Středa, 17. 10. 2007 aneb "kdo chce noviny?"

17. october 2007 at 18:22 | Killi
Dneska to vezmeme tak nějak shrnutě, jo?

Vstávalo se mi v pohodě. To bude tím, že usínám už kolem desáté, takže se docela vyspím. Venku je ráno pořád ta děsné kosa. A něco mi říká, že bude až do jara. Začínám z toho mít hrůzu. V říjnu.
Děsně mě bolí nohy. Ještě z pondělka. Ja nevím, co je to za blbé nápady, dělat v těláku nějaké testy. Ty sedy-lehy za to všechno můžou. A večerní taneční byly poslední kapkou. Auu.
Jsme zapojení do nějakého projektu s MF D*ES a každý den dostáváme všichni noviny. Ve vyučování čteme, o přestávkách se tím mlátíme. Ale ndeska jsme se už nemlátili. Asi nebyl čas nebo co.
Dostala jsem jedničku z angličtiny, což mi trochu zvedlo náladu. Angličtina je fajn. Jeden z mála předmětů, který mě fakt nestresuje.
Psali jsme z matiky a bylo hnusné, odporné a těžké. Já si prostě ani za nic nemohla vzpomenout, jak se otáčí přímka o 60° podle bodu C. Stejně mi to bude v praktickém životě na houby.
Taky jsem už dlouho neslyšela o bažantech. Asi se stáhli nebo chystají útok. Těžko říct. Stejně nemaj šanci, je nás víc. V pátek máme bažanťák a to se teda těším. Hihi.
Taky má prý od zítřka sněžit ve všech polohách. To by mi teda chybělo ke štěstí, fakt. Mě stačí sníh prosinec-leden-únor a dost. Čeho je moc, tak toho je příliš... Hlavně ať jsou bílé Vánoce.
Nebaví mě nic, to bude nějaké podzimní nechutenství. Nejradši bych do něčeho kopla.
A tak se já mám :D
Killi
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.