Štěstí je tak krásná...

28. february 2008 at 15:05 | Killi
a přepychová věc.
Ano, zase jsem šťastná. Proč? Protože zítra jdu o školy naposled a pak mě čekají prázdniny. Úžasné prázdniny. Mám plno abstraktních plánů a snad něco zrealizujeme. Ano, my. My dvě, zase. Dohromady, spolu, tohle jsou totiž NAŠE prázdniny. A od čtvrtka mě zase čekají v Šenově... Prázdniny.
A ještě sluníčko. Jaro je tady, hurá! Když jsem šla ze školy, sluníčko svítilo do očí a ve sluchátkách hrála ABBA, usmívala jsem se. Po delší době jsem se jen tak šťastně usmála. A když jsem přišla domů. otebřela jsem okno, pustila hudbu (ABBU) lehla si na postel a koukala ven, usmívala jsem se zase. Teď jsem na sebe natáhla staré rifle. Jdu za sluníčkem- s psiskama. Už se těším, až vyjdeme z města a půjdeme jen tak, po louce, šťastní všichni tři.
Omluvám se, že pořád píšu o sluníčku. Ale já z toho všeho mám takovou radost. A ABBA, jak jste si asi všimli, je teď moje oblíbená. Ty písničky v sobě mají něco zvláštního. Jako by v sobě měly něco z té doby, kdy byla ABBA na vrcholu. Nějaké vzpomínky, něco, co se v té době dělo. Dancing queen, Money- money-money, Super trouper, Mamma mia... Zvláštně na mě působí. Zvláštně hezky.
Tak já letím, psiska už dole poštěkávají :).
Mějte se krásně. Je u vás taky tolik sluníčka?
Peace, Killi.
P.S.: Slibuju, že už dám slovu "sluníčko" pokoj :D. Jen jsem zase malinko infantilní. Ale toi bude tím štěstím. Jsem přece ještě pořád malá...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 anonymka anonymka | Web | 28. february 2008 at 20:27 | React

ne já závidím my už prázdniny měli neee nee neee já chci repeteeee

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.