DVD.V - 24. 7. 2007

26. july 2007 at 14:03 | Killi
Začalo to nezávaznou návštěvou DVD půjčovny, skončio to s popcornem pod dekou :D.

DVD.V - Dívídí večer NKS.
Všechno začal Borat. Film plný paradoxů. Něco neuvěřitelného. Je to KRUTÉ. Doslova. Ale... nějakým způsobem se mi to líbí. Je to dobrej film. Drsný, ale zajímavý. O ničem, ale nenudí. Je to něco, co jsem ještě neviděla. Neuvěřitelný film. Takový... takový. Prostě Borat. Doporučuju :).
Následoval PRIME. Romantika. Něco takového jsme nepůjčily už roky. Možná nikdy. Na romantiku moc nekoukáme. Ale proč ne, když byla chuť. Naše oblíbená Uma Thurman. Nezklamala. Sice neměla v ruce meč a nakapala z ní krev (ne, že bych to čekala, když jsme si půjčily romantiku :D) jako v Kill Billovi, ale byla dobrá. Jako vždy. Film byl dobrý. Místy vtipný, místy doják, místy absurdní. Komická zápletka, dojemné rozuzlení. Prostě romantika. Ale konec... naprosto zklamal. U takových filmů nutně potřebuju hepyendy. Tady nebyl. Skončilo to... realisticky. (Jako ne že bych chápala, jak může kluk ve 23 chodit s ženskou o 14 let starší, ale když už s ní začal chodit a celé to o tom bylo, tak s ní měl mít 2 děti, velkej dům. psa, auto a žít šťastně až do smrti, ne?).
A nakonec -klasika- horor. Zmeškaný hovor. Jsme hororové holky, takže tohle jsme si odpustit nemohly. Byl... solidní. Ono v dnešní době je bohužel problém sehnat dost dobrý horor, když nepočítám takové ty velké trháky, které znají všichni (Hory mají oči, Kruh, Nenávist, Texaský masakr, Hostel, apod. --- a ani ty někdy nejsou špičkové-viz. Hostel). Bohužel mi unikly některé souvislosti, protože jsem neviděla scénu s babičkou, zlou matkou a kukátkem. Buď jsem propadla mikrospánku, nebo nevím :D. Ale NKS mi to vysvětlila, takže žádný problém. Film byl založený na docela dobrém principu, ty záznamníkové vzkazy... dobře vymyšlené. Bylo tam hodně lekacích scén, ale nebyl to horor, ve kterém se bojím od začátku do kone (např. Nenávist - naprostá špička). Nakonec jsme to, myslím, stejně nějak nepochopily. Možná, kdyby všichni herci nebyli Japonci a místo LuiČiuJang se jmenovali Jack, chápalo by se to líp :D. Ale v celku to bylo fajn.
Celou dobu jsme do sebe cpaly popcorn, kyselé ringle, ovocné čočky, BeBečka, Disco (co nikdy nejíš sám), bezovou šťávu a Nescafé 2in1.
Do postele jsme se dostaly asi v půl třetí, to ale neznamená, že jsme šly spát. Sklouzly jsme k našim obvyklým tématům, což se dost protáhlo. Když jsme usínaly, svítalo.
Byl to děsně fajn večer (a ráno :D). Tyhle akce miluju. Děkuju!
Killinka
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.