Úterý, 16. 10. 2007 aneb "achjo"

16. october 2007 at 15:03 | Killi
I když jsem si ráno spokojeně mohla přispat až do půl sedmé, celý den pak ve škole nestál za nic. Jsou dny, kdy mám všeho po krk.

První hodinu matika. Nestěžuju si, ta jednička z písemky mě potěšila. Ale ta zítřejší už bude horší. "Rotace, posunutí, nebo osová souměrnost? Ne? Bodová souměrnost? Sakra."
V dějáku nezkoušel. Brali jsme vznik měst. Děsně mě to nebaví, když nejde o nic konkrétního. Mám radši fakta.
V biologii jsme dostali ty písemky. Ty písemky, na které jsem se učila několik hodin. Průměrná známka z bioly momentálně čístá- za 4. Eh? Skočím z mostu.
Ve fyzice mi bylo sděleno, že kdo chce jít na medicínu, měl by si vzít seminář z fyziky. Haha. Společně s tou biologií to vidím jako náhlé rozplynutí mého snu. Bílý plášť, spousta práce, noční směny. Chci, hrozně moc chci na medicínu. Být MUDr. A dělat tu mou vysněnou práci,tohle je velký sen. Ještě nikdy jsem se nevzdala něčeho, co jsem moc chtěla. Tak proč bych to měla dělat teď? Já? Jáse nevzdávám. A nevzdám se ani teď.
V ZSV máme nového profesora. Je divný a není mu rozumět. Pořád na nás chrlil nějaké citáty a afroismy. Myslel si, že něco víme. A my nic. Je nový. A působí moc naivně. Copak on nestudoval na střední škole? Nebyl student? Nebyl jako my? Přece musí vědět, že se nedočká přehnané aktivity nebo něčeho takového.
Nao běd byly špagety. A pak jsem šla radši rychle domů. Nálada pod psa. Jdu ven. S malou a velkou chlupatou potvorou. Budu se pomalu procházet sadem, kde už jsou jabka dávno slizená a mžourat do sluníčka.
Killinka
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.