Pátek, 2. 11. 2007 aneb "my nejsme bažantííí"

2. november 2007 at 18:17 | Killi
Ráno mi bylo podezřele fajn. Venku docela teplo, venčila jsem za světla... Dokonce jsem si i dala čaj. No krásné ráno :))

První hodinu byla chemie a bylo to docela vtipné. Taková normální hodina, není co dodat.
V angličtině jsme dodělali ten článek, co jsme minule nestihli kvůli zvonku. A pak jsme se s Kačkou anglicky hádaly, páč jsem jí nechtěla půjčit CDčko a byla to sranda a byly jsme nejlepší. protože páteční hodiny máme ve sborovně (Honza už fakt neví, kam by nás strčil) a do sborovny neustále proudí davy profesorů, angličtinářka už ke konci měla dost...
"Já si tu připadám jak na Václaváku..."
Ve fyzice jsme počítali. Bylo to vtipné a pokaždé by to vyšlo (muselo mi to vyjít, jinak by to Pája s Kačí neměly od koho opsat, a to by bylo blbé).
"Pane profesore, jedete na chatu o víkendu?"
-"Nejedu, tento víkend nejedu..."
"A kde tu chatu máte?"
-"U Brna no, u Brna."
"A je tam ale krásně, že? A co houby? Rostou tam houby?"
-"To víte, že jo, děcka..."
"A zazimované už máte?"
-"No skoro, ještě musim něco dodělat..."
"A máte tam nějaké zvířata? Máte tam slepice?"
-"Ale já slepice nepotřebuju, mě stačíte vy tady..."
V dějepise jsme si vydupali tu písemku. Chtěl ji Vráťa psát až v úterý, ale my jsme si ji vynutili už teď... Prý jsme divní :D. Ale bylo to lehké.
V zeměpise jsme si písemku nevydupali, ale stejně jsme ji psali :D. A bylo to asi nejvtipnější za celý den... Opsala jsem to ze sešitu, z mapy a od Adi. Jsem prostě šikovná holka, no.
A ve frájině jsem dostala 1 z testu a měla jsem to bez chyby. A jsme s Alčou úplně nejvíc šikovné holky. A ta první lavice nám svědčí.
Jídelna byla plná, před jídelnou se hromadil dav bažantů, takže nás, velké druháky, nebylo vidět.
Já: "My nejsme bažantíííí! Pusttě nás dovnitř, my máme hlad!"
*a nic...*
Já: "My jsme druháci!"
*a nic...*
Já: "Pane profesore, my jsme druháci a máme hlad a bažnti se tu cpou..."
Prof.: "Nebojte, bažanti nemají šanci..."
*a už jsme si to ťapali do jídelny...*
Bažanti na mě škaredě koukali a něco spostě mumlali :D. A copak já za to můžu, že jsou malí prváci? Nemají sem lozit, my jsme je tam nechtěli :D. A přímačky nedělali, tak ať mlčí, potvory malé :D.
Mimochodem na obědě pak byla super nálada. Kačka udělala chybu, že neměla oběd (mimochodem hned ji tam čekal Želda, bože, začínám ho nenávidět :D). Nejlepší bylo, když se Alča snažila zlomit tu kachnu, to nemělo chybu :D. A taky Pája mi vysvětlila všechny momentální vztahy s kámoškama (člověk se vždycky rád něco nového dozví, a jestli to chcete taky vědět, tak ve zkratce říkám, že ji vlastně všechny se*ou... ale nevim, jestli to nebylo tajemství... achjo :D). No bylo to super :D. páteční obědy jsou božííí.
Holky, já vás miluju :D.
Vzhůru do víkendu.
Killi
P.S.: Noviny byly dneska bez přílohy, sakra :D.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Pájulka Pájulka | Web | 4. november 2007 at 13:13 | React

Néé vůbec to nebylo tajné...v pohodě...jo a ten Jáša nemá chybu..když má růžovou tak prostě nezkouší...žeru ho...musím se spojit s jeho manželkou ať mu ráno chystá jenom růžové košile nic jiného...Jinak na bažanty no coment...chcu je vidět příští rok to teprve bude předbíhačka když budem chodit do seminářů....=)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.