2.C a třikrát zdar turisťáku 3. C!!! :D

Holky moje, jste zlaté, děkuju, že vás mám :-*!!!

8 Miřek Miřek | 18. may 2008 at 23:04 | React

Pájo, J.T. by nezakázal výlet 3 hodiny před odjezdem!!!

9 Wendy Wendy | 19. may 2008 at 10:56 | React

heej fáákt to bylo bestovní, ale stejně nejlepší byl barča.prý taková na profesorky:,, já jsme do rybníka neblila já do něj JENOM spadla"!!!hej fáákt upo moc byla sranda:D

10 Pinetka Pinetka | 2. june 2008 at 18:42 | React

aaach... jak ráda vzpomínám.. školní výlet 2008 4ever!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.