Pátek, 7. 9. 2007 aneb "když už, tak už"

7. september 2007 at 18:24 | Killi
Jsou situace, kdy už si nemyslím, že věci můžou být horší. Jako s tím deštěm. Omyl.

Nestává se, že zaspim. Teda občas se to stane, ale fakt výjmečně. Maximálně jednou za měsíc :D. Ale to, že musim zaspat zrovna v den, kdy je u nás velká voda, to je zákon schválnosti, ironie a zlomyslnosti.
Vrcholem rána bylo, že jsem nemohla najít boty. Přesněji řečeno suché boty. Do školy jsem došla v rekordním čase 11 minut (Už vás neotravuju tím, že jsem zase nestihla vypít zelený čaj pro harmonický den, všímáte si?). Sice úplně mokrá, napokraji smrti vyčerpáním a bez svačiny, ale včas. Dojdu do třídy (ve druhém patře, dneska už druhý zákon schválnosti, ironie a zlomyslnosti) a vyrazím ze sebe jen "sem zaspala". Načež se Kaczka začně neskutečně upřímně smát, potvora. A to si říká kamarádka. A to se nezmiňuju o tom, že na mě v zápětí začla chrlit francouzský článek. Někdy mám chuť jí ublížit :D. Ale nehodlám sedět v angličtině sama :D.
V chemii jsme něco počítali, už si nevzpomínám, jestli jsem to chápala, nejspíš jo, protože kalkulačka nějaká čísla házela.
V angličtině jsme byli ve sborovně a budeme tam furt. Když pomineme to, že tam pořád chodil Honza a Butan starší, že bažanti neví kde jsou třídnice a že tam jsou nepohodlné židle, bylo to v pohodě :D. "To není kuře?" -" It is big chicken." -" It is TURKEY!"
Ve fyzice mě ty obrázky dostaly. A něměla jsem fixy. A to je zásadní chyba. Nebo štěstí. A nebo je to fuk :D.
Děják nebyl, protože to už byla zatopená část města, ve které měl profesor dům, a tak musel jít zachraňovat doklady, aby mohl emigrovat. Tak mě napadá, že je na tom jako Komenský. Akorát tomu všechno shořelo a profesorovi se to utopilo :D. I když možná ne, Bečva není Nil. Místo dějáku s plovoucím profesorem jsme měli matiku s puntičkářskou profesorkou... Člověk si nevybere (i kdyby měl možnost, si vybírat...). "Rozumíme? Ne? Jak to?" ...chyba v metrixu, paní profesorko.
V zeměpise jsem nepsala zápis. První hodina a já už zase nepíšu. Měla jsem snahu, to jako jo. Ale on mluvil tak nějak rychle. "Tak to je nejzápadnější bod Ameriky. Tedy lépe řečeno nejvýchodnější."
Frájina byla asi nejkrutější. V životě nikdy jsem v hodině nedávala takový pozor. Já se té profesorky fakt bojim. Ale zase je pravda, že jsem zvládla bez chyby přeložit polovinu článku a že jsem potom víceméně dobře odpověděla na ty její otázky (výslovnost se nepočítá :D), ale za to všechno může to, že jsem se včera poprvé v životě opravdu učila francouzštinu... já měla takovou radost, když zazvonilo :)).
Na obědě jsme předběhli 2 třídy bažantů. A mohli si nadávat jak chtěli :). Stejně je vždycky nejlepší jak je koumáme... "Co to je za třídu?" -"Ále, to jsou malí..."
Celý den pršelo a my celý den doufali, že Honza se slituje, že se vcítí to svých ubohých studentů, nebo že mu někdě něco cvakne a že nás pustí domů. Když šlo tolik škol domů. A Honza nic. On je v pohodě, on nemusí domů autobusem. A autobusy jezdí z autobusáku. A autobusák je hned vedle řeky. A do řeky už nonstop celý den a celou noc pršelo. A v rozhlase už hlásili povodňový stupeň 3. A bylo to celé takové vtipné :D.
Já sice bydlim na kopci a jsem místní... ale holky dojíždějíjou... Ale Kaczka zase měla bodyguarda v bílém peugeotovi (myslim, že je bílý a myslim, že je to peugeot, a jestli ne, tak se omlouvám Richmundovi se 2 veškerýma úctama).
A když jsem dorazila domů, dala jsem si teplý čaj a koukala z okna. A měla děsně dobrý pocit, že už je víkend :)).
Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 kaczka kaczka | 7. september 2007 at 18:34 | React

Heeeej neeeee..ja nechci zabiiit..by me zajimalo, co se o tebe dozvim ve ctvrtaku pokud me nezabijes :)

2 Killi Killi | Web | 7. september 2007 at 18:37 | React

Když budeš hodná, zlato :D

3 Butan Butan | 9. september 2007 at 0:13 | React

Prý big Butan tak to je lol....

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.