Jarní prázdniny, 3. - 9. 3. 2008

10. march 2008 at 13:50 | Killi
Tak, deníčku můj nejmilejší, jak jsem se měla?

Pondělí bylo nejlepší. Vstávala jsem kolem deváté, v deset přišla NKSka a vyrazily jsme do víru našeho města (nemohla jsem se rozhodnout, jestli napíšu maloměsta nebo velkoměsta, tak jsem tam nechala jen města...smich). Už ani nevim, co jsme to potřebovaly. Krom uhlíků a náhubku pro mou malou bestii.
V sokolovně měl být nějaký "velký výprodej všeho", času jsme měly spoustu, tak jsme tam zkusmo zašly. A dobře jsme udělaly. Miluju takové akce, kde se prohrabujete zbožím (od utěrek přes papuče až po kartáčky na zuby) a smějete důchodcům. NKS si koupila super-luxusní-ortézy-na-kolena-za-neuvěřitelných-39-Kč xD, smály jsme se neuvěřitelně kýčovitým velikonočním kuřátkům, zakotvily jsme u pultíku s vonnýma tyčinkama. No, 12 Kč za vonné tyčinky, ty jsme tam nemohly nechat. I když smrděly všechny stejně (ale jablko nejvíc). Měla jsem si koupit i ty s vůní trávy... A stojánek na tyčinky za 10 Kč! Prostě dokonalé (chápete? xD). Pak jsme si vzaly každá balíček gumiček (protože ty se vždycky hodí) za 9 Kč a já vzala balíček tužkových baterek (sice jsou polovybité, ale ta cena...). PRostě úspěšný den, zase musíme nějakou takoou další akci v našem městě vychytat.
Na oběd byla pizza, v šest jsem měla trénink a večer skončil u nás :). Koukaly jsme... nekoukaly. I když ten film mohl bt zajímavý, jak jsme podotkly, když skončil :D. A zase se konala akce těstoviny. Ty trubky se tam nehodily, kolínka vedou na plné čáře.
Ráno mě pobolívalo v krku, ale moc jsem to neřešila. Odmítala jsem být nemocná o prázdninách, tak jsem si udělala čaj a konec. Odpoledne jsme měly vyrazit pro zásobu filmů na večerní maraton. Hmm. Mrzí mě to do teď. Kolem oběda jsem dostala horečku, tak jsem zalehla do postele a usnula jsem. Probudila jsem se odpoledne. Stále s horečkou a šílenou bolestí v krku. Uvařila jsem si čaj, ale nemohla jsem polknout ani ten, natož prášek od teploty.
Noc byla šílená. Budila jsem se snad co půl hodiny. Při každém polknutí čaje mi z očí tekly slzy. Ještě nikdy mě takhle nebolelo v krku. A ty prášky... Paralen jsem sirozdělila snad na osminy, abych se aspoň mohla pokusit ho spolknout.
Ráno už jsem nebyla schopná vstát z postele. Přišla doktorka, sdělila mi, že mám streptokoka, spálovou angínu a nasadila mi antibiotika.
Ty antibiotika zabrala, takže jsem v noci mohla spát. Ráno už jsem dokonce mohla i líp polykat, tak jsem toho využila a vypila sto hektolitrů čaje (a spotřebovala 5 a půl citrónů). Teprv teď jsem začala nějak racionálně přemýšlet. Chtěla jsem si číst, chtěla jsem se učit biologii, ale to nešlo. Tak jsem poslouchala ABBu, ležela/ spala v posteli a užírala se tím, že venku je krásně a já mám streptokoka.
Ve čtvrtek jsem se navzdory všemu rozhodla, že k babi odjedu podle plánu. Sbalila jsem antibiotika a sešit do bioly a jeli jsme. To bylo moje štěstí. Doma bych propadla záchvatům smutku, stoprocentně. U babi bylo báječně, jako vžy, to už znáte :). Spoustu smíchu, hlášek, hráli jsme Macháčka, pařilli jsme hry přes bluetooth a koukali na Sweeny Tooda. Nakonec jsme založili čtyřčlennou vokální skupinu 4strýc a naším největším hitem se stává song Strašidýlko Macháček :D. Prostě skvělé. Můj streptokok to sice trošku komplikoval, prtože jsem se téměř pořád musela válet v posteli, ale než abych se doma nudila a užírala... Bylo to dokonalé. Se zlatíčkama. Přijeli jsme v neděli.
Prostě i přes to všechno ty prázdniny nakonec byly fajn :).
Killi
P.S.:
Babi: "To je E.T.?"
Bratr: "To je Hellboy."
Babi: "Já mu říkám E.T.."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 10. march 2008 at 17:07 | React

Jů, teď jsem dostala chuť :D (viz. obrázek) :D

2 Killinka Killinka | Web | 10. march 2008 at 17:33 | React

wwwholka: :D

3 Soophie Soophie | Web | 11. march 2008 at 14:53 | React

ty vonné tyčinky bych si za takovou cenu taky nechala líbit ach :( ale rozhodně ti nezávidím tu nemoc, fujky :(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.