Pátek, 21. 9. 2007 aneb "I am in happy day"

21. september 2007 at 14:34 | Killi
Ráno je mi zase děsná zima. (Důvod, proč do školy nosim dvoje ponožky).
Korfu, červenec 2007.

První hodinu chemča. Dneska mi to počítání šlo, takže veskrz pohoda. Ale zima strašná. První tři hodiny se mi většinou zahřát nedaří. A aby jo, když máme většinou okna dokořán (dneska už mě to FAKT sr*lo, a to se omlouvám za výrazy).
Angličtina byla spojená, protože naše týčr je nemocná. Já jsem jim nevěřila, že hrajou každou hodinu kufr, ale... my ho fakt hráli celou hodinu :D :D :D. Ta profesorka je naprosto šíleně střeleně dementní... Měla jsem z ní strašné záchvaty, a ona se pak na mě tak škaredě koukala :D. A myslí si, že je jí dvacet. (a přitom je jí 780 nejmíň).
Ve fyzice mě nevyzkoušel, takže štěstí (je tak krásná a přepychová věc). A pak jsme něco počítali, a nevyšlo nám to, a prý blbě pochopil zadání, nebo co už. "Prostě idiot jak Brno" :D. V pondělí ta písemka bude myslim velice vtipná :D.
A děják. Stresy, že budu zkoušená, a nebyla jsem, i když to bylo těsné (díky Štěpáne), ale stejnak jsem to uměla, takže to bylo jedno, ale vlastně v pohodě :D.
V zeměpise jsem se nudila, zápis jsem napsala (teprv třetí hodina za školní rok a já už ZASE nepíšu zápis... sakra :D), tak jsem si kreslila. Smajlíky a příšery (nic jiného neumim). A o přestávkách jsme dělaly mobilama prasátka. Úroveň zábavy na gymplu :D.
Ve fránině nás teda onečně dostihnul ten test... A? Suuupr. Zrovna mi to opravila a mám jedna, takže jsem mega hyper šťastná, protože já a jednička z frániny, to se jen tak nevidí :D. A pořád mi říká Klárko :D.
A pak už jenom šílená řada na oběd, takže to, že jsem ho dneska měla odhlášený, bylo dost dobré. Možná, že holky tam stojí ještě teďka :D.
Vrcholem všeho je to, že je dneska pátek. A vrcholem číslo dvě je to, že je venku krásně. Párada. Mám super náladu.
A jdu hledat kopačky, páč mám agi trénink. Super super super. Já se prostě vždycky taaaak těším. Dneska je prostě super den.
Přeju vám taky hezkej den (na mě stejnak nemáte :D).
Pif paa,
Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 lovitka lovitka | Web | 21. september 2007 at 17:11 | React

Dvoje ponožky? Já jsem ráda když ráno najdu alespoň jedny. Například dneska jsem pro jejich nedostatek musela jít do školy v jedněch křiklavě tirkisové barvy xD

A pátek, krásné počasí, tvé přání k tomu - máš pravdu, fakt hezký den :)

2 Killi Killi | Web | 21. september 2007 at 17:39 | React

To já dvoje ponožky, a když je mi megazima, tak ponožky a podkolenky :D

Jinak těch krásných dnů teď bude myslim nedostatek, tak si je musíme užívat :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.