Další rok v tahu ;)

28. june 2007 at 19:23 | Killi
Už zase... Zítra naposledy vstávat. Naposledy jako prvák.

Byl to hektickej rok. Moc změn, nových lidí, situací... Nový začátek. Už je to rok, co jsem obrečela základku.
Tenhle školní rok toho přinesl moc. Hrozně moc.
V září jsem se stala obětí růžového ústavu. Stala se ze mně gymplačka. Všechno bylo nové, jiné. Nemám ráda změny. Nerada vychyluju věci ze jajetých kolejí. Tohle byla veliká změna. Moc veliká. Největší v životě, zatím.
28 nových lidí. Neznámých. Cizích. Ale byli jsme na to všichni stejně. Ale trvalo mi to dlouho. Jsem introvert. Tvrdohlavý. Nebylo to lehký. Ale člověk si zvyknout musí. Poznala jsem někoho, koho mám teď moc ráda. Skvělé holky, úžasné kamarádky. Jen díky nim jsem si zvykla. Jen díky nim jsem vydržela. Být introvertem není lehký. Nepustím si každého k sobě. Děkuju holkám. Hrozně moc. Kaczce a Páji.
Ztratilo se spoustu času. Najednou jsem se prostě musela učit. Musela jsem najít systém. A podařilo se mi to. Ale stálo mě to spoustu času. Času, o který jsem okrádala přátelé. Přítelkyni. Tu největší. Měla jsem strach. Že se něco změní. Že něco ztratím. Že se odcizím. A přišly krize. Malinké. I velké. Ale... jsme si mnohem blíž. Jsme si blíž než kdy předtím. A umíme si víc vážit chvil, kdy jsme spolu. Myslím. Je to mnohem hezčí. A je to opravdové. A vzácnější.
Ztrácím někoho, kdo mi byl ještě před rokem hrozně blízko. Leňulku. Skvělou kamarádku ze základky. Pořád se vídáme. Ale je to jiné. A už to nebude nikdy jako před tím. Čas je hnusnej. Ale neovlivníme to. Máme tě moc ráda. A je mi smutno. Byly jsme nerozlučná dvojka. Od šesté třídy. Hrozně to bolí. Možná už si nebudeme nikdy tolik blízko. Ale mám tě ráda napořád. A nikdy tě nechci ztratit úplně!
Agility. Další velké změny. Napřed stop s tréninky. Pesan nemocný. Moc nemocný. Zánět ledvim, zánět žaludku, zánět ledvim. Moje velká opora byla nemocná. A nevypadalo to dobře. Spíš... hodně špatně. Ale zvládli jsme to. A na jaře jsme vyrazili na první trénink. Šlo to pomalu. Už to nikdy nebude jako před tím. Nesmím ho zatěžovat na plno. Běháme už opravdu jen pro radost. Přesto jsme si zkusili závody. A jsem moc ráda.
A štěndo. Budu mít malého ďáblíka. Ax zestárnul. Po nemoci. Hrozně moc. Potřebuje rozveselit. Pořebuje se o někoho starat. V červenci si přivezem prcka. Malého šeltiího kluka. A už budu mít smečku...
Zítra sejdu poslední schod. Naposledy uvidím prázdný automat. Naposledy jako prvák. Nebude mi smutno, protože vím, že za 2 měsíce bude všechno zpátky. Ale je to trochu nostalgické. Přišli jsme jako cizí. A odcházíme jako dobrá parta. A bude mi po vás i smutno;).
Už jen zítra dostanem ten papír. Vysvědčení. Není podle mých představ. Jsem prý moc náročná. Říkali naši. No jo. Nesnesitelná perfekcionalistka. Vysvědčení není průkazkou inteligence. Neukazuje nic. Inteligentní lidé můžou propadat. Známky... jsou k ničemu. Myslím tím v životě. Nejde o život. Ale stejně mi na nich záleží. Jsem už prostě taková. Ale rozhodně podle známek neosuzuju lidi. Známky jsou... jakýsi lidský pokus o zařazení. (Nebojte, nepropadám... jen fyzika je u mě "pouze" dobrá).
Píšu tenhle článek a koukám dozadu. Na všechno, co jsem prožila. Co jsem zvládla. Nevšímejte si mě, jsem hrozná citlivka :). Zvlášť takhle navečer, sama.
Zítra začínají prázdniny. Čeká mě báječná dovolená. Už v úterý. S lidmi, kteří jsou mi nejblíž. A hodlám si to užít. Na 110%. No jo. Já se nezapřu :).
Tak taky užívejte. A mějte se krásně. Doufám, že všichni víte, co pro mě znamenáte...
Go on!
Killi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 jj:) jj:) | Web | 28. june 2007 at 19:27 | React

Máš super články a blog! Pls hlasuj na mým v hitparádě:) plsky

2 zdeca zdeca | 28. june 2007 at 22:05 | React

NEchces byt spisovatelkou. Pises skvele, a celkem me to dostalo.... Beauty *IN LOVE*

3 zdeca zdeca | 28. june 2007 at 22:12 | React

Mám odtaz, proč sis mě vyškrtla z oblibených odkazů??? :((

4 zdeca zdeca | 28. june 2007 at 22:12 | React

*dotaz :-D

5 Killi Killi | Web | 29. june 2007 at 9:04 | React

Spisovatelkou? Nene... já chci být MUDr. :D. A dík za pochvalu... potěší ;).

A proč jsem tě vyškrtla? Nepíšeš na blog. Stojí to tam. Začni psát články, hodím si tě zpět...

Anebo víš co?... že jsi to ty...

Ale fakt začni psát. Jinak zase poletíš :D.

6 RRada RRada | Web | 30. june 2007 at 12:52 | React

Stale si myslis ze ses horsi nez Chiq?ja si to nemyslim ty tvoje clanky...nemam je v lasce :-D musim u nich premyslet a uvazovat a to boli...nejen to myslleni ale to ze me to ceka taky takzhe srdisko boli fnuk...jinak naaaadherny

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.