Čtvrtek, 18. 10. 2007 aneb "A tak jste mozky vylili na papír"

18. october 2007 at 16:42 | Killi
Teda to byl ráno šok. Prší. Achjo.

Já sice říkala, že sníh ještě ne, ale místo toho deště teda klidně. Bez komentáře.
První hodina chemie. Trochu se děsím te blížící se písemky.
" Tak spojíme jodidový aniont s tímhle stříbrným kationtem a vznikne nám co?"
-"Sraženina."
V češtině jsme psali test. Auu. Mám všechno kromě věty, že J. K. Tyl zemřel v bídě. Snad to nevadí :D.
"Já vím, že teď už z Klasicismu nevíte nic, že jste mozky vylili v písemce na papír a tím to skončilo, ale zkuste ještě zavzpomínat."
Místo frájiny angličtina. Dokoukávali jsme ten horor (Osvícení) , co jsme ho v červnu neviděli do konce. Paráda. Dokonce jsem se i chytala (i když stačily obrázky). Mě osobně se to líbilo moc, horory já můžu. Ale teda síla. Já radši na horory koukám s tebou.
V matice jsme pro změnu rýsovali. Já se těšila, že budem teď brát něco nového a my zas rýsujem. Začínám být zoufalá. Nebaví mě to, ne. Pochybuju, že budu na operačním sále spojovat bod S s bodem X a výslednou přímku otáčet o 256° kladně nebo záporně. Nebudu v ordinaci zkoumat, proč jsou ty trojúhelníky shodné ani nebudu řešit, jestli se kružnice k protne s kružnicí k'. Máte snad jiný názor? (Ani to nezkoušejte).
Oběd jsem neměla. Po volné hodině nás čekala dvouhodinovka hudebky. Luštili jsme křížovky (víte, ty z MF D*ES, jak ty noviny dostáváme každý den) a pak koukali na muzikál Drakula s Hůlkou. Čím víckrát ten muzikál vidím v televizi a čím víckrát slyčím ty písničky, tím víc mě mrzí, že už to nehrajou. Šla bych na to. Klidně 2x.
A pak zase angličtina. Byli jsme tak mrtví, že nás profesorka šetřila a dokonce jsme skončili o minutu dřív :)). Ono se to osmou hodinu už nedá. Dělali jsme nějaké testy ze státních maturit.
"Vladane?"
-"Já nevim, tak jako asi False."
"True."
Mě ta škola v poslední době úplně unavuje. Ja nevim, co je, ale prostě ta myšlenka, že bych se měla učit ještě doma... je škaredě reálná. Takže já jdu vyvenčit psy a pak se ponořím do dějepisu, zeměpisu a angličtiny. S nadšením a radostí. Ha.
Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 lovitka lovitka | Web | 18. october 2007 at 17:04 | React

Ou jeah, Osvícení... ještě nikdy jsem je neviděla dokoce... nejdál jsem se dostala ke scéně s vanou xD

2 Killi Killi | Web | 18. october 2007 at 17:51 | React

No, my se k vaně dostali v červu a dneska to dokoukali :D. Scéna s vanou je dobrá, ale dál je taky ještě pár takových, co stojí za to dokoukat film xD

3 Tlapka Tlapka | Web | 19. october 2007 at 15:26 | React

Fajn hlášky... já tedy na horory moc nejsem. Ne, že bych z nich měla strach, ale ten stres mi nedělá dobře kvůli synkopám (taková ujetá "nemoc", co ji mám).

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.