Štěrkovna Open Music 2007

10. august 2007 at 17:16 | Killi
Tak jsem byla na fesťáku. V Hlučíně (jo, Maru, neboj, vzpomněla jsem si na tebe). U velikýho jezera.

Jelikož jsem nesplašila nikoho, jela jsem sama. S našima. A ono to bylo fajn. Děsně fajn. Ono to vlasně bylo úplně SUPER.
Jeli jsme až v sobotu. Dostali krásný růžový náramky (jediná chybička-připomnělo mi to Honzovo vězení-gympl) :). Všude bylo plno stánků s jídlem a s tetováním a s korálkama :). O alkoholu ani nemluvim :).
Kdyz jsme prisli, tak zrovna hrála Peha. Vůbec jsme nevěděla, že Kačka (zpěvačka Pehy) je tak hezká a mladá holka. To bylo fajn, ale nějak mi příjde, že v noci mají ty koncerty jinou atmosféru. Že jsou ti lidi víc odvázaní. Ale možná je to jen alkoholem v krvi.
A občerstvení a něco "na pití". Pivo je fajn. I když bych ho za kofolku asi nevyměnila. Jsem divná? Asi jo. Ale aspoň se za to nestydím. Ta pohoda. "Pivo, kofola a pštrosí steaky na dece".
Pak Janet Robin a November2nd. Ta američanka hrála děsně dobře na kytaru (a benjo).Fakt bomba.
A občerstvení a něco "na pití".
Pak Pražský výběr II. Já tuhle "tvrdou" hudbu moc nemusím. A i když byl Pražský výběr hudbou našich tak nějak "za mlada", moc tomu nefandili. Všichni jsme to vůbec viděli dost skepticky.
Já: "Mami, vidíš ten kabát co má ten kytarista?"
M: "To měli tenkrát všichni..."
Já: "Ale on má jenom kalhoty a kabát! To je divný..."
M: "A ještě nosili koženný kravaty..."
A pak se setmělo a najednou naši (užasle): "To je Kocáb!"
A pak to začlo. Úžasná show. A ne, že by to rozjížděl jen Kocáb. Všichni. I ten maskot :D. Luxusní pařba. Nejsem fanda takovéhle hudby. Ale tohle bylo skvělý. Nepopsatelná atmosféra.
A občerstvení a něco "na pití".
A pak NoName. Na ty jsem se těšila asi nejvíc. Děsně dlouho se ladili. A pořád jsem přemýšlela, kterej je Igor Timko. Najednou se zhaslo. A rozsvítilo. Na pódium vyběhl Igor. A hned začli hrát Starostu. Božské. A další a další písničky. A lidi řvali ty texty s nima. "Splní sa mi snááár!" A Igor pořád komunikoval s publikem. A nechával nás zpívat refrémy. Prostě jako na koncertě.(Nejlepší scéna- když si sundal mikinu :D). Já NoName moc neposlouchala. Znala jsem písničky z rádia, uměla jsme texty, líbili se mi, ale nic víc. Bez nadšení. A tam mě to vzalo. Vidět kapelu takhle naživo je... skvělý pocit, zážitek. Tak jsme si zaskákali, zatleskali a zamávali rukama. Akorát jsem pak nemohla trošku mluvit. Trošku. Malinko :). Naozaj.
Potom hrála ještě polská skupina TSA, ale my už jeli domů. Už bych asi nevydržela :D. Měla jsem problém ohýbat nohy v kolenou :D.
Doma jsme byli asi ve dvě. A ve mě bylo tooolik emocí. Neuvěřitelné. Božské :).
Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 kaczka kaczka | 11. august 2007 at 14:37 | React

klaaarco ja sem tym byla takyyy!!!bylo to am sqele, neuveritelne, proste mazeeec...ze sme se tam nepotkaly....neni divu kdyz tam bylo mrte lidi...Ale proste dooost dobreee...a ta polska skupina byla dobraa...a ten jeden klucina byl mrte peknej..ale to jen tak =)))

2 Killi Killi | Web | 12. august 2007 at 0:17 | React

Fakt? To není možný... osud. Nebo spíš pech. Jak to, že jsme se nenašly? :D Škoda, že jsem nevydržela do konce. Ale mě stačili slováci jako sladká tečka. "Splní sa mi snááár :)."

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.