Weekend, 20. - 22. 4. 2007

22. april 2007 at 22:44 | Killi
Bájo víkend. Fakt, že jooo.
(Sestra loupe pomeranč... neuvěřitelně vymakaný systém :D)

Hned v pátek jsme se s NKS vydaly na akci "já jsem moucha, ty jsi moucha, my budeme mouchy" :D
Ovšem... Ty správné muší brýle jsme nějak nesehnaly. Prolezly jsme celý Valmez, ale... Nic nebylo tak dokonalé, aby to bylo hodno utracení našich "těžce vydělaných" prašulí :D
Ale byla chlama a zmrzka. A pizza. A jedna ledová tříšť. (neuvěřitelně sladká, jak jinak... ale možná proto, že mi nechutná, ji tak ráda piju... nedává vám to smysl? No a co, to není můj problém:D ).
Cestou zpět jsme vyzvedli mou malou (bezvlasou, že Pájuško--> náhodou vlasů má dost:D) sestru Lucu...
Lucka: "Hooolky, všimly jste si, že když ve zprávách ukazujo ňákou vraždu, tak to vždycky udělá chlap?Nikdy nejde do vězení holka..."
RRaďa: "Mnooo... to jooo."
Já: "Chmppp, eeeh?
Lucka: "A to znamená co? No? Hoooolky??? Co to znamená?"
RRaďa: "Žeee... ženské mají měnší vražednost???"
Já: "Eeeeh?Apfff :D "
Lucka: "To znamená, že ženy mají lepší pověst!"
Loool x 150 000 :D
Pak jsme byli s hafuš venku, probírali jsme čarodějnice, modříny a tak podobné, pro život naprosto nezbytné témata... Teda... Většinou jsme se naprosto neuvěřitelným způsobem chlamaly :-D
A pak jen tak posedávaly venku (a dál se pořád tím samým způsobem chlamaly...). A přišel nám pomoct t0x!c (napsala jsem to dobře, tak doufám, že to oceníš...).
V sobotu jela NKSka to Poland. Má naprosto neuvěřitelně kultovní, luxusní, excelentní čepku. Jsem unešená. Jeee. Tiše (tzn. hodně nahlas) závidím :D.
Večer byla sleep horror akce. Síla. Miluju staré horrory. Neuvěřitelně absurdní. To byly chlamy..jeeej, supeeer :D.
Ráno "malinkatá" únava.. (za to může ta půlhodina, která nám chyběla do úplného spánkového cyklu :D). A snídaně v posteli. Romantika ve třech :D.
A odpoledne zase venku. Cesta kolem fotbalového zápasu. A neuvěřitelná chuť na klobásku :D. Samé ekšn hopsinky. Mno prostě bájo relax.
A zítra? Honza nám dal ředitelské volno (přímajdy... všem moc štěstí, užijte si to :D). Honzíku, s veškerou úctou děkuju. "To se to bude krásně spááát..." :-D
Vaše Killinka
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.