Opět doma :)

18. may 2008 at 13:26 | Killi
Takže z výletu jsem doma :). Dorazila jsem v pátek kolem půl šesté, už dva dny sepisuju článek. Bylo to dokonalé, strhující, bezchybné. S úžasnýma lidma.
Článek bude rozdělen asi na 2 části, protože je dost dlouhý a přesahuje povolený limit :D. Fotky budou zvlášť, až se ke mě dostanou... snad o víkendu :).
Následující týden jsou maturity, takže ve škole se flákáme, pokud tam zrovna půjdeme :D. Pondělí, úterý máme volno, ve středu náhradní program a ve čtvrtek taky volno. Paráda. Chchi si to užít a ani ta biologie, kterou bych se měla naučit, mi to nepokazí :).
Včera jsem se celé odpoledne potulovala po městě s NKSkou. Začalo to nevinnou cestou na zmrzlinu, pokračovalo přes kolotoče, procházku s psiskama, nákup nudlí a skončilo to u nás doma. Konala se SleepAkce a překonaly jsme náš rekord. Šly jsme spát o půl šesté ráno :D.
Já bych tam dala ještě tu sójovou omáčku. * Ingredience! Musím to z toho vytáhnoiut, když doma nemáte ani mrkev! * Vždycky, když jsi u nás, nemáme olej. Já si už fakt připadám jak pako, které doma nemá ani olej. * Když už si hrajeme na debily, tak pořádně! * Proč si ta ženská ťuká na zuby? * Ty vole, doremi! To jsem nikdy neměla ráda. * Plyšový kůň- nejlepší přítel Radušky. * Dej ho pryč, připadám si jako blázen, když si povídám s plyšovým koněm. * Mám zapnout počítač? Já ho zapnu! No klidně! Klidně! *
Vůbec mi nepřipadá divné hledat o půl páté ráno na netu, jak nám jedou vlaky do Ostravy, stahovat tu chytlavou písničku a ještě hledat hry na mobil :D.
Už dlouho jsme nešly spát za světla :D. A jako na potvoru se východ slunce zrovna dneska nekonal :D.
Konec hlášení :).
Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 lovitka lovitka | Web | 18. may 2008 at 14:14 | React

Plyšový kůň xD

No, hlavně že jsi se ve zdravý vrátila (to se mi moc často nestává) a užila si to :)

2 Tlapka Tlapka | Web | 18. may 2008 at 14:15 | React

Jo, maturity jsou fajn, pokud se tě netýkaj. Ve škole to bude fajn leháro :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.