Středa, 10. 10. 2007 aneb "já to neumím"

10. october 2007 at 14:50 | Killi
I když ráno mi přišlo, že dnešek by měl být průměrně stresová záležitost, zase to bylo nadprůměrně náročné.

Budík jsem ráno statečně ignorovala, dokonce si dovolím říct, že jsem na něj byla milá a celkem snadno jsem vstala z postele. Vyjímečně no.
Vyvenčila jsem psiska, rychle ještě vytiskla nějaké mapy do zemplu, kdyby ten test fakt chtěl psát (jsem děsné střevo na zeměpis, kór na slepé mapy... já jsem ráda, že vim, kde je ČR, nějaké vodstvo nebo povrch Ameriky mě nezvedá ze židle), strčila mp3jku do uší a šla do školy.
Ráno je taková zima, že to snad není ani v říjnu možné. Mám na sobě tričko, svetr, mikinu a bundu a stejně se klepu. Tak jako co je? Do Vánoc je ještě čas... Pozitivní je, že čím větší zima mi je, tím rychleji jdu, takže se do školy dostávám fakt rychle. Což je super, protože tak ještě stihnu před hodinou pochopit a možná i naýsovat úkol z matiky, když mi Štěpán pomůže. Štěpán je totiž úplně nejlepší a úplně nejchytřejší.
V angličtině jsme překládali věty a pak se jsme u tématu nemoce. Což je hrozné. Ale určitě se mi bude hodit vědět, jak se řekne infarkt, zápal plic nebo tak.
"Sená rýma. Víte jak se řekne seno?
-"Seenou?"
V zeměpise jsme teda nepsali, ale zkoušel, a když sčítal, odčítal a násobil dnešní datum, nikdo ani nedýchal. Devítka nevyšla. Kdyby jo, tak by se pobavil.
V biologii děsná nuda. Měla známky z písemky. A nemám za pět, ale za tři. A jsem úplně nejšťastnější :)). Všechno se totiž opravuje líp než čistá pětka. To už totiž propadáte doopravdy :D.
V bereme to Obrození a baví mě to hrozně hrozně moc. Obdivuju všechny obrozence, jak bojovali za tu češtinu a věřili, že ji udrží. Jinak bych teď tady psala německy (fuj!). A chystám se napsat článek o Fr. Palackém, protože to je teď můj velký vzor. Byl úplně skvělý, fakt.
Ve fyzice jsme zase počítali, a vyšlo mi to, což je opravdu nečekaně krásné :D. Kaczka se nechala vyzkoušet a má za 1, takže šikula. A taky měl ty písemky, co jsem podrbala ty jednotky.
"A teď dostanu za pět a budu tam mít známky 5, 1, 5."
*po chvilce ťukání do kalkulačky* -" To budeš mít průměr 3,6. To je ještě dobrý..."
"Ani ne jako, to je 3-4."
V matice rýsujem rýsujem. A já to nechápu. Asi. Achjo. Nevadí :D.
"Mě to vyšlo! Týjo, mě to úplně baví, to rýsování."
"Mě to nebaví."
"Já to nechápu."
"A já to nechápu a nebaví mě to."
A pak hurá na oběd (který jsem měla zase odhlášený) a domů.
V šatně jsem uvízla s klukama, kteří zkoumali mojí popsanou tašku.
"Don't eat yellow snow. Nejez žlutý sníh? P*čo, tak bych pojmenoval svoji skupinu!"
Ještě se chci zastavit nad letošními prváky, jakože bažanty. Každý rok je udělané pořadí, podle kterého chodí třídy na oběd. Bažanti vždycky až na konec. Tak to bylo vždycky. Letos se pořadí neudělalo. Bažanti si nadšeně jedli oběd před maturantama a ještě měli plnou hubu keců. A tak si všechny třídy stěžovaly. Na malé sprosté a drzé bažanty. Asi týden se to řeší na diskuzi školy. Tam mají bažanti plno připomínek, mluví o šikaně a podobně a statečně se brání. Když se to řešilo dneska na poradě, bažanti byli zticha, neřekli ani slovo, a celá škola si tak zase vydupala rozpis, jak to vždycky bylo. To je nádhera. Tak anonymně mají všichni plno argumentů a oficiálně všichni mlčí. A dobře jim tak. Nebudou tady dělat změny. A zase budou obědvět jako poslední a my je zase budem šťastně předbíhat. Loni jsme si to vytrpěli my, takže SPRAVEDLNOST :D. A hurá do bažantů!
Nedělali přímačky, klidně obědvali před maturanty a ještě jsou sprostí a drzí. A to by nešlo.
To je vše, co bych k tomu chtěla říct.
Hezký den přeju,
Killi
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.